PDA

View Full Version : Търся подарък за момиче СПЕШНО



GrigorB
09-24-2016, 19:06
Здравейте наскоро се запознах с едно много сладко момиче, видяхме се няколко пъти, много я харесвам и скоро и наближава рождения ден и ми се иска да и направя някакъв подарък.. Може ли някой да даде предложения :( Какви подаръци сте подарявали вие? Не мога да си позволя скъпи подаръци за торба пари, но ми се иска да и подаря нещо което ще и хареса и ще запомни

anonymous908491
09-24-2016, 20:07
подари и сърцето си
операцията е много лесна
трябва ти трион, хляб за нож и черен латексов костюм

RapExotic
09-25-2016, 15:14
хляб за нож

Аз имам такъв.

baby_baby
09-26-2016, 11:19
Комплект душ-гел и лосион за тяло, соли или масла за вана, красива свещ, книга, кутия ръчно изработени шоколадови бонбони ...

denidimitrova
09-26-2016, 13:25
Поръчка на красив букет с доставка до вкъщи например :) Аз съм правила подобна изненада за 8ми март на майка ми http://jardin.bg/?lang=&category=12

4ernataKotka
11-24-2016, 15:13
Здравей, както спомена се познавате от скоро, не се изхвърляй с нещо голямо, всичко с времето си. Прегледай тези подаръци за жени (https://banana.bg/468-podaraci-za-jena)
, аз купих от там за най-добрата ми приятелка за рождения и ден, има доста интересни неща, но въпроса е в какъв етап от връзката си сте. Успех и много щастливи моменти с момичето :)

kamelia35
11-24-2016, 19:33
Здравей, както спомена се познавате от скоро, не се изхвърляй с нещо голямо, всичко с времето си. Прегледай тези подаръци за жени (https://banana.bg/468-podaraci-za-jena)
, аз купих от там за най-добрата ми приятелка за рождения и ден, има доста интересни неща, но въпроса е в какъв етап от връзката си сте. Успех и много щастливи моменти с момичето :)

Не съм съвсем съгласна, ако се пести от самото начало, това няма да се отрази добре на отношенията им. Не е важно да даде цяла торба с пари, но да си проличи от подаръка, че ако не е вложил пари, поне душа, труд и емоции и без да се пести. А от сайтчето, пазарувах веднъж, не им са зле друнджуриите. Аз например не бих се впечатлила от банален подарък, от сорта: душ гел, крем или нещо подобно, което може да се купи във всеки магазин. Лично това е моето мнение))))

4ernataKotka
11-25-2016, 07:51
Не съм съвсем съгласна, ако се пести от самото начало, това няма да се отрази добре на отношенията им. Не е важно да даде цяла торба с пари, но да си проличи от подаръка, че ако не е вложил пари, поне душа, труд и емоции и без да се пести. А от сайтчето, пазарувах веднъж, не им са зле друнджуриите. Аз например не бих се впечатлила от банален подарък, от сорта: душ гел, крем или нещо подобно, което може да се купи във всеки магазин. Лично това е моето мнение))))

Може би не ме разбра, нямах в предвид да се пести, а да не се изхвърля с голям подарък, да е нещо оригинално с което да я зарадва, да огрее и стопли душата и. Но ние жените винаги сме трудни от към подаръци, да му мислят мъжете :D :D

zara04
12-11-2016, 16:11
ако имате някоя готина снимка може да я направиш на възглавница чаша или калъф . Ако харесва арома глупости и вземи лампа за арома-терапия струва някъде около 4-5 лева и едно две масла за лапмата - по 4 - 5 лева са бройката