PDA

View Full Version : да ви се похваля



darkPaladin
09-15-2016, 19:08
Някъв дъртак изпусна 100лв на улицата. :D

сега съм 100лв +

:oops:

inewton
09-15-2016, 19:10
На кого му пука.

darkPaladin
09-15-2016, 19:10
На кого му пука.

на дъртака

inewton
09-15-2016, 19:14
Ми върни му ги тогава.

darkPaladin
09-15-2016, 19:17
не моа взех ги вече

inewton
09-15-2016, 19:33
Тогава отивай в Била. От днес има промоция на вина и деликатеси.

ParadiseCity
09-16-2016, 12:57
Аз бих ги върнала на момента, тъпак.

inewton
09-16-2016, 13:00
Аз бих ги върнала на момента, тъпак.
Да покаже и червея, че може да се гърчи...

tori
09-16-2016, 14:46
Изглеждаш доста горд от факта, че вероятно си оставил някой гладен или без лекарства. Перфектно. Моля те, не се размножавай.

inewton
09-16-2016, 17:15
Изглеждаш доста горд от факта, че вероятно си оставил някой гладен или без лекарства. Перфектно. Моля те, не се размножавай.

Щом Бог е рекъл ще ги задържи човека.

Dwyd96
09-16-2016, 17:20
Браво... Обявявам те за ТУМОРА на този форум..

inewton
09-16-2016, 18:13
Всички се правите на моралисти, ама вие ако намерите пари дали няма да се замислите да ги задържите!?

Dwyd96
09-16-2016, 18:16
Всички се правите на моралисти, ама вие ако намерите пари дали няма да се замислите да ги задържите!?

В момента нямам нужда от пари 8)

Пък и не бих взел от пенсионер -.-

inewton
09-16-2016, 18:21
В момента нямам нужда от пари 8)

Пък и не бих взел от пенсионер -.-
Хората са устроени да искат още и още, колкото и да имат. Ти или лъжеш, или си ненормален.

Пенсионерите не правят нищо, взимат пари и само сеоплакват, че са им ниски пенсиите. Аз бих взел от тях. Паразитите трябва да се унищожават.

Грозния
09-16-2016, 18:28
Пенсионерите не правят нищо, взимат пари и само сеоплакват, че са им ниски пенсиите. Аз бих взел от тях. Паразитите трябва да се унищожават.Завистлив си чадо, това хич не е християнско. Това че завиждаш на хора, живеещи по-зле от теб - още повече!

Mithridates
09-16-2016, 18:29
Вече това ли се намира за хвалба? А какво щеше да е ако ги беше върнал на човека случайно или ако не беше възможно поне да ги дариш.. мм? Далеч ли е толкова от мисълта.. сега ще ги пръснеш за глезотийки.. както повечето тиинове за трева,цигари алкохол и вредна храна. Няма да спечелиш респекта на околните с това във всеки случай. Не е повод за гордост. Не ти казвам какво да правиш с парите "си" а какво ще да е най-разумно.

darkPaladin
09-16-2016, 19:04
Брех,че моралисти!!!

Ако ги бях загубил аз никой нямаше да ми ги върне.

Къде виждате морала в тоя свят? Или мачкаш или те мачкат!

Mithridates
09-16-2016, 19:09
Брех,че моралисти!!!

Ако ги бях загубил аз никой нямаше да ми ги върне.

Къде виждате морала в тоя свят? Или мачкаш или те мачкат!



Това че ти или повечето мислите така не значи че аз съм овца с подобен начин на мислене.. и за разлика от някои хора това че на този свят има много егоисти не ми е оправдание да постъпвам и аз като тях.. ти се води по твоя си акъл.. ако сметнеш че "the dark side" е твоя път.. Но цитата ти "или мачкаш или те мачкаш" е най-просташкия.. тъкмо защото има хора които продължават да следват това кредо и се водят по тази идеология още има неправди и всякакви престъпления.. и заради същите тези които разпространяват тази си идея това продължава.. не е никаква гордост да го заявяваш това.. Тебе ако те пречукат скинари това ли ще им кажеш.. да ти имам мисленето..

darkPaladin
09-16-2016, 19:21
Това че ти или повечето мислите така не значи че аз съм овца с подобен начин на мислене.. и за разлика от някои хора това че на този свят има много егоисти не ми е оправдание да постъпвам и аз като тях.. ти се води по твоя си акъл.. ако сметнеш че "the dark side" е твоя път.. Но цитата ти "или мачкаш или те мачкаш" е най-просташкия.. тъкмо защото има хора които продължават да следват това кредо и се водят по тази идеология още има неправди и всякакви престъпления.. и заради същите тези които разпространяват тази си идея това продължава.. не е никаква гордост да го заявяваш това.. Тебе ако те пречукат скинари това ли ще им кажеш.. да ти имам мисленето..

Какъв си зрял и умен,човек с принципи.

Такива като теб лесно се контролират.

Някой разчита на това,че ще си добър самарянин докато той самия граби с пълни шепи.Ама ще граби от тебе.

Mithridates
09-16-2016, 19:43
Какъв си зрял и умен,човек с принципи.

Такива като теб лесно се контролират.

Някой разчита на това,че ще си добър самарянин докато той самия граби с пълни шепи.Ама ще граби от тебе.



Аз не съм "добър самарянин" не съм най-големия светец.. Просто боготворя богинята на разума и когато имам шанса да постъпя разумно го правя просто защото съм решил че най-добре е да подражаваш на "добрия бог". Проявявам добродетел и никога не пропагандирам "Макиавелизма" .. Мисля с моята си глава и не се повлиявам от мнението на другите. Но разбирам какво имаш в предвид. Точно това най-мразя.. когато ме сравняват с другите. Не се познаваме добре че да кажеш "такива като мен" аз лично не познавам още "такива като мен" ..

darkPaladin
09-16-2016, 19:47
Вече звучиш като курвичките с 20 думи в речника.Колкото пъти съм бил с такава слушам колко уникална била.
Тва на някой друг ше го разправяш!

Mithridates
09-16-2016, 19:56
Вече звучиш като курвичките с 20 думи в речника.Колкото пъти съм бил с такава слушам колко уникална била.
Тва на някой друг ше го разправяш!

Аз не съм крадец и егоист.. и още по-хубавото е че за разлика от теб не се хваля с това по-форумите.. което е много жалко и лекомислено.
Ти си от "ignavi"-те.. "последните хора" .. и винаги ще останеш ограничен.. такава е разликата между мене и теб.. не знам кое за теб е "курвенско" това че се имам за различен от балъци като теб и че си приписвам повече качества от теб.. не знам.. но дано ти влезе акъл в главата и да придобиеш някакви позитивни качества и ти.. вземи сега да поучиш форума как да краде куче от слепец.. ;)

Между другото самия факт че се гордееш с малоумната си постъпка ме слага на много по високо интелектуално ниво от твоето.. както каза tori.. дано не се размножаваш ти и себеподобните ти..

Dwyd96
09-16-2016, 20:17
Хората са устроени да искат още и още, колкото и да имат. Ти или лъжеш, или си ненормален.

Пенсионерите не правят нищо, взимат пари и само сеоплакват, че са им ниски пенсиите. Аз бих взел от тях. Паразитите трябва да се унищожават.

Имам достатъчно, за да живея НОРМАЛНО...
А тези пари които ще взема от горкия човек, нито ще ми помогнат да си купя яхта, нито ще ме направят по-богат.. Само ще направят неговия живот по-лош.

