PDA

View Full Version : защо ми е толкова трудно с момичетата?



freshhhhh1
09-21-2016, 22:56
здравейте,

Седя си и си мисля, скоро ставам на 22г, а толкова срамежлив и объркан, че няма на къде... и се чудя къде бъркам бе мамка му..

пред приятели и компания всичко окей, лафим си, излизаме, но винаги в Коч компания... има ли момиче на близко просто се притеснявам и буквално се паникьосвам, какво да кажа, какво да направя.. да не се сбъркам, да не кажа някоя глупост(не че не го правя попринцип) ии заради това си мълча и гледам като теле..

за тези годинки а в училище, а в университета винаги е имало някое момиче което да ме пфф .. абе само като я гледам и ми става някакво ъъ..хем приятно хем тъпо, щото ме е срам да я заговоря и ако я заговоря съм такъв сдухан със еднотипни тъпанарски въпрос Тип" 5 клас"


Някакви съвети как какво да правя,... Спортувам, ходя на фитнес, бачкам, излизам диско, кафе.. и па не става.. умряла работа

и да пиша в тъпия фейсбук като не сме си обелили две думи на Лайф...., хептен Са ме рязали..(seen)

;]]

mikity_sladky
09-22-2016, 11:11
Трябва да се отракаш малко.

Рандомммм
09-22-2016, 11:20
Ти си същия като мен... колкото по-скоро се примириш, толкова по-добре.

sladura89
09-22-2016, 20:30
И аз бях така преди време, а сега вече все по-малко ми пука от нещата заговарям си ги и хич не ми дреме какво ще кажа или какво ще си помислят за мен, защото така или иначе не ми пускат, проблема е че ме възприемат само като приятел влизам във френд зоната и след това нищо хубаво не се получава нито секс, нито нищо! Имам доста приятелки, ама не се получават нещата излъчване ли ми липсва не знам какво, поне вече не се притеснявам толкова да разговарям с момичета, обаче пък на тема секс ми е малко по-трудно да говоря с тях, с някои говоря без да се притеснявам, с други не се получава просто! Но това, че говорим не означава, че се стига до нещо! :)

psychopath
09-28-2016, 21:08
Като за начало, няма жена на света, която да хареса човек, който не е личност по никакъв начин и единственото, с което се отличава е общите интереси/теми на разговор/възгледи на компанията, с която излиза.

Грозния
09-29-2016, 17:44
Някакви съвети как какво да правя,... Спортувам, ходя на фитнес, бачкам, излизам диско, кафе.. и па не става.. умряла работа

и да пиша в тъпия фейсбук като не сме си обелили две думи на Лайф...., хептен Са ме рязали..(seen)

;]]Стани брутален и циничен - трябва да оставяш впечатление, че не ти пука от нищо и че не те е срам от нищо.
Естествено в един момент ще ти дотрябват хубава кола и пари. Ако имаш и това, (почти) всички жени ще са твои 8)!

Не се занимавай със свалки във фейсбука или други сайтове/апове. Действай на живо.

Успех :)!

LoadRunner
09-29-2016, 18:00
Стани брутален и циничен - трябва да оставяш впечатление, че не ти пука от нищо и че не те е срам от нищо.
Естествено в един момент ще ти дотрябват хубава кола и пари. Ако имаш и това, (почти) всички жени ще са твои 8)!

Не се занимавай със свалки във фейсбука или други сайтове/апове. Действай на живо.

Успех :)!

господин циничен, да разбираме ли че го казваш от личен опит? :lol:

sladura89
09-29-2016, 22:15
господин циничен, да разбираме ли че го казваш от личен опит? :lol:

На него може би му липсват хубавата кола и парите, според него това са критериите една жена дали ще ти върже или не! Ама аз като знам какви яки мацки с кви прошляци съм ги виждал да ходят и няма логично обяснение за това, едва ли въпросът ще е в колата, парите или апартамента, който имаш, освен ако не стане въпрос за златотърсачки! :)

