PDA

View Full Version : Мърляч вкъщи



liliq ivanova
09-20-2016, 14:07
Хора, в момента ви пиша със сълзи на очи и то заради страшна простотия. Вторият ми баща е като животно. Не се бръсне с месеци, дъхът му мирише на умрели плъхове заради тия скапани цигари, не мие съдовете и точно преди минути станах свидетел но това. Изпива една чаша с бира, пуска водата върху нея да секунда и я оставя при измитите съдове. Мен вече ме е страх да си взема чаша или съд да ям. Мия всичко. Правя му забележка, а той ми вика, че не живеел в болница. Та това е елементарна хигиена на човека. Тъпата му майка е същата и на нищо не го е научила. Казвам му да си махне чантите от един ъгъл защото ще чистя. Ще ни идват гости в четвъртък(утре нямам възможност), а той, цитирам ,,И за к'во ше чистиш?". По земята има трохи, мърсотиии т.н. заради малкия ми брат и той въобще има глупостта да ми задава такъв въпрос. Развил е обриви от нечистотии по себе си. Мен ме е гнус от него. А майка ми си му ходи по гайдата, чисти си след него, той пак прави боклуци. На мен не ми издържат нервите. Не мога да живея като клошар в собствения си дом. Вчера преля чашата : заля боядисаната преди един месец стена и каза "К'во толко?". Аз излудях. Започнах да викам и крещя, което се случва много рядко. Мързи го да изчисти мазето за да прибере строителните материали от ремонта и висят найлони и счупени плочки по балкона. Ей, не мога така! Ще се разкарам от тая къща сред няколко години, а дотогава какво да правя???????

liliq ivanova
09-20-2016, 14:08
*

liliq ivanova
09-20-2016, 14:08
*

Грозния
09-20-2016, 16:56
Не знам на колко си, но не си мисли, че тоя човек ще го промениш, майка ти - също! Като порастнеш се изнеси и гледай да не си хванеш мъж като тоя. Дотогава ако имаш възможност, изнеси се при баба и дядо, ако са читави. Успех :)!

LoadRunner
09-20-2016, 16:59
само да ти кажа че тука мнения ти дават хора дето си мият зъбите има няма веднъж на ден
ако искаш ги слушай, твоя си работа

Dwyd96
09-20-2016, 18:57
Няма да се оправи. Явно така си е свикнал, гледай да си поддържаш чисто в твоята стая и не го пускай там..

Като ти идват гости ги кани там...

LoadRunner
09-20-2016, 19:03
между другото аз сега прочетох темата
имах подобен съквартирант, т.е. 3 такива (в различен период от време
2мата ги изгоних просто (закона на джунглата работи и в социалното общество на който не му е ясно)
с третия си останах до края (в другата стая де) ама той беше същия но насила го карах да чисти и да прави квото трябва там, и той си го правеше, т.е. и него със сила го накарах ма поне слушаше, все казваше "добре" и почваше :д

Dwyd96
09-20-2016, 19:42
между другото аз сега прочетох темата
имах подобен съквартирант, т.е. 3 такива (в различен период от време
2мата ги изгоних просто (закона на джунглата работи и в социалното общество на който не му е ясно)
с третия си останах до края (в другата стая де) ама той беше същия но насила го карах да чисти и да прави квото трябва там, и той си го правеше, т.е. и него със сила го накарах ма поне слушаше, все казваше "добре" и почваше :д

Един колега има "възпитателна показалка" (тръба от крик) за мотивация на съквартиранта му (понеже и той е някъв такъв). За щастие не му се е налагало да я ползва. Ама на няколко пъти като съм ходил, на ония бюрото му едвам се виждаше от боклуци върху него..