Явно не знаеш как работи пенсионната система.... Пенсионерите които "нищо не правят", са давали част от заплатата си, за да може сега да взимат пенсия. И е нормално да са недоволни, тъй като толкова много години са вкарвали осигуровки и в един момент да получат толкова мизерна пенсия.

BTW Ти си най-долната отрепка, която може да съществува в тоя форум. Пълен лицемер и дори имаш доблестта да се наричаш "духовник"... Ако всички "духовници" са като теб, то аз се радвам, че не съм вярващ..

inewton
09-16-2016, 20:24
Имам достатъчно, за да живея НОРМАЛНО...
А тези пари които ще взема от горкия човек, нито ще ми помогнат да си купя яхта, нито ще ме направят по-богат.. Само ще направят неговия живот по-лош.

Явно не знаеш как работи пенсионната система.... Пенсионерите които "нищо не правят", са давали част от заплатата си, за да може сега да взимат пенсия. И е нормално да са недоволни, тъй като толкова много години са вкарвали осигуровки и в един момент да получат толкова мизерна пенсия.

BTW Ти си най-долната отрепка, която може да съществува в тоя форум. Пълен лицемер и дори имаш доблестта да се наричаш "духовник"... Ако всички "духовници" са като теб, то аз се радвам, че не съм вярващ..
Неговия живот по- гаден няма да стане. Ама на теб щом ти се струва така... Всеки има право на мнение, само че 100 лв. са нищо, пенсионера може и без тях, ама тоя, който ги е намерил ще им се зарадва поне.

Знам как работи пенсионната система.

Щом казваш... Аз не се наричам духовник, аз съм духовник. И то много по- добре подготвен от теб по въпроси от този тип, ама няма да споря с теб. Не си достатъчно подготвен, а и си малко идиот, така че...

Mithridates
09-16-2016, 20:28
Имам достатъчно, за да живея НОРМАЛНО...
А тези пари които ще взема от горкия човек, нито ще ми помогнат да си купя яхта, нито ще ме направят по-богат.. Само ще направят неговия живот по-лош.

Явно не знаеш как работи пенсионната система.... Пенсионерите които "нищо не правят", са давали част от заплатата си, за да може сега да взимат пенсия. И е нормално да са недоволни, тъй като толкова много години са вкарвали осигуровки и в един момент да получат толкова мизерна пенсия.

BTW Ти си най-долната отрепка, която може да съществува в тоя форум. Пълен лицемер и дори имаш доблестта да се наричаш "духовник"... Ако всички "духовници" са като теб, то аз се радвам, че не съм вярващ..


Във всеки "вярващ" има нещо объркано.. щом се уповава на сляпа и нищо значеща "вяра" а не на факти.. Но този цитат на inewton и мен ме погнуси.. като за уповаващ се на "добрия Бог" по скоро да откаже околните от религията. Както е казал един мъдър човек.. "последния християнин загина на кръста" християнството е добра идея но кога ще влезе наистина в сила? С този си цитат inewton се противопостави на стотици такива от библията.

Mithridates
09-16-2016, 20:33
Неговия живот по- гаден няма да стане. Ама на теб щом ти се струва така... Всеки има право на мнение, само че 100 лв. са нищо, пенсионера може и без тях, ама тоя, който ги е намерил ще им се зарадва поне.

Знам как работи пенсионната система.

Щом казваш... Аз не се наричам духовник, аз съм духовник. И то много по- добре подготвен от теб по въпроси от този тип, ама няма да споря с теб. Не си достатъчно подготвен, а и си малко идиот, така че...


inewton не че нещо но аз като един "неверник" съм по добър пример от теб ако ти се наричаш служител на бога.. не знам на кой бог обаче.. То вярно че авраамистичния си пада болен садист.. ама.. мисля че с този цитат наруши стотици закони от библията и ако можех на мига щях да ти отнема титлата "духовник"

Electrа
09-16-2016, 20:34
Неговия живот по- гаден няма да стане. Ама на теб щом ти се струва така... Всеки има право на мнение, само че 100 лв. са нищо, пенсионера може и без тях, ама тоя, който ги е намерил ще им се зарадва поне.

Знам как работи пенсионната система.

Щом казваш... Аз не се наричам духовник, аз съм духовник. И то много по- добре подготвен от теб по въпроси от този тип, ама няма да споря с теб. Не си достатъчно подготвен, а и си малко идиот, така че...

нещастен пор

Dwyd96
09-16-2016, 20:34
Неговия живот по- гаден няма да стане. Ама на теб щом ти се струва така... Всеки има право на мнение, само че 100 лв. са нищо, пенсионера може и без тях, ама тоя, който ги е намерил ще им се зарадва поне.

Знам как работи пенсионната система.

Щом казваш... Аз не се наричам духовник, аз съм духовник. И то много по- добре подготвен от теб по въпроси от този тип, ама няма да споря с теб. Не си достатъчно подготвен, а и си малко идиот, така че...


Да 100лв за един пенсионер са нищо... Точно... Все пак той взима около 4 пъти по толкова.. Най-вероятно хапчетата му са около 100лв, сметките му също и с останалите трябва да живее.. Но какво разбирам аз- неподготвения от подобни неща...

Духовник с 0 морал.... ONLY IN BULGARIA.. Заради такива помияри като теб, не стъпвам в църква. Тъй като голяма част от "духовенството" мислят по абсолютно същия начин, като теб... Пълна скръб си. Ти трябва да си пример за подражание за вярващите, а в същото време си с толкова ниска ценностна система, че и к*рвите на околовръстното са класи над теб.

Electrа
09-16-2016, 20:38
Да 100лв за един пенсионер са нищо... Точно... Все пак той взима около 4 пъти по толкова.. Най-вероятно хапчетата му са около 100лв, сметките му също и с останалите трябва да живее.. Но какво разбирам аз- неподготвения от подобни неща...

Духовник с 0 морал.... ONLY IN BULGARIA.. Заради такива помияри като теб, не стъпвам в църква. Тъй като голяма част от "духовенството" мислят по абсолютно същия начин, като теб... Пълна скръб си. Ти трябва да си пример за подражание за вярващите, а в същото време си с толкова ниска ценностна система, че и к*рвите на околовръстното са класи над теб.

не е само в бг, ппц са такива значителна част, ама то какво ли очакваш ти пък, повечето хора са алчни помияри

inewton
09-16-2016, 20:38
Да 100лв за един пенсионер са нищо... Точно... Все пак той взима около 4 пъти по толкова.. Най-вероятно хапчетата му са около 100лв, сметките му също и с останалите трябва да живее.. Но какво разбирам аз- неподготвения от подобни неща...

Духовник с 0 морал.... ONLY IN BULGARIA.. Заради такива помияри като теб, не стъпвам в църква. Тъй като голяма част от "духовенството" мислят по абсолютно същия начин, като теб... Пълна скръб си. Ти трябва да си пример за подражание за вярващите, а в същото време си с толкова ниска ценностна система, че и к*рвите на околовръстното са класи над теб.
Който може да живее с малко може и с още по- малко. Другото което е, това е изпитание от Бог. За вярата и упованието. Имало е да става, станало е. Този, който ги е намирил е бил само средство за изпитанието на друг.

Какъв е този парадокс!? Говориш ми за духовници без да си чел Библията. Аз се придържам към Библията. На атеистическите боклуци може и да не им харесва, но това е Закона. Който иска може да си живее в заблуда.

Electrа
09-16-2016, 20:40
Който може да живее с малко може и с още по- малко. Другото което е, това е изпитание от Бог. За вярата и упованието. Имало е да става, станало е. Този, който ги е намирил е бил само средство за изпитанието на друг.

