PDA

View Full Version : Имам ли право да и се сърдя?



misterjb_94
09-27-2016, 03:33
Приятелката ми има сребърна гривна на ръката от старо гадже. Носи я найстина доста време.
Тя загуби гривната си, и доста време си я търси но така и не я намери. Понеже беше единствената гривна, която носеше, аз и купих нова сребърна гривна. Та след известно време все пак старата и гривна се появи, и тя в момента носи и двете гривни едновременно.
Според вас имам ли право да и се сърдя, защото мен това много ме дразни, защото тя вече беше прежалила старата си гривна и заради това направих този жест да и купя нова.
Вие как мислите? Обидно ли ви било да носи вашата гривна до другата на старото си гадже?

tori
09-27-2016, 04:19
Ам, чак обидно... Той е бил част от живота ѝ, а и може да не обременява предмети със спомени. Или пък наистина да харесва точно тази гривна.

Smrazqvashta
09-27-2016, 07:29
Сериозен ли си? Това е просто вещ, която най-вероятно и харесва. Не бих отдала внимание на нещо такова. Вижда ми се дребнаво и пошло дори, че ти прави впечатление. Не е като да е легнала да спи до него. Ами, ако имаше много подаръци от 3-4 бивши, какво? Щеше да се вайкаш защо държи плюшената играчка от единия в стаята, защо носи гривната от втория и облича блузата от третия? Хайде, стегни се, това са само вещи.
Ако е утвърдила доверието ти в нея и нещата са сериозни не виждам смисъл да си набиваш излишни филми.

psychopath
09-28-2016, 23:42
Ревността може да не е вечна, но пък заложната Е денонощна. :lol: