PDA

View Full Version : Любовна ситуация



tcvetomirr
09-13-2016, 15:37
На кратко казано влюбен съм в едно момиче което си има приятел. Признал съм чувствата си към нея преди време но тя ме отряза и ми обясни, че не изпитва нищо към мен и ме приема само като приятел. Опитах се да я превъзммогна и да продължа напред но не се получава,особенно при положение че я виждам всеки ден на работа.От нейни приятелки знам,че тя не е особенно щастлива във връзката си и това го прави още по трудно за мен просто да я оставя и да продължа.
Получава се така че тя има рожден ден скоро и след това заминава в друг град(да учи). Имам желанието да направя последен опит колкото и отчаяно да звучи,но искам да и направя подарък за рождения ден.Мислех си за бомбони и цветя но също така мисля и за нещо като любовно писмо или нещо от сорта.Не знам точно какво да направя и какво мога да и напиша или кажа което вече не съм.Заслужава си да опитам за последно,независимо от резултата поне няма да се чудя какво би било станало ако не съм го направил.
Ако някой има съвети и идеи за това какво мога да направя бих бил благодарен.

Bellrick
09-13-2016, 15:43
Няма смисъл да се блъскаш в стена. Остави момичето и започни да излизаш в нови среди, където да се срещаш с нови хора. Обезателно ще срещнеш друга. Клин клин избива. Това е. Но няма смисъл да си губиш времето с човек, който не отговаря на чувствата ти и който така или иначе заминава.

tcvetomirr
09-13-2016, 15:53
То клин клин избива много хора ми го повтарят но лошото е че не съм се ограничавал от към излзиания и срещи.Лошото е че с всяко друго момиче когато съм си мисля за другата... Каквото стане стане но съм решен да направя последен опит,колкото и нищожни шансове да имам.

Bellrick
09-13-2016, 15:56
В правото си си, ама по всяка вероятност ще се разочароваш и нараниш сам. Всичко е в главата ти, трябва да намериш начин да не сравняваш новите контакти с нея.

NomNomNom
09-13-2016, 18:07
Най-много да спре да ти говори, осъзнай се, има приятел, и той ще разбере за твоите подвизи и може да ти потърси сметка.

Bellrick
09-13-2016, 18:25
Най-много да спре да ти говори, осъзнай се, има приятел, и той ще разбере за твоите подвизи и може да ти потърси сметка.

И това също го има, като фактор.

martiriz
09-14-2016, 10:53
Дори и да си чул отнякъде, че не е особено щастлива във връзката си, това не ти дава право да се намесваш. Все пак във всяка връзка има неразбирателста, скандали дори. Нормално е понякога да изглежда сякаш е нещастна, случва се.
Не се занимавай с обвързани момичета, ще си докараш много проблеми, а може и да станеш повод за евентуална раздяла (едва ли приятелят ѝ би си помислил нещо хубаво, представи си, че изревнува и реши, че има нещо към теб и я зареже). Тогава тя надали ще иска да те погледне като обикновен приятел, камо ли като нещо повече.
В допълнение, сам каза, че заминава в друг град, за да учи. Не искам да убивам илюзиите ти, но няма как да скъса изведнъж с приятеля си и да поиска да води връзка от разстояние с теб, ако се надяваш на това.
За финал, не си хаби времето да ѝ измисляш изненади и подаръци за рождения ден; единственото, което може да постигнеш е почесането ѝ его и евентуално разгневения ѝ приятел.
Просто я остави и си дай малко време. Не е нито първата, нито последната. Разсейвай се и то ще отмине от само себе си. Дори няма да усетиш. Успех! :)

mikity_sladky
09-14-2016, 12:45
Предлагам ти да затвориш тази страница и да започнеш наново. Мислиш за нея като си с други, защото просто не си срещнал подходящата. Когато стане в миг ще я забравиш. Помни ми думата. Връщането назад не е добре. От опит го знам. И после винаги се ядосвам. Колко време и нерви съм загубил, защо...Защото все мислех, че нещо ще се промени. Но, никога не се промени ,повярвай ми братле.

baby_baby
09-16-2016, 10:29
Не очаквай да стане нещо между вас след като си има приятел е нормално да ти каже така това само трябва да ти говори че си държи на момчето

inewton
09-16-2016, 11:59
Щом те е отрязала значи няма чувства към теб. Щом няма чувства, пак ще те отреже. Откажи се от нея и толкова. Имай достойнство!

~The Smile~
09-22-2016, 21:20
По-добре недей. Помисли за себе си най-после. Запази достойнството си и затвори тази страница, не се измъчвай.