Какъв е този парадокс!? Говориш ми за духовници без да си чел Библията. Аз се придържам към Библията. На атеистическите боклуци може и да не им харесва, но това е Закона. Който иска може да си живее в заблуда.

кви ги приказваш ве, изпитание от Бог вика. то е изпитание от Бог и за този, който ги е намерил, да види дали ще постъпи като ЧОВЕК и ще ги върне или няма, кво ми разглеждаш само едната страна на медала

pe6oskeiborda
09-16-2016, 20:46
атеистическите боклуци
за пръв път чувам такъв израз и ми е интересен :) не се засягам даже

------------------------------------------------------

омг изчезвайте в философия плс :x
КИРООО
ела да ги баннеш тия дървари

inewton
09-16-2016, 20:48
кви ги приказваш ве, изпитание от Бог вика. то е изпитание от Бог и за този, който ги е намерил, да види дали ще постъпи като ЧОВЕК и ще ги върне или няма, кво ми разглеждаш само едната страна на медала
Така е. Но е повече изпитание за този, който ги е загубил. Явно е имал грехове, за да се случи това. Този, който не ги е върнал може и да търпи последствия, но безгрешни хора няма.

Dwyd96
09-16-2016, 20:48
Който може да живее с малко може и с още по- малко. Другото което е, това е изпитание от Бог. За вярата и упованието. Имало е да става, станало е. Този, който ги е намирил е бил само средство за изпитанието на друг.

Какъв е този парадокс!? Говориш ми за духовници без да си чел Библията. Аз се придържам към Библията. На атеистическите боклуци може и да не им харесва, но това е Закона. Който иска може да си живее в заблуда.


По същата логика, след като можеш да живееш пълноценно с 1 бъбрек ще можеш да живееш пълноценно и с 0 :D

Ходи да спиш, че ставаш по-смешен от обикновено.

Electrа
09-16-2016, 20:48
за пръв път чувам такъв израз и ми е интересен :) не се засягам даже

------------------------------------------------------

омг изчезвайте в философия плс :x
КИРООО
ела да ги баннеш тия дървари

както видяхме, "атеистическите боклуци" все пак се оказват по-морални понякога, нали така// irony

Electrа
09-16-2016, 20:50
Така е. Но е повече изпитание за този, който ги е загубил. Явно е имал грехове, за да се случи това. Този, който не ги е върнал може и да търпи последствия, но безгрешни хора няма.

wtf и тва е извинение да правиш квото си искаш и да тъпчеш по-слабите от теб ли ве, осъзнай се плс - претендираш, че си Божи човек

inewton
09-16-2016, 20:51
По същата логика, след като можеш да живееш пълноценно с 1 бъбрек ще можеш да живееш пълноценно и с 0 :D

Ходи да спиш, че ставаш по-смешен от обикновено.
Не е същата логика. Опитваш се да изопачаваш думите ми, което значи, че аргументите ти свършиха.

И ти си по- дразнещ от обикновено. Май въображаемата приятелка е осъзнала грешката, която е допуснала и те е оставила am ende.

inewton
09-16-2016, 20:52
wtf и тва е извинение да правиш квото си искаш и да тъпчеш по-слабите от теб ли ве, осъзнай се плс - претендираш, че си Божи човек

Не е извинение, факт е. Това е писано в Голямата Книга. Очи имаш и не виждаш.

tori
09-16-2016, 20:53
Момче, никой никакъв морал не ти чете. Морала няма общо с добротата, да си знаеш. Морал е да ходиш с дрехи по улицата и да не изневеряваш. Да си добър е въпрос на личностни убедености. В унито ми ни учат, че ако не можем да помогнем, поне трябва да гледаме да не пречим. Ти ше ги изпиеш тия 100 лева ама човека може да ги изгладува - пак казвам, че може да са били за хапчета или за храна. Да оставиш някого гладен/болен е по-лошо от убийство.
А тва за "мачкай или ще ви смачкан" ме разби! Даже не ми се коментира! Боклук си, при тва от най-филмираните, щом не можеш да различиш добротата от простотия.

Нютъне, падна ми в очите адски много. И ти не се размножавай! НИКОГА!

Electrа
09-16-2016, 20:53
Не е извинение, факт е. Това е писано в Голямата Книга. Очи имаш и не виждаш.

покажи къде ве, ама извади и интерпретацията на Голямата Книга, не да ми говориш празни приказки

Dwyd96
09-16-2016, 20:55
Не е същата логика. Опитваш се да изопачаваш думите ми, което значи, че аргументите ти свършиха.

И ти си по- дразнещ от обикновено. Май въображаемата приятелка е осъзнала грешката, която е допуснала и те е оставила am ende.

То няма аргументи... Ти сам си доказа, че си долна отрепка.

Знаеш ли, страдаш от някакъв вид шизофрения.. Когато "напускаше" форума, приятелката ми беше истинска, сега е въображаема (На снимката дето ти пратих си я нарисувах на Paint), ама все тая, вземи се ориентирай малко. И наистина не съм с нея от доста време...

Mithridates
09-16-2016, 20:55
Който може да живее с малко може и с още по- малко. Другото което е, това е изпитание от Бог. За вярата и упованието. Имало е да става, станало е. Този, който ги е намирил е бил само средство за изпитанието на друг.

Какъв е този парадокс!? Говориш ми за духовници без да си чел Библията. Аз се придържам към Библията. На атеистическите боклуци може и да не им харесва, но това е Закона. Който иска може да си живее в заблуда.



Видяхме го бога юдейски.. който насърчаваше хора са воюват с хора.. избра си един единствен народ който да покровителства.. опита се да ни изтреби с потоп.. наказва чадата си да горят в ада.. изпрати единствения си син да го разпънат на кръста.. и освен това направи грешка която сам си призна и затова трябваше да сключва втори завет.. Има си любимци сред хората.. поставя едни по-високо от други .. и насилства останалите да му се кланят.

съжалявам но твоя БОГ не е никакъв бог а един садистичен боклук и който му се кланя само се самоунижава.. дори не си говорил лично с него..

А служителите му са често корумпирани или въобще си нямат на идея какво правят.. това не е добрия Бог.. а ти не си служител на доброто.. аз съм по правоверен от теб.. или поне по добродетелен и съм по чист.. образно казано.. в този форум дори свещениците са някакви аматьори..

inewton
09-16-2016, 20:59
покажи къде ве, ама извади и интерпретацията на Голямата Книга, не да ми говориш празни приказки
Защо да ти показвам? Според вас аз не съм духовник. Откъде ще знам къде какво пише.

То няма аргументи... Ти сам си доказа, че си долна отрепка.

Знаеш ли, страдаш от някакъв вид шизофрения.. Когато "напускаше" форума, приятелката ми беше истинска, сега е въображаема (На снимката дето ти пратих си я нарисувах на Paint), ама все тая, вземи се ориентирай малко. И наистина не съм с нея от доста време...
Ad hominem! Което показва, че съм победил.

Личи си, че не си с нея и с която и да е друга. Ама това не ти дава право да обиждаш МЕН. Нищо, де. Бог ще те накаже.

Electrа
09-16-2016, 21:00
Видяхме го бога юдейски.. който насърчаваше хора са воюват с хора.. избра си един единствен народ който да покровителства.. опита се да ни изтреби с потоп.. наказва чадата си да горят в ада.. изпрати единствения си син да го разпънат на кръста.. и освен това направи грешка която сам си призна и затова трябваше да сключва втори завет.. Има си любимци сред хората.. поставя едни по-високо от други .. и насилства останалите да му се кланят.

