PDA

View Full Version : СПЕШНО!!!



harderthanlife256
09-20-2016, 20:25
От къде да започна? Момиче съм и от отдавна имам един приятел с който по принцип бяхме доста близки но се скарахме за което аз бях виновна и изведнъж от нищото той реши да се сдобрим и започнахме да говорим доста честичко и сме едно училище и се засичаме доста често... бившата му ми е най-добра приятелка и другата ми най-добра приятелка са близки с него, но наскоро от нас трите започна да говори само с мен, няколко приятелки са убедени не на 100 а направо на 1000 процента, че ме харесва, но на мен не ми се вярва( по принцип нямам доста високо самочувствие XD) та така когато говорим избягва да правим очен контакт защото като се погледнем почва да се усмихва лекичко, приятелките ми казват че се върти около мен и само мен гледа, но така и не ми се вярва и чакам времето да покаже, но въпроса ми е вие как мислите дали ме харесва????

baby_baby
09-20-2016, 20:32
Ако те харесва до сега да те е поканил да излезете или да го показва и по друг начин

harderthanlife256
09-20-2016, 20:36
Ами те ми го казват от някъде 2-3 дена а и той по принцип не е директен и мисля че ако го питам просто ще разваля всичко

baby_baby
09-20-2016, 20:52
Ще разбереш от действията му иначе какво ти казват не слушай