PDA

View Full Version : От къде да започна?



thrashhh
09-20-2016, 20:30
Здравейте. От известно време в мен се отключиха чувства към едно момиче. Учим в едно училище, а тя е по-малка от мен с година. Бих описал как се запознахме, но истината е, че стана по изключително спонтанен начин в края на миналата учебна година и още тогава стомаха ми се преобърна. Още в първите дни след 15-ти се видях с всичките момичета и "специалната" беше единствената, която дойде и ме гушна, което само допринася за ситуацията от моя страна :D. Истината е, че не я познавам особено добре и не сме си писали въобще или нещо подобно (с предната ми приятелка, която ми беше и първата, си знаехме и кътните зъби преди да се престраша да предприема нещо), а контактите са ни из училището и най-често в часовете по физическо, тъй като двата ни класа се засичат постоянно. Наистина искам да я накарам по накакъв начин да ми обърне внимание без да изглежда нахално или странно, но нямам представа как да го направя. Не съм "играч", "ебач" и т.н. и не искам да я използвам, затова ще се радвам само на сериозни коментари. Благодаря на всички, които ще откликнат, макар и подобни "проблеми" да са пускани стотици пъти в този форум :)

baby_baby
09-20-2016, 20:33
Опознай я добре

Покани я да излезете и по поведението и ще разбереш дали те харесва

harderthanlife256
09-20-2016, 21:03
От името на едно момиче: кажи и бъди директен момичетата МРАЗЯТ ама адски много да са объркани от това дали някое момче изпитва нещо към тях най-добре на живо да и кажеш и разбери дали е по-романтичен тип ако е такъв и кажи нещо по-романтично от сорта на "От момента в който те видях те харесах , ти си просто перфектна по всяко отношение" а ако не е романтична и едно Имам чувства към теб/харесвам те стигат :)

mikity_sladky
09-21-2016, 11:05
Просто отиваш при нея и я каниш да излезете. Смело!!! Иначе ще си загубиш времето да се чудиш какво да правиш и да мислиш още и още. А през това време някой може да действа вместо тебе. Давай братле :P