Грозния
09-30-2016, 18:09
На него може би му липсват хубавата кола и парите, според него това са критериите една жена дали ще ти върже или не! Ама аз като знам какви яки мацки с кви прошляци съм ги виждал да ходят и няма логично обяснение за това, едва ли въпросът ще е в колата, парите или апартамента, който имаш, освен ако не стане въпрос за златотърсачки! :)

https://cdn.meme.am/instances/12215635.jpg

sladura89
09-30-2016, 21:57
https://cdn.meme.am/instances/12215635.jpg

Мхм, какво да ти кажа брат, както има различни момчета, то така има и различни момичета, една може да е с тебе, защото имаш пари, може да си смотан, ама да имаш пари, друга може да е понеже, имаш големи мускули и се чувства сигурна и защитена, трета пък може да търси, някои дето повече да изглежда сладък на външен вид, да има сходни интереси с нея, да я разсмива, да се грижи за нея и т.н. , в смисъл разни хора, разни идеали, някоя пък може да търси пълна противоположност на нея самата! :)

Рандомммм
10-01-2016, 09:41
Работата е следната. Аз не мога да обичам момичето ако не е красиво... разбирате ли? Аз съм говорил с много момичета на всякакви теми и изобщо не изпитвам притеснение и нещо такова и изобщо не мога да изпитам някакво привличане или любов. Обаче ако момичето е красиво и ме харесва тогава аз изпитвам чувство което ми е много трудно да опиша... сякаш усещам душата си това е най близкото обяснение което мога да намеря. Обаче къде съм тръгнал да търся такова момиче с моя външен вид? Да, абсолютно всички ми казват че външния вид и социалното ти положение не е от значение но от личния ми опит аз се убедих точно в обратното. Аз никога няма да се променя, никога няма да си променя мнението че външния вид и всичко останало е без значение защото каквото и да ми кажат другите аз винаги имам в предвид личния ми опит и всичките ми провали. Но хубавата част е че вече приех това. Доста време се мъчих и самосъжалявах че нямам приятелка и не мога да общувам добре и в един момент аз се се замислих и си казах кой ще хареса такъв идиот? Наричан съм всякакъв..наричан съм дори и със думи които ги няма в речника ви. Аз съм решил да се отдам на самотата и измисленият ми свят защото аз наистина изпитвам удоволствие да съм там. И най важното, красивите момичета и приятелите са само за тези които ги заслужават а аз нищо не заслужавам. Правил отвратителни неща през живота си но това вече няма значение аз не мога да върна времето да променя живота си. Аз просто се примирих и се затворих в себе си. :) Сега ми е кеф да се наливам с енергийни напитки докато съм пред компютъра и в измисленият ми свят. Ако имах достатъчно пари бих купил толкова енергийни напитки че някой ден направо да експлодирам.

Рандомммм
10-01-2016, 10:46
Аиде като стана въпрос за енергийни напитки тази вечер ще консумирам 5 HELL-a . :grin:

Грозния
10-01-2016, 12:01
...трета пък може да търси, някои дето повече да изглежда сладък на външен вид, да има сходни интереси с нея, да я разсмива, да се грижи за нея и т.н.Никоя не търси такъв с цел секс. Ако някоя все пак държи такъв при себе си, то е за да го използва.

Да, абсолютно всички ми казват че външния вид и социалното ти положение не е от значение но от личния ми опит аз се убедих точно в обратното.Убедил си се в това, което отговаря на истината. Който ти е казвал нещо друго те е лъгал или лицемерничил (което е същото).

Аз съм решил да се отдам на самотата и измисленият ми свят защото аз наистина изпитвам удоволствие да съм там.Самозалъгваш се, не знам колко време ще издържиш така. И най-добре спри тия енергийни химии - с тях жестоко си съсипваш здравето!

Работата е следната. Аз не мога да обичам момичето ако не е красиво... разбирате ли? Много добре разбираме - нали все пак трябва да ти става от нея, иначе не става :D!

Рандомммм
10-01-2016, 19:38
Никоя не търси такъв с цел секс. Ако някоя все пак държи такъв при себе си, то е за да го използва.
Убедил си се в това, което отговаря на истината. Който ти е казвал нещо друго те е лъгал или лицемерничил (което е същото).
Самозалъгваш се, не знам колко време ще издържиш така. И най-добре спри тия енергийни химии - с тях жестоко си съсипваш здравето!
Много добре разбираме - нали все пак трябва да ти става от нея, иначе не става :D!

