PDA

View Full Version : Хранителен режим



pninceskata_97
09-26-2016, 19:55
Здравейте хора! Скоро започна училището, съответно приключи и лятото. Имах едно доста незабравимо лято, което ме вкара в леко в депресия след започването на новата учебна година. Работих на морето, запознах се с едно момче,в момента имаме връзка от разстояние,но това не е много по раздела. От както се върнах започнах да ям доста, тъй като лятото работех като сервитьорка на ол инклузив, което значеше да тичам постоянно нагоре-надолу, изразходвайки доста калории, и свикнах да се движа доста и съответно да ям доста, защото имах нужда и да си набавя изгубените вещества. Сега вече не се движа толкова, но започнах да имам страшен апетит и постоянно ям. Ще можете ли да ми направите някакъв хранителен режим. Активността ми е редна така да се каже, теглото ми е 45 в момента, преди беше 43, което ми е нормалното тегло, възраст 16, височина 158. Главно искам да отслабна в бедрата, дупето и коремът, но освен да отабна и да ги стегна, дза това ако може и някакви програмки, изпълними в домашни условия да пращате.