съжалявам но твоя БОГ не е никакъв бог а един садистичен боклук и който му се кланя само се самоунижава.. дори не си говорил лично с него..

А служителите му са често корумпирани или въобще си нямат на идея какво правят.. това не е добрия Бог.. а ти не си служител на доброто.. аз съм по правоверен от теб.. или поне по добродетелен и съм по чист.. образно казано.. в този форум дори свещениците са някакви аматьори..

ей, я по-полека с ругатните, хората са отрепки, не и Всевишния

inewton
09-16-2016, 21:00
Видяхме го бога юдейски.. който насърчаваше хора са воюват с хора.. избра си един единствен народ който да покровителства.. опита се да ни изтреби с потоп.. наказва чадата си да горят в ада.. изпрати единствения си син да го разпънат на кръста.. и освен това направи грешка която сам си призна и затова трябваше да сключва втори завет.. Има си любимци сред хората.. поставя едни по-високо от други .. и насилства останалите да му се кланят.

съжалявам но твоя БОГ не е никакъв бог а един садистичен боклук и който му се кланя само се самоунижава.. дори не си говорил лично с него..

А служителите му са често корумпирани или въобще си нямат на идея какво правят.. това не е добрия Бог.. а ти не си служител на доброто.. аз съм по правоверен от теб.. или поне по добродетелен и съм по чист.. образно казано.. в този форум дори свещениците са някакви аматьори..
Пълно неразбиране на Библията.

Electrа
09-16-2016, 21:01
Защо да ти показвам? Според вас аз не съм духовник. Откъде ще знам къде какво пише.

Ad hominem! Което показва, че съм победил.

Личи си, че не си с нея и с която и да е друга. Ама това не ти дава право да обиждаш МЕН. Нищо, де. Бог ще те накаже.

добре се измъкваш, бравос

Electrа
09-16-2016, 21:01
Пълно неразбиране на Библията.

видяхме ти колко я разбираш, плс

haritov
09-16-2016, 21:02
отче в твоята религия бог не се месеше в земните дела и оставяше хората сами да избират пътя си

но във вашата религия има и дявол той мисля че се месеше понякога

haritov
09-16-2016, 21:03
видяхме ти колко я разбираш, плс
преди време държа изпит пред мен и го скъсах от тогава го карам да прочете тая книга

Dwyd96
09-16-2016, 21:03
Защо да ти показвам? Според вас аз не съм духовник. Откъде ще знам къде какво пише.

Ad hominem! Което показва, че съм победил.

Личи си, че не си с нея и с която и да е друга. Ама това не ти дава право да обиждаш МЕН. Нищо, де. Бог ще те накаже.
Да ти си новия победител в конкурса "Най-голямо нищожество".

ДАМ.... Най-страшното за невярващия е "Бог да го накаже".

inewton
09-16-2016, 21:03
отче в твоята религия бог не се месеше в земните дела и оставяше хората сами да избират пътя си

но във вашата религия има и дявол той мисля че се месеше понякога
Бог се меси в земните дела, когато се налага.

haritov
09-16-2016, 21:05
Бог се меси в земните дела, когато се налага.

ние го намесваме обвинявайки го за нечие нещастие или щастие

inewton
09-16-2016, 21:05
преди време държа изпит пред мен и го скъсах от тогава го карам да прочете тая книга
Аха. Дипломиран свещеник държи изпит върху Библията пред някакъв смешник, който дори не я е чел. Хайде, стига глупости.

Да ти си новия победител в конкурса "Най-голямо нищожество".

ДАМ.... Най-страшното за невярващия е "Бог да го накаже".
Радвам се.

Да. Защото няма да знае откъде му е дошло.

Indistinct
09-16-2016, 21:06
Достатъчно.

inewton
09-16-2016, 21:06
ние го намесваме обвинявайки го за нечие нещастие или щастие

Не ние. Пише го. Потопа, Содом и Гомор, още много случай от Стария Завет и най- важното- Въплътяването на Бога

Dwyd96
09-16-2016, 21:07
Достатъчно.

Написа ли си домашното??

tori
09-16-2016, 21:07
Обърнахте на религия, а да си добър не зависи от който и да е бог. Заависи само от собствените ти убеждения. При тва ни в клин, ни в ръкав.

Indistinct
09-16-2016, 21:08
Написа ли си домашното??

А хем друг трябваше да бъде в цикъл.

haritov
09-16-2016, 21:08
Достатъчно.

в кофата е така може да се ругаем спамим тролваме и тн и всичко е позволено всеки влиза на своя глава тук

haritov
09-16-2016, 21:08
Не ние. Пише го. Потопа, Содом и Гомор, още много случай от Стария Завет и най- важното- Въплътяването на Бога

сега прочети новия завет

Грозния
09-16-2016, 21:10
Така е. Но е повече изпитание за този, който ги е загубил. Явно е имал грехове, за да се случи това. Този, който не ги е върнал може и да търпи последствия, но безгрешни хора няма.Чадо, спомни си за 40-те дена на Иисус в пустинята и как Сатаната Го е изкушавал - кое е по-голямото изпитание?! Да живееш с "още по-малко", защото ти се е стоварила беда на главата, или да имаш възможност да вземеш, но да откажеш?! А?!

Това е тест на "свободната воля" и колко струва моралът и християнските ти ценности.

П.С. Аз винаги връщам вещи, ако мога да установя със сигурност кой е собственикът им.

inewton
09-16-2016, 21:10
сега прочети новия завет

Започва се от Евангелията. Там Бог не се ли намесва в земните дела? И се свърша с Откровение, там не се ли намесва пак?

haritov
09-16-2016, 21:11
Обърнахте на религия, а да си добър не зависи от който и да е бог. Заависи само от собствените ти убеждения. При тва ни в клин, ни в ръкав.

то и темата е тролска ама...

Electrа
09-16-2016, 21:11
отче в твоята религия бог не се месеше в земните дела и оставяше хората сами да избират пътя си

но във вашата религия има и дявол той мисля че се месеше понякога

omg, PLOT TWIST: inewton ще се обяви за сатанист? :D :D

haritov
09-16-2016, 21:11
Започва се от Евангелията. Там Бог не се ли намесва в земните дела? И се свърша с Откровение, там не се ли намесва пак?

и какво става накрая?

haritov
09-16-2016, 21:12
omg, PLOT TWIST: inewton ще се обяви за сатанист? :D :D

с неговата грешна душа няма да е трудно

Electrа
09-16-2016, 21:12
в кофата е така може да се ругаем спамим тролваме и тн и всичко е позволено всеки влиза на своя глава тук

дори е позволено да кълнеш нечии родители, тия неща са окей тука, супер чил

inewton
09-16-2016, 21:13
и какво става накрая?
Каквото и да става накрая, важното е, че се меси в земните дела, QED.

tori
09-16-2016, 21:13
то и темата е тролска ама...
Тва ясно. Ама едно хлапе да реши да я прочете и да стане по-малко пречещ, пак е файда.

YoungBloodZ
09-16-2016, 21:13
дори е позволено да кълнеш нечии родители, тия неща са окей тука, супер чил

хайде стига вече си се правила на жертва

Dwyd96
09-16-2016, 21:13
А хем друг трябваше да бъде в цикъл.

Ти ли? :D Винаги можеш да се отървеш от него :D

haritov
09-16-2016, 21:14
Каквото и да става накрая, важното е, че се меси в земните дела, QED.