Само не ме карай да ти давам пример или да ти разкажа един от моите провали? Накрая ще се учудиш за това няма да пиша повече в темата. Много ви е лесно да говорите така като всичко ви е ок нали?

sladura89
10-01-2016, 20:17
Само не ме карай да ти давам пример или да ти разкажа един от моите провали? Накрая ще се учудиш за това няма да пиша повече в темата. Много ви е лесно да говорите така като всичко ви е ок нали?
Специално на Грозния нищо не му е ок, на мен също, иначе нямаше да сме тук във форума, а щяхме да се забавляваме и да си правим кефа с някоя мацка! :)

Грозния
10-01-2016, 23:05
Само не ме карай да ти давам пример или да ти разкажа един от моите провали?Имам достатъчно собствени провали и те сигурно са доста повече от твоите, но ако искаш разкажи - ще ми е интересно да чуя :)!

Много ви е лесно да говорите така като всичко ви е ок нали?На мен ли ми е ок :shock: ?! Май изобщо не четеш форума.

Специално на Грозния нищо не му е ок, на мен също, иначе нямаше да сме тук във форума, а щяхме да се забавляваме и да си правим кефа с някоя мацка! :)Тука sladura89 има право.

Рандомммм
10-02-2016, 07:44
Няма нужда, аз нямам желание. И ако още някой не е разбрал аз вече спрях да се самосъжалявам.

sladura89
10-02-2016, 07:49
Аз пък не се самосажалявам, защото няма за какво, проблема не е в мен, а в противоположния пол! :D

tochko
10-02-2016, 11:09
Тук има доста полезни и приложими четива http://www.lovepanky.com/

Бих препоръчал на колегите да минат на диагонал статиите в сайта и наистина да се стараят да се подобрят, да правят нещо по въпроса, да разнообразят обстановката и да се срещат с момичета. Честно казано и аз имам (или имах не знам кое е по-правилно да кажа) същите симптоми и терзания, но вече приемам срещуположния пол като по-различен тип индивиди, а не като нещо недостижимо. За това са ми помогнали разговорите разбира се. Малкото успехи и многото провали те карат да подхождаш малко по-дебилски, без особени очаквания без страх от провал. Така не се чувстваш зле след някоя надута, глезена, не знаеща какво иска и така нататък. Така до теб позволяваш да достигнат само някои съвместими с теб, така както правиш и с мъжете приятели.

Грозния
10-02-2016, 17:48
Тук има доста полезни и приложими четива http://www.lovepanky.com/Тия неща по принцип ги знаем или сме ги чували и повечето са поредните кухи клишета (нито са полезни, още по-малко приложими). На всичкото отгоре, тия статии са писани от жени - не мисля че те дават най-добрите съвети как мъж да вкара някоя в леглото, най-малкото защото тяхната гледна точка е друга!
За "забиване на нещо" по-добре да питаш някой познат ебач и "бройкаджия" - ще ти даде много по-полезни и практични съвети как се свалят жени.

Ludaka23
10-06-2016, 18:36
Здравейте хора един мой приятел има почти същия проблем...Смисъл
Той е на 16 и харесваше едно момиче което е на 13г.и проблема е там че се опитваше по какви ли не начина да я спечели то не беше поздрави по радиа, опитваше се да я почерпи със нещо (и тва в продължение на 3-4месеца) но тя му отказвала и в последния месец той и каза че я обича и от там не му се получиха нещата(сега това момиче е със бифшето си гадже.... )
дайде съвети да кажа на приятели си :) :)

sladura89
10-06-2016, 21:54
Тя, ако не го харесва каквото и да му кажеш все тая! И аз съм имал доста несподелена любов, просто го приемам, че момичето не ме харесва и продължавам напред какво друго да направя! Вече престанах и да се влюбвам няма никакъв смисъл от това! :)

