PDA

View Full Version : Правилен избор?



Kapi90
09-27-2016, 10:11
Здравейте,
Имам проблем, не съм тинейджър, но не мога да взема правилно решение за връзката си,а всички около мен са пристрастни. За това пиша тук.

Преди година и половина се запознах с една жена 5 години по-голяма от мен и толкова бързо се влюбих,че просто не разбирах защо. Обичах я обожавам я всичко което е тя, но за жалост никога не й се доверих, преди 4 месеца се разделихме, скарахме се за нещо много дребно, но явно се беше насъбрало и тя си тръгна от живота ми,никога не се обади, не попита как съм просто изчезна. Знам, че цяло лято е била по Морето и се е забавлявала естествено както тя винаги правеше преди да ме има.
Изживявах го много трудно, не спирах да съм ядосан на жените, плачех, пиех, лъжех в продължение на 2 месеца, спях с жени, които не трябваше просто за да запълня празнотата, която тя остави, естествено не де получи. Ние имахме планове да се оженим, имах пръстен и всичко, просто не й вярвах че винаги ще е до мен..тогава! Но след като си тръгна естествено осъзнах че искам да прекарам живота си с нея,но бях твърде горд да я потърся.
Преди 2 месеца срещнах момиченце, красиво, умно, забавно, учи медицина, отговорна и със цели, излизахме като приятели естествено се опитвах да спя с нея но не се случваше, но я исках,може би защото ми се дърпаше и усетих че мисля много за нря и спирам да мисля за бившата си приятелка а аз исках просто да спре да ме боли. За това спрях дасе опитвам да спя с нея, а я допуснах до себе си и тя ме хареса..разказах й всичко за бившата си, никога не я лъжа казвам й всичко което искам и мисля и чувствам и тя е влюбена в мен вече месец + съм с това момиче и прави живота ми красив, цветен, изпълнен с живот, щастлив съм с нея имам й пълно доверие знам че никога няма да ме предаде и съм спокоен. Миналата седмица имах рожден ден станах на 25 ии приятелката ми ми направи страхотни подаръци не само един много, Всичко което сме си говорили.. Имаше неща които е правила сама ръчно и съм сигурен че й е отнело много време, много ме зарадва вечерта беше страхотна, когато в един момент усетих огромна болка и започнах да плача не можех да спра,тя не ме разбираше, молеше ме да говоря с нея..и аз й казах..преди 1 година на предишния ми рожден ден бях с бившата си и да няма подаръци беше само тя но бях толкова влюбен и щастлив и знаех че на всеки следващ ще бъда с нея и усетих липсата толкова силна и крещяща.. Разказах й знаех че я наранява, но не искам никога да я лъжа, тя не го заслужава!!!
На следващата сутрин тя си тръгна преди да стана, а аз дори не й се обадих.. Обадих се на бившата си,казах й че ми е зле че още ме боли за нея,че има. Приятелка и я наранявам а не искам... Казах й че още пазя пръстена и тя ми каза Добре ако искаш Мен и само мен,ела при мен докажи го бъди с мен.
След което й казах, че до 1 месец ще я уведомя за решението си и тя каза Добре, но ако след 1 месец нямаш избор Никога повече не се обаждай.
И това е въпроса ми как да постъпя? Да бъда с жената за която умирах,която може да ме нарани и остави по всяко време, но и тази с която мога да създам семейство или да Бъда д прекрасно момиче,което ме обожава и оценява но бъдещето с нря следващите 5 години е да сме си гаджета, защото тя тепърва учи и следва мечтите си, а аз я обожавам заради това колко е отговорна и не искам да й преча. Това е.

inewton
09-27-2016, 10:44
Много подло си постъпил с момичето. Като още не си се изяснил не започвай сериозна връзка.
Според мен е по- добре да избереш момичето (ако все още иска да е с теб), но първо трябва да забравиш другата.

