PDA

View Full Version : Помогнете ми моля ви ... ;((



kaloqnkunev
09-27-2016, 22:18
Добър вечер приятели аз съм на 20 години искам да попитам нещо да ми дадете съвет какво да направя защото аз се отчайвам вече запознах се с едно момиче и ми хареса много и незнам по какъв начин да я накарам да ме хареса тя е с 3 години по голяма от мен умна е образована и много възпитана опитвам се да и го покажа по някакъв начин но явно не ми се получава ако ми помогнете много ще ви бъда благодарен

Malak Tom
09-27-2016, 22:25
Оп Малък Том е тук.
Аз не крия това което искам да кажа и съм директен. Не, че това винаги ми е помагало, но от последния път, вече мога да се похваля с цели 2 години връзка.




http://kboytube.blogspot.bg/

Maleficus
09-27-2016, 22:26
Понякога най добрия начин да спечелиш нещо е да забравиш, че някога ще го имаш :) Ти трябва да си крепостта, която трябва да бъде превзета, а не тя.

kaloqnkunev
09-27-2016, 22:33
да но виж забравил съм какво е да общувам с момиче което харесвам нямам приятелка вече от 3 4 години иии ми е много трудно ... :( просто понякога трябва да имаш някого до теб защото в този скапан живот е трудно

Smrazqvashta
09-28-2016, 06:31
Как така да я накараш? Искаш да и направиш впечатление или да я накараш насила?

Рандомммм
09-28-2016, 19:13
Стегни се малко. Прави се на важен и труден и възмъжей, така тя ще ходи по теб.

HOMOHOMO
09-28-2016, 19:15
Добър вечер приятели аз съм на 20 години искам да попитам нещо да ми дадете съвет какво да направя защото аз се отчайвам вече запознах се с едно момиче и ми хареса много и незнам по какъв начин да я накарам да ме хареса тя е с 3 години по голяма от мен умна е образована и много възпитана опитвам се да и го покажа по някакъв начин но явно не ми се получава ако ми помогнете много ще ви бъда благодарен

Отиваш до нея, в едната ръка с пура в другата с чаша уиски (че вкуса му е по-близо до този на ракията), навеждаш се до ухото й и с най-сериозен тон и казваш "АЙ СА ИБЕМ".