Ludaka23
10-07-2016, 11:07
Тя, ако не го харесва каквото и да му кажеш все тая! :)
Значе искаш да кажеш че на приятелят ми няма да му се получат нещата със това момиче..
Ок ясно :)
Ще му го кажа и съм сигурен че ще ти бъде благодарен :) :)

sladura89
10-07-2016, 20:23
Значе искаш да кажеш че на приятелят ми няма да му се получат нещата със това момиче..
Ок ясно :)
Ще му го кажа и съм сигурен че ще ти бъде благодарен :) :)

Мхм, радвам се, че си схванал това, което ти казах! :)

NomNomNom
10-08-2016, 05:53
Като за начало, няма жена на света, която да хареса човек, който не е личност по никакъв начин и единственото, с което се отличава е общите интереси/теми на разговор/възгледи на компанията, с която излиза.

* точката с компанията много важи

Особено като сте коч компания и вси пак има лидер-два, ако има 1-2 мацки, те ще са хората, които ще намажат, защото не им пречи да ди искат и да им откажат.

Да ти откажат не е срамно/лошо, важното е да поискаш/попиташ

Също, бъде по-самостоятелен, намери си смесена компания ( ходи на някакви ивенти, запиши се на курс, и тн), отиди на приключение където да си тестваш възможностите, ама без компанията ти ( преход в планината, къмпинг, пътешествие по европа), и в един момент естествено ще си стане, че ще бъдеш интересен и в центъра, без да се чудиш какво да кажеш, ще имаш много истории и мацките ще те питат

Грозния
10-11-2016, 14:40
Да ти откажат не е срамно/лошо, важното е да поискаш/попиташАйде бе :shock:?! Това като жена ли го казваш или по принцип? Ти имала ли си случай да предложиш на някой и той да ти откаже? Ако да - готино ли беше чувството?!

NomNomNom
10-11-2016, 17:04
Айде бе :shock:?! Това като жена ли го казваш или по принцип? Ти имала ли си случай да предложиш на някой и той да ти откаже? Ако да - готино ли беше чувството?!

По принцип, за всеки аспект на живота и човешките взаимоотношения. Съответно не всеки е длъжен да казва да, не всеки има възможност да каже да и в това няма нищо лично/притеснително.

Иначе, всеки е бил реджектван, съответно съм се чувствала тъжно, защото е "не" , но живота продължава, никой не е виновен, всичко е наред и тн

Даже не бих го нарекла реджектване, просто не знам защо трябва да има такъв страх от отказ

Maleficus
10-11-2016, 17:31
По принцип, за всеки аспект на живота и човешките взаимоотношения. Съответно не всеки е длъжен да казва да, не всеки има възможност да каже да и в това няма нищо лично/притеснително.

Иначе, всеки е бил реджектван, съответно съм се чувствала тъжно, защото е "не" , но живота продължава, никой не е виновен, всичко е наред и тн

Даже не бих го нарекла реджектване, просто не знам защо трябва да има такъв страх от отказ

Мъжете средно са "реджектвани" 3 пъти повече от жените и често изграждат комплекси, които им пречат. Освен това изискванията към един мъж са по високи, отколкото към една жена и това предизвиква допълнителен стрес и страх.. Авторе, трудно ти е с момичетата, защото ти пука как ще реагират и какво ще си помислят, а важното е не това ! Важното е да ги накараш да те приемат, независимо колко си различен ! Желаните мъже са тези, които не могат да бъдат лесно контролирани и са силни в сферата, която им върви, а жените сами се хвърлят в краката им ;)

LoadRunner
10-11-2016, 18:31
Мъжете средно са "реджектвани" 3 пъти повече от жените и често изграждат комплекси

ти изграждаш комплекси, моя последен титаничен игнор беше миналата година
взех си поука, от лятото почнах да заграждам напълно непозната женичка която срещам почти всеки ден
и чак тоя понеделник си менкахме номерата
утре сме на среща
загубеняк
(не казвам че ми е голяма тръпка а е хубава, просто живота продължава, ако не е тя друга ще е, аз от игнор даже изграждам имунитет и точно след игнора ми се получава с първата срещната дето се вика )

Грозния
10-11-2016, 19:22
Иначе, всеки е бил реджектван, съответно съм се чувствала тъжно, защото е "не" , но живота продължава, никой не е виновен, всичко е наред и тнКакто и други казаха, при вас жените това се случва рядко, докато при мъжете е често, понякога дори постоянно! Как щеше да се чувстваш след едно 10-15 години постоянно "реджектване" (каква хубава българска дума :D )?!