Smrazqvashta
09-27-2016, 12:10
Това, което казваш за Първата жена /така ще наричам бившата ти/ е, че тя те е напуснала, без да те потърси и т.н. Но нека да вметнем факта, че си направил същото, не си я потърсил, не си опитал. В края на историята си обосноваваш два избора, които стоят пред теб между Втората жена /така ще наричам новопоявилото се момиче/ - жена, която се държи добре с теб, но познаваш отскоро. И Първата жена за която силно впечатление ми направи, че изказваш следното: "Която може да ме нарани и остави". Преди една година и двамата сте допуснали грешка, да, тя не те е потърсила, но ти също не си потърсил нея. Което не оневинява нито един от двама ви, напротив приравнява ви на едно ниво. От което разбира се ясно блика, че ти нямаш доверие на тази жена, което е много тъжно, защото това е връзка съществувала 5години. Трудно ми е да разбера как е възможно да обичаш човек на който нямаш доверие. Всичко, което изпитваш може да е само един копнеж към миналото, към онова към което си привикнал и нагодил се. Втората жена е от твърде малко време в живота ти, за да имаш толкова високи очаквания, че да казваш: "Да създам семейство и бъде пракрасно момче". Звучиш, като един много объркан млад мъж, който стои пред две жени, които са, като непознати за него. Но може би в тях няма нищо сложно, а всичко идва от теб.

Kapi90
09-27-2016, 12:43
Това, което казваш за Първата жена /така ще наричам бившата ти/ е, че тя те е напуснала, без да те потърси и т.н. Но нека да вметнем факта, че си направил същото, не си я потърсил, не си опитал. В края на историята си обосноваваш два избора, които стоят пред теб между Втората жена /така ще наричам новопоявилото се момиче/ - жена, която се държи добре с теб, но познаваш отскоро. И Първата жена за която силно впечатление ми направи, че изказваш следното: "Която може да ме нарани и остави". Преди една година и двамата сте допуснали грешка, да, тя не те е потърсила, но ти също не си потърсил нея. Което не оневинява нито един от двама ви, напротив приравнява ви на едно ниво. От което разбира се ясно блика, че ти нямаш доверие на тази жена, което е много тъжно, защото това е връзка съществувала 5години. Трудно ми е да разбера как е възможно да обичаш човек на който нямаш доверие. Всичко, което изпитваш може да е само един копнеж към миналото, към онова към което си привикнал и нагодил се. Втората жена е от твърде малко време в живота ти, за да имаш толкова високи очаквания, че да казваш: "Да създам семейство и бъде пракрасно момче". Звучиш, като един много объркан млад мъж, който стои пред две жени, които са, като непознати за него. Но може би в тях няма нищо сложно, а всичко идва от теб.

Съжалявам явно не съм го написал достатъчно добре, с предишното момиче Първата както ти я наричаш бяхме заедно 1 година, имах предвид че тя е 5 години по-голяма от мен, тя е на 30 аз на 25, а сегашното момиче заедно сме от 2 месеца почти, а с Първата се разделих преди 4 месеца. Сегашната е на 22, снощи й казах че искам да се разделим, но нямаше нищо общо с Първата, казах й го защото тя ме обожава и прекарва времето си с мен и аз й преча да учи виждам го и й казах, че трябва да следва мечтите си и аз не искам да бъда човека който ще й пречи да го прави. Първата не е нито много красива, нито много умна, напуска работа след работа, иска семейство, което и аз искам, аз имам вече 1 дете от друга жена и искам още, обожавам да съм баща и искам да създам семейство и мога да го направя с Първата, но й нямам доверие, мисля че още я обичам, обичам какъв ме правеше, но това че тя наистина може да ме срине емоционално не ми харесва, не ми харесва влиянието й над мен, а сегашното Втората е мъничка, сладка, добра, умна, много красива и прави всичко за мен, знам че няма друг в живота й, знам че иска само мен и съм сигурен в нея.