бъркаш са

Electrа
09-16-2016, 21:15
хайде стига вече си се правила на жертва

мхм, то мега забавното да сипят проклятия за смъртта на някого, пък мурата е баннат щото нарекъл някого "гей", което дори не е обидно, а папугай е баннат, щото напсува модератора, който хич не се прави на жертва, как пък не, глупости

Indistinct
09-16-2016, 21:16
Ти ли? :D Винаги можеш да се отървеш от него :D

Забрави. Отивам да си пиша домашното. :D

inewton
09-16-2016, 21:16
бъркаш са

Възможно, но малко вероятно. Прочети Библията 1-2 пъти цялата и тогава пак ми говори кой, къде, кога и как се меси.

YoungBloodZ
09-16-2016, 21:16
мхм, то мега забавното да сипят проклятия за смъртта на някого, пък мурата е баннат щото нарекъл някого "гей", което дори не е обидно, а папугай е баннат, щото напсува модератора, който хич не се прави на жертва, как пък не, глупости

не съм казвал че е забавно а че преиграваш... не ти е сипвал проклятия
а за мурата не се бъркай където не ти е работа :) не е баннат само защото е нарекъл някого гей

Indistinct
09-16-2016, 21:17
мхм, то мега забавното да сипят проклятия за смъртта на някого, пък мурата е баннат щото нарекъл някого "гей", което дори не е обидно, а папугай е баннат, щото напсува модератора, който хич не се прави на жертва, как пък не, глупости

Ако беше напсувал теб и то не за първи път, как щеше да постъпиш?

Electrа
09-16-2016, 21:18
не съм казвал че е забавно а че преиграваш... не ти е сипвал проклятия
а за мурата не се бъркай където не ти е работа :) не е баннат само защото е нарекъл някого гей

извинете ме, малко се разстройвам, когато някой кълне родителите ми, защото ги обичам, изненада, изненада, неочакван обрат, нали така

Electrа
09-16-2016, 21:19
Ако беше напсувал теб и то не за първи път, как щеше да постъпиш?

извинявай, индистинкт, но какво обидно има в думата "гей", например? те не са ли хора като мен и теб, защо трябва да бъдат средство за обида?

haritov
09-16-2016, 21:19
извинете ме, малко се разстройвам, когато някой кълне родителите ми, защото ги обичам, изненада, изненадана, неочакван обрат, нали така

както казах всеки влиза на своя глава тук

добре дошла в кофата

Indistinct
09-16-2016, 21:19
Възможно, но малко вероятно. Прочети Библията 1-2 пъти цялата и тогава пак ми говори кой, къде, кога и как се меси.

Няма значение колко пъти е четена Библията. Има хора, които през целия си живот я четат и виждат само това, което искат.

inewton
09-16-2016, 21:19
Единия от модераторите е доста пристрáстен, спор няма. Едни банва за нищо, на други им търпи лиготиите.

Донякъде съм съгласен с Electra.

tori
09-16-2016, 21:20
Електра, нали тоя, който те е проклкнал, е баннат? Какво още?

YoungBloodZ
09-16-2016, 21:20
чакайте да ви кажа пак

http://www.armenskipop.com/

inewton
09-16-2016, 21:20
Няма значение колко пъти е четена Библията. Има хора, които през целия си живот я четат и виждат само това, което искат.
Кой колкото може. И все пак по- добре да я четеш сам, отколкото някой да ти втълпява разни неща.

Indistinct
09-16-2016, 21:20
извинявай, индистинкт, но какво обидно има в думата "гей", например? те не са ли хора като мен и теб, защо трябва да бъдат средство за обида?

Не говоря за думата "гей". Говоря за псуването.
И хайде да видим дали няма да е обидно за някое дете,което бива тормозено, да бъде наречено "гей"?

Electrа
09-16-2016, 21:21
Електра, нали тоя, който те е проклкнал, е баннат? Какво още?

кога е баннат, аз не съм видяла такова нещо, просто спря да пише изведнъж

Electrа
09-16-2016, 21:21
Единия от модераторите е доста пристрáстен, спор няма. Едни банва за нищо, на други им търпи лиготиите.

Донякъде съм съгласен с Electra.

знам за кой от двамата говориш

YoungBloodZ
09-16-2016, 21:22
кога е баннат, аз не съм видяла такова нещо, просто спря да пише изведнъж

ПХАХАХАХАХ :razz:

Dwyd96
09-16-2016, 21:22
Забрави. Отивам да си пиша домашното. :D

Добро дете.. :D През уикенда иди на неделно училище при Отец помия... Боян.. Да те научи и на религия.. :D

Electrа
09-16-2016, 21:22
Не говоря за думата "гей". Говоря за псуването.
И хайде да видим дали няма да е обидно за някое дете,което бива тормозено, да бъде наречено "гей"?

именно

Indistinct
09-16-2016, 21:23
Добро дете.. :D През уикенда иди на неделно училище при Отец помия... Боян.. Да те научи и на религия.. :D

Отучваме. Ще пропусна посещението.

inewton
09-16-2016, 21:23
Добро дете.. :D През уикенда иди на неделно училище при Отец помия... Боян.. Да те научи и на религия.. :D

Няма да се спреш, нали?

Dwyd96
09-16-2016, 21:24
Няма да се спреш, нали?

Кво съм направил сега бе >>>

Дори не говорех на теб.

Грозния
09-16-2016, 21:24
Възможно, но малко вероятно. Прочети Библията 1-2 пъти цялата и тогава пак ми говори кой, къде, кога и как се меси.Отговори на мен чадо :)!

Толкова бясно спамите, че даже не виждате кой е поствал преди вас :D ! Успокойте се!

smilegirl12
09-16-2016, 21:25
Отучваме. Ще пропусна посещението.

после 4 дена почивка (ура)

tori
09-16-2016, 21:26
кога е баннат, аз не съм видяла такова нещо, просто спря да пише изведнъж
То има списък на бананените от зората на фороня сигурно.

Mithridates
09-16-2016, 21:26
ей, я по-полека с ругатните, хората са отрепки, не и Всевишния


Моите извинения.. но аз не вярвам в Авраамистичния бог.. за мен Бог не е този садистичен,егоистичен и нарцистичен грандоман както е описан.. Истинския бог ако съществува не се намесва пряко в човешките дела и не е карал хора да се избиват като в Библията.. иначе нямам против истинския създател.. който и да е той..

YoungBloodZ
09-16-2016, 21:26
То има списък на бананените от зората на фороня сигурно.

много добре знае, прави се на интересна

Electrа
09-16-2016, 21:26
То има списък на бананените от зората на фороня сигурно.

сори, не съм го видяла, my bad

inewton
09-16-2016, 21:26
Отговори на мен чадо :)!

Толкова бясно спамите, че даже не виждате кой е поствал преди вас :D ! Успокойте се!

Не е тук мястото.

Electrа
09-16-2016, 21:27
много добре знае, прави се на интересна


Единия от модераторите е доста пристрáстен, спор няма.

мхммм

Грозния
09-16-2016, 21:27
Не е тук мястото.Баш тука е!

tori
09-16-2016, 21:28
много добре знае, прави се на интересна
Тук вече не ми е работа.

YoungBloodZ
09-16-2016, 21:28
мхммм

кво ми мхм-каш? 8-)

inewton
09-16-2016, 21:29
мхммм

Имах предвид Indistinct, не YoungBloodZ.

inewton
09-16-2016, 21:30
Баш тука е!
Не е тук. Видя, че е безсмислено да говориш за религия пред заблудени люде.

Electrа
09-16-2016, 21:32
Тук вече не ми е работа.

