PDA

View Full Version : Новото училище е пълен ужас!



liliq ivanova
09-19-2016, 18:54
Не мога да живея така. Преместването ни беше най-голямата грешка в живота ми. Оставих всичките си приятели, с които бяхме като едно семейство. Имах най-невероятният учителски колектив, стлахотна училищна база. А се озовах в селско училище с пълни простаци, които нъобще не общуват с мен. Правих опит след опит, но не. Искам да се върна. Постоянно плача. На нашите им е много мъчно, че се чувствам така. Те са най-невероятните родители и затова не искам да ги натоварвам. Те си имат много собствени грижи.

Indistinct
09-19-2016, 19:09
Не можеш ли да се върнеш?

LawAbidingCitizen
09-19-2016, 19:55
Или се върни, или го преодолей. Винаги ще има хора, които ще са ти неприятни, но трябва да свикнеш с това.
"Improvise, Adapt and Overcome." :)

MoonWatcher
09-20-2016, 06:48
Принципно усещам, че си в такава ситуация, че не може да се преместиш, поне ако случая е отиване в гимназия или преместване в друг град. Ако е така и нямаш възможност да се върнеш в старото си училище или да отидеш в друго, трябва да преодолееш проблема по друг начин. Съветвам те просто да игнорираш тъпаците в класа ти и да не общуваш с тях, ако не са ти приятни. Игнорирай ги и ти, ако те те игнорират. Намери си приятели от друг клас или от друго училище. От колко време си в това училище, между другото? Когато аз се преместих за пръв път ми трябваше около месец та да почна да общувам криво-ляво с новите си съученици, но за половин срок нещата се изгладиха. Принципно стига учителите ти да се свестни и да преподават добре, нямаш нужда от приятели в училище или в класа ти. Можеш да си намериш другаде.

Chrysothemis
09-22-2016, 17:05
Стреми се да оползотвориш максимално годините, прекарани в училище. Това незадължително включва социални контакти с хора, които не харесваш.

DieselBlood
09-28-2016, 23:03
Каква е причината да се преместиш в селското училище?

qkataa_123
09-29-2016, 17:02
И а като теб съм в ново училище и в моят нов клас има едно момичета които постоянно се дразнят с другите и се държат гадно но аз не им обръщам внимание, дори си намерих няколко приятелки от класът които ми допадат и с тях се движа, моя съвет към теб е ако можеш да не обръщаш на никого внимание който те дразни или пък ако те обиждат и те като видят това ще се спрат най сетне а доколкото родителите ти,може да поговориш с тях да те изместят от това училище и да те запишат в ново, все пак са ти родители.

Smrazqvashta
09-29-2016, 17:33
Селско училище?