Smrazqvashta
09-27-2016, 13:09
Съжалявам явно не съм го написал достатъчно добре, с предишното момиче Първата както ти я наричаш бяхме заедно 1 година, имах предвид че тя е 5 години по-голяма от мен, тя е на 30 аз на 25, а сегашното момиче заедно сме от 2 месеца почти, а с Първата се разделих преди 4 месеца. Сегашната е на 22, снощи й казах че искам да се разделим, но нямаше нищо общо с Първата, казах й го защото тя ме обожава и прекарва времето си с мен и аз й преча да учи виждам го и й казах, че трябва да следва мечтите си и аз не искам да бъда човека който ще й пречи да го прави. Първата не е нито много красива, нито много умна, напуска работа след работа, иска семейство, което и аз искам, аз имам вече 1 дете от друга жена и искам още, обожавам да съм баща и искам да създам семейство и мога да го направя с Първата, но й нямам доверие, мисля че още я обичам, обичам какъв ме правеше, но това че тя наистина може да ме срине емоционално не ми харесва, не ми харесва влиянието й над мен, а сегашното Втората е мъничка, сладка, добра, умна, много красива и прави всичко за мен, знам че няма друг в живота й, знам че иска само мен и съм сигурен в нея.

Аз не успях да разбера дали се е случило нещо сериозно между теб и Втората жена, тъй като ти спомена, че сте били само приятели в продължение на месец. В крайна сметка нещата се задълбочиха, така ли? А относно емоционалната зависимост за която говориш, никога не можеш да си сигурен, че тя няма да се появи и при Втората жена. А относно Първата, за мен е грях да градиш семейство с човек на който нямаш доверие, защото проблемите ще се задълбочат.

Kapi90
09-27-2016, 13:17
Да,да с Второто момиче сме си заедно, приятели бяхме няколко седмици, обожавам я, прави ме много щастлив и ме обича.
Ами не мисля, че ще се появи при Втората надявам се де, харесвам я много наистина много и искам да е щастлива и не знам дали мога да я правя, не знам дали в един момент, няма да стане проблем това, че аз искам семейство, а тя е само на 22 и има други цели в момента и по - точно в следващите 5 години. Също така това, което не ми харесва в нея е, че ми позволява да я манипулирам, никога не съм я лъгал, мисля че през живота си не съм имал толкова искрени отношения с някого, но ми позволява да я манипулирам и това не ми харесва, прави всичко за мен, което е супер, но въпреки това ми позволява да й се качвам на главата..

А Първата, тя не ми позволяваше да се държа като хлапе, мога да й имам доверие, може да работим над това, може да имаме всичко, което искахме преди готов съм сега, но не знам дали не е грешка, тя ме нарани много и доста дълго време ме нараняваше дори когато бяхме заедно, никога не съм позволявал на някого това, а на нея й го позволявам, когато беше до мен я полагах на някакъв пиедестал, обичах я както никога до сега ..

Smrazqvashta
09-27-2016, 13:32
Няма как всичко да е изрядно. Винаги има парче, което не е изшлайфано добре. Сам трябва да прецениш коя от двете има по малко парченца, които ти не харесваш и можеш да приемеш.

Kapi90
09-27-2016, 16:50
Аз мога да бъда и с двете, просто не искам да сгреша.. В избора си.. Искам да съм с тази която ще ме направи много щастлив, но и никога да не се съмнявам..

Smrazqvashta
09-27-2016, 17:07
Идеята ми беше, че ние ще изкажем мнение за тях, ще те посъветваме, но винаги на първо място ще е какво мислиш ти и как се чувстваш ти.