тва са презумпциите му, които нз на кво се базират, ама му ги търпя откакто се регнах тука, то не беше обвинения за фейк профили, то не беше фалшиви имена, нз кво не е направил още, добре че снимка не му пратих

Electrа
09-16-2016, 21:33
Имах предвид Indistinct, не YoungBloodZ.

втория има повече лично отношение, което е някво тъпо, щото се предполага, че трябва да е неутрален

inewton
09-16-2016, 21:34
втория има повече лично отношение, което е някво тъпо, щото се предполага, че трябва да е неутрален

Не е вярно. Тя М**** го банна за почти нищо защото с него имат търкания, но други с по- сериозни провинения се прави, че не ги вижда (например Dwyd).

Грозния
09-16-2016, 21:36
Не е тук. Видя, че е безсмислено да говориш за религия пред заблудени люде.Напротив чадо, в спора се ражда истината и невежите ще я видят, когато спорят хора запознати с темата!

Electrа
09-16-2016, 21:36
Не е вярно. Тя М**** го банна за почти нищо защото с него имат търкания, но други с по- сериозни провинения се прави, че не ги вижда (например Dwyd).

за почти нищо, т.е. да ти каже някъв тип, че се надява родителите ти да умрат в адски мъки gg, nice people
кво правя още тук аз

inewton
09-16-2016, 21:37
Напротив чадо, в спора се ражда истината и невежите ще я видят, когато спорят хора запознати с темата!
Ти се кефиш да спориш с невежите, а не искаш да имаш равностоен опонент 8)!

Не тук. Направи тема в "Религия" и там може да спорим.

YoungBloodZ
09-16-2016, 21:37
за почти нищо, т.е. да ти каже някъв тип, че се надява родителите ти да умрат в адски мъки gg, nice people
кво правя още тук аз

каза че се надява да им е леко или нещо подобно
но това в случай че си излъгала... ти нали не си излъгала? защо се засегна? ;]

Грозния
09-16-2016, 21:39
Не тук. Направи тема в "Религия" и там може да спорим.Не е ли странно как спря да спориш по темата, след като аз се намесих :) ?

inewton
09-16-2016, 21:39
за почти нищо, т.е. да ти каже някъв тип, че се надява родителите ти да умрат в адски мъки gg, nice people
кво правя още тук аз
Но е нещо, което каза на шега.

А тук злобата си личи, но мерки от нейна страна не се предприемат, въпреки че й казах няколко пъти.

И аз се чудя какво правя още тук, но първо ще се погрижа да й отнемат модераторството и тогава мое да се махна.

inewton
09-16-2016, 21:40
Не е ли странно как спря да спориш по темата, след като аз се намесих :) ?
Не е странно. Спори на лиси ако искаш или в правилния раздел :D

smilegirl12
09-16-2016, 21:41
за почти нищо, т.е. да ти каже някъв тип, че се надява родителите ти да умрат в адски мъки gg, nice people
кво правя още тук аз

Какво чак толкова се вживяваш ?
Всички много яко сте влезли във филма. Това е тийн форум бе хора! За забавление влизайте.
Оня ми проклел майката, втория ми откраднал парите, третия не знам си какво. Големи хора пък като малките деца.

YoungBloodZ
09-16-2016, 21:41
А тук злобата си личи

где?

tori
09-16-2016, 21:41
Вие се радвайте, че аз не съм модератор, че отдавна да съм ви светила маслото на всички почти...

Electrа
09-16-2016, 21:42
каза че се надява да им е леко или нещо подобно
но това в случай че си излъгала... ти нали не си излъгала? защо се засегна? ;]

ппц се засягам, когато някой напише, че хората, които обичам най-много на този свят, ще горят в адски мъки, мисля, че няма да ти е особено трудно да разбереш какво чувствам

inewton
09-16-2016, 21:42
где?

Ти в случая също си пристрастен, така че не се меси.

inewton
09-16-2016, 21:43
Вие се радвайте, че аз не съм модератор, че отдавна да съм ви светила маслото на всички почти...

Ами, правете размяна тогава. Аз съм за ти да си модератор вместо нея.

Electrа
09-16-2016, 21:43
Но е нещо, което каза на шега.

А тук злобата си личи, но мерки от нейна страна не се предприемат, въпреки че й казах няколко пъти.

И аз се чудя какво правя още тук, но първо ще се погрижа да й отнемат модераторството и тогава мое да се махна.

КАКВА ШЕГА ВЕ много смешно, при него също злобата си личеше, само дето не беше отправена към теб затва не си забелязал
отчайвате ме

Грозния
09-16-2016, 21:44
Не е странно. Спори на лиси ако искаш или в правилния раздел :DПо тая тема предпочитам да е публично 8) ! А ти защо не искаш да е публично :) ?

Electrа
09-16-2016, 21:45
Какво чак толкова се вживяваш ?
Всички много яко сте влезли във филма. Това е тийн форум бе хора! За забавление влизайте.
Оня ми проклел майката, втория ми откраднал парите, третия не знам си какво. Големи хора пък като малките деца.

вживявам се, да, имам това право да се вживявам, знаеш ли причината, поради която се вживявам? НЕ
така че ще те помоля любезно да не коментираш повече тази тема

inewton
09-16-2016, 21:46
По тая тема предпочитам да е публично 8) ! А ти защо не искаш да е публично :) ?

Във "Философия и религия" частно ли ще е?

tori
09-16-2016, 21:47
Ами, правете размяна тогава. Аз съм за ти да си модератор вместо нея.
Ако бях аз, ти вече да си отишъл в забвението.

smilegirl12
09-16-2016, 21:48
вживявам се, да, имам това право да се вживявам, знаеш ли причината, поради която се вживявам? НЕ
така че ще те помоля любезно да не коментираш повече тази тема

Защото си мислиш, че някой проклинал родителите ти и хората, които обичаш? Само,че не се осъзнавате,че това е форум, онлайн свят, в който никой не познава никой и това, че е написано нищо не означава.
А аз най-любезно ти отвръщам, че ще си пиша, където си искам.

YoungBloodZ
09-16-2016, 21:48
ппц се засягам, когато някой напише, че хората, които обичам най-много на този свят, ще горят в адски мъки, мисля, че няма да ти е особено трудно да разбереш какво чувствам

не знам защо спорим...


Хора, Electrа няма други профили тук. Закле се в това.

Едва ли ще рискува майка ѝ, баща ѝ или други живи членове на нейното семейство да умрат в адски мъки, заради евентуална нейна лъжлива клетва.

Е, ако все пак го е сторила - аз лично ще се помоля за по-малко последни страдания за нейните близки в сетните им минути.

inewton
09-16-2016, 21:48
Ако бях аз, ти вече да си отишъл в забвението.

Няма значение. Поне щеше да има справедливост, а не да се банват тия които не харесва някой, а тия които харесва да си седят.

Dwyd96
09-16-2016, 21:48
Трябва да го баннат наистина :D

Грозния
09-16-2016, 21:49
Във "Философия и религия" частно ли ще е?Шикалкавиш :D!
Поне признай, че те затапих!

Electrа
09-16-2016, 21:50
Защото си мислиш, че някой проклинал родителите ти и хората, които обичаш? Само,че не се осъзнавате,че това е форум, онлайн свят, в който никой не познава никой и това, че е написано нищо не означава.
А аз най-любезно ти отвръщам, че ще си пиша, където си искам.

ъм, той го написа бтв и щом написаното нищо не означава защо има правила и защо изобщо съществува концепция за бан

inewton
09-16-2016, 21:51
Шикалкавиш :D!
Поне признай, че те затапих!
Не шикалкавя.

