PDA

View Full Version : Как да започна да се храня и тренирам правилно ?



v.n
09-18-2016, 11:38
:)

Нарушена т.1 от задълженията на потребителите.
"Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория."
Темата е преместена в раздел "Спорт и здраве".
Moderated by Indistinct

Shines
09-18-2016, 13:35
Здравей, първо мисля, че темата ти не е за тук. Има си раздел - спорт. Пиши там, ако обичаш. Второ съветите, които бих могъл да ти дам са следните: започни да ядеш по-често, а не да се тъпчиш вечер преди лягане. Наблягай главно на храните богати на белтъчини и по-малко на тези с въглехидрати(ако не знае кои са те - гугъл е твоят най-добър приятел). Това е добре, че не ядеш чипсове, бургери и прочие. Тъй като в момента растеш може да си позволяваш повечко да ядеш от тях, ако ти харесват, но разбира се в границите на нормалното. Щом тренираш в домашни условия, бягаш и ходиш на лостове - супер. Както казах оправиш ли храната, ще се почувстваш по-добре в тялото си :). Успех и всичко с времето си, няма да стане от днес за утре. Трябва да си постоянна!

v.n
09-18-2016, 18:28
Благодаря ,но се чудех ,дали някой ще може по-точно да ми каже какво да ям и какви упражнения да правя ,за да сваля килограми и стегна бедрата,дупето и корема си :) .

Rakshy
09-18-2016, 22:30
Благодаря ,но се чудех ,дали някой ще може по-точно да ми каже какво да ям и какви упражнения да правя ,за да сваля килограми и стегна бедрата,дупето и корема си :) .

не