PDA

View Full Version : УАСГ- Курсове по рисуване



Betty7
09-16-2016, 10:32
Здравейте, аз съм 12-ти клас и обмислям да уча архитектура в УАСГ, но не съм се занимавала по-професионално с рисуване и трябва да ходя на уроци. Казаха ми, че в самия университет предлагат подготвителни уроци за изпита по рисуване. Може ли някой да ми каже дали е така, и ако има кога се провеждат и каква е таксата?

Elan
09-16-2016, 14:16
Има курсове и по математика и по рисуване. От София знам, че можеха и нон-стоп да си ходят и да си плащат за едно ходене. Аз пътувам и се записвах за съботно-неделен за 5 седмици. Хубаво е да ходиш на курса, но там няма да научиш нищо съществено. Сега, да обясня. По-добре ходи някъде другаде на курсове, при това редовно. На курсовете в УАСГ едва ли не трябва да ходиш подготвен, нещата стоят така, че те не са толкова за добиване на знания, колкото да провериш конкуренцията, преподавателите, които после ще те проверяват, обстановката...Плюс тва от 2-3 години дават некви нови извратени капители :D на които из студията, които рисуват из България им нямат отливките. Като идеш поне, ще придобиеш идея за нещата. Но това, че си ходил или не, не определя дали ще те приемат или не. Същото важи и за математиката, там НЯМА да я научиш, просто придобиваш представа за нещата. Не я подценявай иначе, ако искаш повече от три.

Такси и срокове не мога да ти кажа, вече съм забравила, проверявай им сайта, там ги пишат тези неща като наближи време.

Betty7
09-16-2016, 16:54
Благодаря :)