PDA

View Full Version : Моята ситуация.



azdaa
09-25-2016, 16:46
Здравейте,преди време бях пуснал тема и не съм нов в форума,може би някои от вас ме помнят,но както и да е .. По същество.

Не знам дали е вярно но си мисля че искам връзка единствено,защото матрицата ми налага да го искам

-Примерно като с гадните пици,които са вредни но всяка сутрин виждаш как хората около теб си взимат и се тъпчат с тях и на теб ти се дояжда.Не знам дали сравнението е правилно,но няма как хората около мен по улиците,интернет,телевизия та, да не влияят по подобен начин на човек да иска и иска това което вижда около себе си .. Не казвам че е лошо човек да си има приятелка , не се чувствам готов за да живея с някой може би нещо по-леко като начало. Иначе свободното ми време е малко, от работа-вкъщи,после малко в интернет, а в почивните дни главно спорт, и виждане с приятели. По кафета не ходя, не излизам и много безцелно по центъра да си губя времето.Като цяло мисля, че не е причината в малкото време да не се срещна с момиче дет се вика може да се запознаета в метрото,рейса,улицата и т.н. А сайтовете за запознанства нещо не ми вдъхват доверие да си търся приятелка там, не че нещо може да има и свестни де.. ами това е и те така : )

Юкоку
09-25-2016, 18:15
Навлизаш в средите на титанични въпроси датиращи от самото съществуване на разума.
И кожата не е реално красива, симетрията не е привлекателна, любовта не съществува извън социалната рамка, а отвъд тази рамка ти съществуваш.
Отвъд човека, отвъд чувствата ти продължаваш.

Аз съм, поне така смятам, изпаднал в подобно състояние.
Проблемът е, че при мен въпросите са се преобразували в погнуса, която се надига всеки път когато ми се остави време да помисля, но там е и проблемът, колкото повече го мислиш, толкова повече ще пропаднеш в мрежата от въпроси.
Единственият лек е да срещаш колкото се може повече хора, било то просто кафе или дадено занимание, колкото повече се социализираш толкова по-бързо забравяш за тези въпроси.

azdaa
09-25-2016, 18:47
Навлизаш в средите на титанични въпроси датиращи от самото съществуване на разума.
И кожата не е реално красива, симетрията не е привлекателна, любовта не съществува извън социалната рамка, а отвъд тази рамка ти съществуваш.
Отвъд човека, отвъд чувствата ти продължаваш.

Аз съм, поне така смятам, изпаднал в подобно състояние.
Проблемът е, че при мен въпросите са се преобразували в погнуса, която се надига всеки път когато ми се остави време да помисля, но там е и проблемът, колкото повече го мислиш, толкова повече ще пропаднеш в мрежата от въпроси.
Единственият лек е да срещаш колкото се може повече хора, било то просто кафе или дадено занимание, колкото повече се социализираш толкова по-бързо забравяш за тези въпроси.


Ще добавя само към това което казваш - Толкова по бързо забравяш че си в матрицата ..

sladura89
09-25-2016, 19:00
Е пък и аз така не търся връзка, търся само близост или неангажираща връзка, имал съм няколко връзки по-сериозни уж, ама не са за мен та така, но се оказва, че момичетата задължително искат връзка и не търсят неангажиращи взаимоотношения, за това по-добре да си седя сам от колкото да се обвързвам! :)