Kapi90
09-27-2016, 17:56
Искам тази, която ще ме нарани много, ако си тръгне от мен.. не знам защо, но искам нея.. побърква ме, караме се много, но това е искам нея, но.. не мога да нараня приятелката си, обожавам да спя с нея и да говоря с нея и ме разсмива ии не искам не искам никога да я нараня, тя е толкова мъничка и сладка и искам само да я обичам и да я прегръщам .. и съм прецакан

divergent
09-27-2016, 20:47
Клише, ама вярно клише - ако много те радваше първата, втората нямаше да се появи. И личното ми мнение е, че ще си по щастлив с момичето. :)

Smrazqvashta
09-28-2016, 06:27
Искам тази, която ще ме нарани много, ако си тръгне от мен.. не знам защо, но искам нея.. побърква ме, караме се много, но това е искам нея, но.. не мога да нараня приятелката си, обожавам да спя с нея и да говоря с нея и ме разсмива ии не искам не искам никога да я нараня, тя е толкова мъничка и сладка и искам само да я обичам и да я прегръщам .. и съм прецакан

Ами ето, че избора е ясен. Повече ще наранираш Втората жена, ако продължаваш да бъдеш с нея, докато копнееш за друга.

sladura89
09-28-2016, 07:04
спях с жени, които не трябваше просто за да запълня празнотата, която тя остави, естествено не де получи

Ей това не знам как се получава, как да накараш жени да спят с теб! :)

Колкото до избора, аз лично бих избрал втората повече ми допада, с първата все пак си нямате доверие, а и аз съм на принципите да не започвам една връзка повече от веднъж, щом не се е получило явно е имало причина, но все пак ти трябва да направиш това решение, а не ние! :)

Kapi90
09-28-2016, 08:47
Аз също смятам че второто момиченце е по правилното защото й вярвам напълно, но през вечер сънувам бившата си,когато правя секс понякога мисля за нея..

А колкото до това как да накараш жени да спят с теб,не е толкова трудно приятел,просто трябва да говориш красиво, жените колкото и да казват че действията са важни с повече красиви думи и добро отношение можеш да спиш с достатъчно жени и естествено да не изглеждаш като последовател на Сатаната хаха

Smrazqvashta
09-28-2016, 11:20
Алоооооооооооо, АВТОРЕ

виж си изказванията

за Първата:

но това че тя наистина може да ме срине емоционално не ми харесва, не ми харесва влиянието й над мен

Искам тази, която ще ме нарани много, ако си тръгне от мен.. не знам защо, но искам нея..

през вечер сънувам бившата си,когато правя секс понякога мисля за нея..

За Втората:

но ми позволява да я манипулирам и това не ми харесва

Аз също смятам че второто момиченце е по правилното защото й вярвам напълно


и сега, ако не се съгласиш с мен, че си сбъркан =)

Kapi90
09-28-2016, 14:08
Хахах аз съм тотално сбъркан осъзнавам го..

Smrazqvashta
09-28-2016, 15:29
Хахах аз съм тотално сбъркан осъзнавам го..

За*би всички форуми, всички приятели, познати и непознати. Излез сам разходи се или си остани вкъщи, но остани сам със себе си и премисли хубаво какво искаш. Пет човека ще ти кажем да избереш първата, пет втората, същото ще направят и приятелите ти, ако решат да ти дават съвети. А и дори масово всички да посочат една от двете това не значи, че тя е правилния избор. За пореден път ти казвам сам трябва да разбереш какво искаш. Това са твоите чувства и твоя живот. Не си купуваш тениска от магазина, а градиш щастието си.

Fisherman
09-28-2016, 16:49
бета

sladura89
09-28-2016, 22:16
А колкото до това как да накараш жени да спят с теб,не е толкова трудно приятел,просто трябва да говориш красиво, жените колкото и да казват че действията са важни с повече красиви думи и добро отношение можеш да спиш с достатъчно жени и естествено да не изглеждаш като последовател на Сатаната хаха

Винаги така се държа и никога не ми се получава, все ме възприемат само като приятел и нищо повече, явно че не ги привличам с нищо!