Кога?

YoungBloodZ
09-16-2016, 21:51
Няма значение. Поне щеше да има справедливост, а не да се банват тия които не харесва някой, а тия които харесва да си седят.

и кой трябва да бъде баннат? dwyd? защото отвръща на нещата с които го дразниш?...

Electrа
09-16-2016, 21:52
не знам защо спорим...

ок, знам, че ме мразиш, щото ти разкрих лъжата за ти-си-знаеш-какво и те нарекох пинокио, все пак щом държиш да ми отваряш раните, ще кажа, че марко ме удари точно там, където най-много ме боли и дали било във форум или не, пак си усетих болката
мерси за разбирането

smilegirl12
09-16-2016, 21:52
ъм, той го написа бтв и щом написаното нищо не означава защо има правила и защо изобщо съществува концепция за бан

Написа "Аз проклинам твоите родители" ? Много се съмнявам.
Не съм ги мислила аз правилата.

inewton
09-16-2016, 21:53
и кой трябва да бъде баннат? dwyd? защото отвръща на нещата с които го дразниш?...
Какво го дразня? Аз не го обиждам, той ме обижда.

Казах ти, не се меси. Знам, че ще слушаш малката.

YoungBloodZ
09-16-2016, 21:55
ок, знам, че ме мразиш, щото ти разкрих лъжата за ти-си-знаеш-какво и те нарекох пинокио, все пак щом държиш да ми отваряш раните, ще кажа, че марко ме удари точно там, където най-много ме боли и дали било във форум или не, пак си усетих болката
мерси за разбирането

не мразя никой в тоя форум... има хора които не харесвам но ти си по-скоро от безразличните
и съжалявам че съм ти "отворил раните" но виждаш че ти сама си се "проклела" :)

Electrа
09-16-2016, 21:55
Написа "Аз проклинам твоите родители" ? Много се съмнявам.
Не съм ги мислила аз правилата.

ок, гери, вярвай, в каквото искаш, peace

Грозния
09-16-2016, 21:55
Не шикалкавя.

Кога?Искаш пак да видиш затапката - заповядай :) !

Чадо, спомни си за 40-те дена на Иисус в пустинята и как Сатаната Го е изкушавал - кое е по-голямото изпитание?! Да живееш с "още по-малко", защото ти се е стоварила беда на главата, или да имаш възможност да вземеш, но да откажеш?! А?!

Това е тест на "свободната воля" и колко струва моралът и християнските ти ценности.

П.С. Аз винаги връщам вещи, ако мога да установя със сигурност кой е собственикът им.

YoungBloodZ
09-16-2016, 21:57
Какво го дразня? Аз не го обиждам, той ме обижда.

Казах ти, не се меси. Знам, че ще слушаш малката.

и с какво те е обидил? :lol:

inewton
09-16-2016, 21:58
Искаш пак да видиш затапката - заповядай :) !
Това е друга гледна точка. Но точно по този казус предпочитам да се ръководя от Стария Завет.

Electrа
09-16-2016, 21:59
не мразя никой в тоя форум... има хора които не харесвам но ти си по-скоро от безразличните
и съжалявам че съм ти "отворил раните" но виждаш че ти сама си се "проклела" :)

мхм, както кажеш, браД

inewton
09-16-2016, 21:59
и с какво те е обидил? :lol:
Върни се назад и прочети. Но пак казвам, няма смисъл. Жалкото е, че ставаш жалък заради нея.

YoungBloodZ
09-16-2016, 21:59
мхм, както кажеш, браД

#kogatonqmashkakvodakajesh


Върни се назад и прочети. Но пак казвам, няма смисъл. Жалкото е, че ставаш жалък заради нея.

ето че и ти обиждаш... а dwyd освен гей не знам дали те е обиждал по друг начин

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/584500-UPDATE-%D0%9D%D0%B0%D0%B9-%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%B0?p=11503323&viewfull=1#post11503323

Electrа
09-16-2016, 22:05
#kogatonqmashkakvodakajesh


мхм, така си е, нямам какво да кажа на човек, който ме лъже

YoungBloodZ
09-16-2016, 22:06
мхм, така си е, нямам какво да кажа на човек, който ме лъже

#kogatonqmashkakvodakajeshzavtoriputnovsepakkoment irash
#maleficus
#хаштак

inewton
09-16-2016, 22:08
ето че и ти обиждаш... а dwyd освен гей не знам дали те е обиждал по друг начин

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/584500-UPDATE-%D0%9D%D0%B0%D0%B9-%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%B0?p=11503323&viewfull=1#post11503323
Щом го смяташ за обида...

Ставаше дума за тая тема, ама както и да е. Явно и двамата не сте за модератори. Сам щеше да се справяш, ама като слушаш нея, не.

Това може да го приемеш като обида и да ми дадеш перманентен бан. Не виждам смисъл да влизам тук докато тя е модератор.

Electrа
09-16-2016, 22:09
Много е зле положението.

smilegirl12
09-16-2016, 22:11
Много е зле положението.

ми за ко се върна тогава във форума?

inewton
09-16-2016, 22:15
ми за ко се върна тогава във форума?

Не се е връщала.

Dwyd96
09-16-2016, 22:15
#kogatonqmashkakvodakajesh



ето че и ти обиждаш... а dwyd освен гей не знам дали те е обиждал по друг начин

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/584500-UPDATE-%D0%9D%D0%B0%D0%B9-%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%B0?p=11503323&viewfull=1#post11503323



Думата гей не е обидна...

YoungBloodZ
09-16-2016, 22:17
Думата гей не е обидна...

ако си гей не е обидна да
ама inewton мисля че не е

inewton
09-16-2016, 22:18
ако си гей не е обидна да
ама inewton мисля че не е

Искам си бана. Ама да ме баннеш ти. Ще е унижение да ме банне оная. Давай!

Dwyd96
09-16-2016, 22:18
ако си гей не е обидна да
ама inewton мисля че не е

Ами той на няколко пъти е казвал, че е гей.. Дори казваше, че имате връзка..

Това в съда би минало за самопризнание.. Тоест ако го нарека гей няма да е обида, тъй като той вече е казвал, че е такъв.

YoungBloodZ
09-16-2016, 22:20
Ами той на няколко пъти е казвал, че е гей.. Дори казваше, че имате връзка..

Това в съда би минало за самопризнание.. Тоест ако го нарека гей няма да е обида, тъй като той вече е казвал, че е такъв.

и ти си прав :D чист си!


Искам си бана. Ама да ме баннеш ти. Ще е унижение да ме банне оная. Давай!

с какво основание?

inewton
09-16-2016, 22:21
и ти си прав :D чист си!



с какво основание?

С основание, че иначе ще ви докладвам и двамата.

smilegirl12
09-16-2016, 22:21
Искам си бана. Ама да ме баннеш ти. Ще е унижение да ме банне оная. Давай!

нямаш волята да седиш извън форума и си просиш банани само хаха

YoungBloodZ
09-16-2016, 22:22
С основание, че иначе ще ви докладвам и двамата.

go boy

inewton
09-16-2016, 22:22
go boy
Щом искаш.

tori
09-16-2016, 22:23
И после съм аз на редицата модератори, нали? Едно 80% ще изчезнат базследно... :3

inewton
09-16-2016, 22:23
Ами той на няколко пъти е казвал, че е гей.. Дори казваше, че имате връзка..

Това в съда би минало за самопризнание.. Тоест ако го нарека гей няма да е обида, тъй като той вече е казвал, че е такъв.

