PDA

View Full Version : Bonjour кофаджий



Shines
09-18-2016, 13:23
Как сте бойни другари? Не бях влизал от половин година във форума и днес ми остана малко време та реших да видя каква е хавата. Сетих се за тийн годините ми хаха, дейба одъртях и аз.

Дайте да спретнем по една форумна среща с хората, които са от Пловдив? Има ли навити?

YoungBloodZ
09-18-2016, 14:22
здр, майнак :)
гледам още си в отлична форма :D

tori
09-18-2016, 19:55
Охо! Как сме?

ENIGMA00
09-18-2016, 20:40
Кво става и аз съм от Пловдив. Като си чуя името на хубавия град и веднага се включвам. :D С какво се занимаваш.

smilegirl12
09-18-2016, 20:53
Ciao

divergent
09-19-2016, 08:29
Майнии, и аз идвам натам другата седмица, изчакайте ме за тая форумна. :д

Shines
09-19-2016, 20:42
Здравейте отново, доста приятно ме изненадохте с тази активност и то виждам доста стари лица.

здр, майнак :)
гледам още си в отлична форма :D

Здравей, братле, гледам модератор си станал. Честито, има промени. Да държиш нещата под контрол! Иначе за формата, благодаря, старая се :D. Същият съм си в момента, чат пат съм по-як и голям, чат пат по-изсъхнал и дребен, но не съм спирал от 5 години да тренирам ;д.


Охо! Как сме?

Здравей, никнейма ти ми е познат. Ти си също от старите кучета. Добре съм, благодаря, а ти?


Кво става и аз съм от Пловдив. Като си чуя името на хубавия град и веднага се включвам. :D С какво се занимаваш.

Охоо ето една майничкаа айдее давай да организираме хората от нашият град за една форумна среща + тези, които смятат да идват насам. За мен това си е един от най-хубавите градове. Няма реализацията която София може да предложи, но е втори по големина и е доста по-спокойно. Иначе се занимавам с програмиране, а ти?


Ciao

Бонжорно :D


Майнии, и аз идвам натам другата седмица, изчакайте ме за тая форумна. :д

Добре си дошъл/дошла при нас ;д. Ще те изчакаме разбира се ;д.

Дайте сериозно да се разберем за форумната. Да разменим някакви координати на лично като фейсбук, защото един път в годината влизам тук :D и като нищо както сега ми е интересно и носталгично и влизам...да ми изскочат други неща и да забравя ;д. А във фейс-а поне влизам вечерно време след работа ;д.

nexttt
09-19-2016, 20:58
айде не правете срещата без мен,че ще садна още повече.. :D

Shines
09-19-2016, 21:02
Хах една без теб, после една и с теб :D. Ти нали заминаваш след 2 дена за някъде и няма да си в Пловдив :D. На мен в петък след работа им е идеал картоф, че другата седмица ще ми е ад.. почвам и университета + работата. Ще бъдат теежки месеци ;д без очертаващи се грам почивки.

п.п Казвайте и останалите, които сте от Пловдив или смятате да идвате насам кога Ви е удобно ;д, за да може всеки да си организира нещата.

divergent
09-19-2016, 21:05
Вие май се гласите за среща на ветераните, ама все пак да си кажа, че идвам след две седмици към прекрасния ви град. :д

nexttt
09-19-2016, 21:14
именно защото ще ти е ад,аз предлагам някоя от почивките ! :D :D
това пък,че сме се регистрирали преди незнам си колко време,не ни прави нещо кой знае какво,всеки да се чувства добре дошъл :D !

ENIGMA00
09-19-2016, 21:23
[QUOTE=Shines;11505338]Охоо ето една майничкаа айдее давай да организираме хората от нашият град за една форумна среща + тези, които смятат да идват насам. За мен това си е един от най-хубавите градове. Няма реализацията която София може да предложи, но е втори по големина и е доста по-спокойно. Иначе се занимавам с програмиране, а ти?

Mи аиде всички майни да заповядат(всъщност много мразя това обръщение :D) В момента с нищо не се занимавам. Напуснах работа. Животът ми е доста объркан напоследък. На 20 години съм откривам себе си. Нося се по скапания живот като найлонова торба брулена от вятъра. :D (ако в това има смисъл).

divergent
09-19-2016, 21:25
[QUOTE=Shines;11505338] Нося се по скапания живот като найлонова торба брулена от вятъра. :D (ако в това има смисъл).