П.С. Въпросът е риторичен, знам че това дори няма как да си го представиш, камо ли да го разбереш.

аз от игнор даже изграждам имунитет и точно след игнора ми се получава с първата срещната дето се викаЩом сам така си вярваш и ние повярвахме "почти" :D ! Както се казва, на някои морето им е до колене :razz:!

anonymous908491
10-11-2016, 20:08
Как щеше да се чувстваш след едно 10-15 години постоянно "реджектване" (каква хубава българска дума

http://www.webcafe.bg/webcafe/onya-deto-ne-go-triyat/id_120183849_10_prichini_da_se_premestite_ot_Sofia _v_Plovdiv?utm_source=arena&utm_medium=banner&utm_campaign=webcafe

премести се в Пловдив, там не гледат как изглеждаш, а откъде си

Грозния
10-11-2016, 20:27
http://www.webcafe.bg/webcafe/onya-deto-ne-go-triyat/id_120183849_10_prichini_da_se_premestite_ot_Sofia _v_Plovdiv?utm_source=arena&utm_medium=banner&utm_campaign=webcafe

премести се в Пловдив, там не гледат как изглеждаш, а откъде сиНе мога да го прочета, защото имам адблок плюс 8)!

anonymous908491
10-11-2016, 20:31
адблока спира рекламите, иначе текста си се вижда, само снимките ги няма

Грозния
10-11-2016, 20:46
адблока спира рекламите, иначе текста си се вижда, само снимките ги нямаТия от въпросния сайт не ми дават да виждам и текста, защото съм спрял рекламите.

Щях да ти го обясня на ЛС, за да не спамим, но ти си ги изключил и няма как - поне имаш представа, защо аз не мога да прочета жълтата статия, която ми предлагаш :) .

anonymous908491
10-11-2016, 20:52
бразузърите си имат режим на четене, пускаш го и виждаш буквите

qkataa_123
10-15-2016, 14:53
здравейте,

Седя си и си мисля, скоро ставам на 22г, а толкова срамежлив и объркан, че няма на къде... и се чудя къде бъркам бе мамка му..

пред приятели и компания всичко окей, лафим си, излизаме, но винаги в Коч компания... има ли момиче на близко просто се притеснявам и буквално се паникьосвам, какво да кажа, какво да направя.. да не се сбъркам, да не кажа някоя глупост(не че не го правя попринцип) ии заради това си мълча и гледам като теле..

за тези годинки а в училище, а в университета винаги е имало някое момиче което да ме пфф .. абе само като я гледам и ми става някакво ъъ..хем приятно хем тъпо, щото ме е срам да я заговоря и ако я заговоря съм такъв сдухан със еднотипни тъпанарски въпрос Тип" 5 клас"


Някакви съвети как какво да правя,... Спортувам, ходя на фитнес, бачкам, излизам диско, кафе.. и па не става.. умряла работа

и да пиша в тъпия фейсбук като не сме си обелили две думи на Лайф...., хептен Са ме рязали..(seen)

;]]

Аз съм в същото положение самоче към момчетата

sladura89
10-15-2016, 18:42
Аз съм в същото положение самоче към момчетата

Мхм какво да ти кажа, просто трябва да се отпуснеш и да не ти пука хич! Аз и аз се притеснявах да разговарям с момичета, особено, ако се познаваме слабо или не се познаваме, сега се поошлайфах и си говоря без проблем, но пак няма резултат! :)

sladura89
10-15-2016, 18:43
Пак много зависи и дали ме предразполагат де, някои ме предразполагат, а други не, някои като заговоря продължават темата, с други обаче 2 приказки на кръст не можеш да си кажеш, защото те примерно само мълчат! :)

Грозния
10-15-2016, 18:44
Аз съм в същото положение самоче към момчетата"Божеее, колко мъка има по тоя свят, Боже!"