И това не е вярно. Шегувах се. Малко нелепо звучи свещеник гей. И малоумник ще разбере, че не е вярно.

smilegirl12
09-16-2016, 22:24
И после съм аз на редицата модератори, нали? Едно 80% ще изчезнат базследно... :3

без мен нали? :oops: аз ще съм ти дете, искам с антракса да ме осиновите

YoungBloodZ
09-16-2016, 22:25
без мен нали? :oops: аз ще съм ти дете, искам с антракса да ме осиновите

ще попаднеш на родители.... :D

Dwyd96
09-16-2016, 22:25
И после съм аз на редицата модератори, нали? Едно 80% ще изчезнат базследно... :3

Сигурен съм, че така започва всяка диктатура.

smilegirl12
09-16-2016, 22:27
ще попаднеш на родители.... :D

ми именно :D

Dwyd96
09-16-2016, 22:29
И това не е вярно. Шегувах се. Малко нелепо звучи свещеник гей. И малоумник ще разбере, че не е вярно.

Не е нелепо. Сексуалната ориентация не зависи от религиозна или етническа принадлежност.. Освен това, много психолози смятат, че в среди в които липсват представители на противоположния пол, шанса да се появят хомосексуални прояви е по-висок отколкото в нормална среда.(Да вземем за пример затворите)

Има много доказателства за хомосексуализъм в църквата. Да не говорим и за педофилия. :)

inewton
09-16-2016, 22:31
Не е нелепо. Сексуалната ориентация не зависи от религиозна или етническа принадлежност.. Освен това, много психолози смятат, че в среди в които липсват представители на противоположния пол, шанса да се появят хомосексуални прояви е по-висок отколкото в нормална среда.(Да вземем за пример затворите)

Има много доказателства за хомосексуализъм в църквата. Да не говорим и за педофилия. :)

Хомосексуализъм има при монасите, не при свещениците.

Това няма значение. Важното е, че Indistinct не става за модератор.

tori
09-16-2016, 22:32
ще попаднеш на родители.... :D
Нещо несъгласен ли си?!

без мен нали? :oops: аз ще съм ти дете, искам с антракса да ме осиновите
Да, ти си добро дете. :3

Сигурен съм, че така започва всяка диктатура.
Чаааак дикатурааааа... :дд

smilegirl12
09-16-2016, 22:35
Хомосексуализъм има при монасите, не при свещениците.

Това няма значение. Важното е, че Indistinct не става за модератор. И кой става? Ти ? :razz:

smilegirl12
09-16-2016, 22:35
Нещо несъгласен ли си?!

Да, ти си добро дете. :3

Чаааак дикатурааааа... :дд

вече ще ти викам мама тори

Dwyd96
09-16-2016, 22:36
Хомосексуализъм има при монасите, не при свещениците.

Това няма значение. Важното е, че Indistinct не става за модератор.

Няма как да е на 100% вярно.. Все едно да кажеш, че само циганите крадът :D

Или, че само евреите са богати.. Винаги има изключения..


ИНДИСТИНКТ се справя добре като модератор. (Като за дете :D)

tori
09-16-2016, 22:37
вече ще ти викам мама тори
Само мама.

inewton
09-16-2016, 22:37
Няма как да е на 100% вярно.. Все едно да кажеш, че само циганите крадът :D

Или, че само евреите са богати.. Винаги има изключения..


ИНДИСТИНКТ се справя добре като модератор. (Като за дете :D)

Не се справя добре. Още отначалото й казах, че не става. Явно съм бил прав.

YoungBloodZ
09-16-2016, 22:37
Нещо несъгласен ли си?!

не съм съгласен!

StringTheoryPracticist
09-16-2016, 22:38
Искам си бана. Ама да ме баннеш ти. Ще е унижение да ме банне оная. Давай!
Ако не си сантиментален по въпроса можеш да нарушиш някое правило в изолирана тема и да ги принудиш да те баннат, ако не го направят продължавай да нарушаваш правила и така.

Но предполагам, че си. Все пак споменавам в случай, че не ти е хрумвало.

Dwyd96
09-16-2016, 22:38
Не се справя добре. Още отначалото й казах, че не става. Явно съм бил прав.

И кое те кара да мислиш така? Аз не виждам да не си е свършила работата като модератор..

inewton
09-16-2016, 22:39
Ако не си сантиментален по въпроса можеш да нарушиш някое правило в изолирана тема и да ги принудиш да те баннат, ако не го направят продължавай да нарушаваш правила и така.

Но предполагам, че си. Все пак споменавам в случай, че не ти е хрумвало.

Може да се случи женската да ме банне, а не искам.

smilegirl12
09-16-2016, 22:39
Само мама.

Добле мамо.

inewton
09-16-2016, 22:39
И кое те кара да мислиш така? Аз не виждам да не си е свършила работата като модератор..

Няма значение.

pe6oskeiborda
09-16-2016, 22:39
вече ще ти викам мама тори
дали не виждам нова форумна двойка
тори и смайлгърл :oops:

smilegirl12
09-16-2016, 22:40
не съм съгласен!

теб кой те пита? ;д

tori
09-16-2016, 22:40
не съм съгласен!
Защо?! Таман сме за родители на покемон.

smilegirl12
09-16-2016, 22:41
дали не виждам нова форумна двойка
тори и смайлгърл :oops:

тя ми е майка ве ! ще има бой

Electrа
09-16-2016, 22:41
1

Dwyd96
09-16-2016, 22:42
1

:( Чао :) Късмет...

pe6oskeiborda
09-16-2016, 22:42
тя ми е майка ве ! ще има бой
по дупето нали :D
така е да се научиш да слушаш майка си

YoungBloodZ
09-16-2016, 22:42
Защо?! Таман сме за родители на покемон.

тя е необикновен покемон... само ще си създадете проблеми :D


теб кой те пита? ;д

няма нужда някой да ме пита 8)

tori
09-16-2016, 22:42
дали не виждам нова форумна двойка
тори и смайлгърл :oops:
Форонно семейство - да. Двойка не, не и нова.

pe6oskeiborda
09-16-2016, 22:43
Форонно семейство - да. Двойка не, не и нова.
полигамия ли надушвам :oops:

tori
09-16-2016, 22:44
тя е необикновен покемон... само ще си създадете проблеми :D
Не ни мисли нас...

tori
09-16-2016, 22:45
Мерси, въпреки че някой постоянно ми трие темите за сбогуване.

Чао.

smilegirl12
09-16-2016, 22:45
тя е необикновен покемон... само ще си създадете проблеми :D



няма нужда някой да ме пита 8)

Тоз пък кротувай там

YoungBloodZ
09-16-2016, 22:48
Тоз пък кротувай там

ок покемон :D


Не ни мисли нас...

ша ва мисла! пък!

LoadRunner
09-16-2016, 22:55
1

Казавам ти че ако сега напуснеш заради един неприятен непознат миндил това значи че няма и достатъчно приятни заради които да останеш
което е разочароващо и ще те забравя дългосрочно дори и да се появиш пак

JustMе
09-16-2016, 23:04
електра съм, нз що ми баннаха акаунта, някой да ми даде обяснение

StringTheoryPracticist
09-16-2016, 23:10
Може да се случи женската да ме банне, а не искам.
Ха.

Може би има начин да постигнеш това. Но не виждам да прогресираш по въпроса.


електра съм, нз що ми баннаха акаунта, някой да ми даде обяснение

Това цитирам без да коментирам.

deitona22
09-17-2016, 08:36
електра съм, нз що ми баннаха акаунта, някой да ми даде обяснение

Виж темата за бан.Или просто си влезни от истинския профил.