най-точното определение!

nexttt
09-19-2016, 21:28
аз се чувствам,сякаш съм се закачила на някой клон,няма проблеми.. Вие поне се носите там :D

Shines
09-19-2016, 21:32
Вие май се гласите за среща на ветераните, ама все пак да си кажа, че идвам след две седмици към прекрасния ви град. :д

Глуупости, след 2 седмици ще направим нова среща, ако преди това се съберем. nexttt, правилна е написала, че няма никакво значение кой от кога има регистрация тук. Всеки, който има желание и възможност - да заповяда. Да, този петък например ще е идеално (23.09.2016).


?
Mи айде всички майни да заповядат(всъщност много мразя това обръщение :D) В момента с нищо не се занимавам. Напуснах работа. Животът ми е доста объркан напоследък. На 20 години съм откривам себе си. Нося се по скапания живот като найлонова торба брулена от вятъра. :D (ако в това има смисъл).

Хах то и на мен много не ми допада думата "майни" ама ми е останала в речника особено като се лигавя :D. "Малко коте си значи" хаха, аз съм по-дърт мамка му :D. То като се замисля и аз все още може би откривам част от себе си хаха, макар че започнах да работя по специалността си и общо взето всичко ми се наглася бавно, но славно (без пустите женски индивди.. пу, пу, пууу....) (нищо лично момичетата във форума :D т.е вас хах ) . Асоцията с найлоновата торба наистина беше добро определение! :D

Давайте да разменим някакви контакти например фейсбук и да си направим една групичка там, защото ме съмнява всички да влизаме редовно тук :D.

п.п Няма да се давате момичета, продължаваме напред! :D :D. Важното е, че се държите на нещо и имате някаква опора ;).

nexttt
09-19-2016, 23:11
Глуупости, след 2 седмици ще направим нова среща, ако преди това се съберем. nexttt, правилна е написала, че няма никакво значение кой от кога има регистрация тук. Всеки, който има желание и възможност - да заповяда. Да, този петък например ще е идеално (23.09.2016).



Хах то и на мен много не ми допада думата "майни" ама ми е останала в речника особено като се лигавя :D. "Малко коте си значи" хаха, аз съм по-дърт мамка му :D. То като се замисля и аз все още може би откривам част от себе си хаха, макар че започнах да работя по специалността си и общо взето всичко ми се наглася бавно, но славно (без пустите женски индивди.. пу, пу, пууу....) (нищо лично момичетата във форума :D т.е вас хах ) . Асоцията с найлоновата торба наистина беше добро определение! :D

Давайте да разменим някакви контакти например фейсбук и да си направим една групичка там, защото ме съмнява всички да влизаме редовно тук :D.

п.п Няма да се давате момичета, продължаваме напред! :D :D. Важното е, че се държите на нещо и имате някаква опора ;).

обадете ми се,ще бъда духом с вас ! :D

baba_vuna
09-20-2016, 13:35
Кви мъже имаше в тоя Пловдив ехеее Баба все мокра ходеше

Shines
09-20-2016, 20:25
Хах добре nexttt, ще го имаме предвид :D.


Кви мъже имаше в тоя Пловдив ехеее Баба все мокра ходеше

Още ги има бе бабо Вунче, даже един в момента ти пише :D.

Давайте да мислим форумната беседка кога ще е!!

ENIGMA00
09-21-2016, 20:07
Кви мъже имаше в тоя Пловдив ехеее Баба все мокра ходеше
:D :D :D Бабе къде са,я кажи. :D

ENIGMA00
09-28-2016, 23:04
Как я карате бе, майни. :D

Shines
01-01-2018, 17:23
Ей преди време форумна среща сме щели да правим :D. Дайте тази година наистина да организираме нещо. Нищо, че от утре отново ми започва лудницата с работата и магистратурата :D . За доброто старо време все ще измисля нещо :D.

kompleksar
01-02-2018, 16:08
Ей преди време форумна среща сме щели да правим :D. Дайте тази година наистина да организираме нещо. Нищо, че от утре отново ми започва лудницата с работата и магистратурата :D . За доброто старо време все ще измисля нещо :D.

Ела в София и може да измислим нещо :P

Shines
01-02-2018, 20:18
Ако се съберете повечко хора съм съгласен някой уикенд да дойда :}}.