PDA

View Full Version : Тънка кожичка под главичката.



emoftw
09-25-2016, 12:16
Здравейте,
Аз съм на 16 момче и проблемът ми е че пенисът ми е с доста тънка кожичка и всички кръвоносни съдове си личат, главичката ми е с тъмно розово-син цвят и под главичката от към мен страната кожичката стана много тънка, сърби.
Скоро ще правя секс най-вероятно но имам чувството че тази част на пениса може да се скъса.
Също така имам много мънички и редки нещо като пъпчици по пениса. Да го мажа ли с крем здраве?
Много ще съм ви благодарен ако помогнете ! :)

Dwyd96
09-25-2016, 12:19
Къв крем здравe :D Мажи го с ракетно гориво, кво си играеш...

Грозния
09-25-2016, 15:31
Здравейте,
Аз съм на 16 момче и проблемът ми е че пенисът ми е с доста тънка кожичка и всички кръвоносни съдове си личат, главичката ми е с тъмно розово-син цвят и под главичката от към мен страната кожичката стана много тънка, сърби.
Скоро ще правя секс най-вероятно но имам чувството че тази част на пениса може да се скъса.
Също така имам много мънички и редки нещо като пъпчици по пениса. Да го мажа ли с крем здраве?
Много ще съм ви благодарен ако помогнете ! :)Нищо ти няма, но ако все пак тая кожичка под главичката ти е твърде къса (не тънка, а къса) и ти опъва при забелване в ерекция, има риск да се скъса при секс. Ако не ти опъва, не бой се и чукай смело 8)! Успех :)!