PDA

View Full Version : Цялото ми лице е в мъх, но не е брада :(



randomizaciqta
09-29-2016, 16:33
Здравейте.
Януари правя 19 години и имам следния проблем.
Още от 14-годишен някъде започнах да имам много мъхесто лице за разлика от връстниците ми, които нямаха и един косъм.
От тогава започнах да се бръсна, но този целият мъх се маха и после пак се появява. Имам впредвид, че не е наболо (а за 5 години вече трябваше да е доста наболо), а си седи така само мъх и дори не се вижда отдалече, а връстниците ми на по 17-18 почнаха да имат тоя мъх и сега вече си имат наболи бради като на баща ми.

Пробвал съм да се бръсна със самобръсначка и 2 различни машинки, както на контра така и без контра. Ефектът е никакъв - седи си само на мъх въпреки това "хипервъзстановяване". Има още едно момче като мен, което имаше така мъх, но то не се бръснеше и като почна и си пролича веднага.

Някой може ли да ми каже откъде идва проблемът? Да имам по врата, бузите, брадичката и навсякъде окосмяване, но то да е само мъхесто и меко...

Smrazqvashta
09-29-2016, 17:27
Ще ти порасне брада, не се тревожи. От толкова мислене и нерви най-много само да забавиш процеса.

Грозния
09-29-2016, 18:39
Здравейте.
Януари правя 19 години и имам следния проблем.
Още от 14-годишен някъде започнах да имам много мъхесто лице за разлика от връстниците ми, които нямаха и един косъм.
От тогава започнах да се бръсна, но този целият мъх се маха и после пак се появява. Имам впредвид, че не е наболо (а за 5 години вече трябваше да е доста наболо), а си седи така само мъх и дори не се вижда отдалече, а връстниците ми на по 17-18 почнаха да имат тоя мъх и сега вече си имат наболи бради като на баща ми.

Пробвал съм да се бръсна със самобръсначка и 2 различни машинки, както на контра така и без контра. Ефектът е никакъв - седи си само на мъх въпреки това "хипервъзстановяване". Има още едно момче като мен, което имаше така мъх, но то не се бръснеше и като почна и си пролича веднага.

Някой може ли да ми каже откъде идва проблемът? Да имам по врата, бузите, брадичката и навсякъде окосмяване, но то да е само мъхесто и меко...Брадата е до ген брат - каквато Господ ти е дал, такава ще имаш. Приеми я такава каквато е :)!

five05
08-04-2017, 22:41
И аз съм със същия проблем. Мустакът ми расте нормално (боде) , а брадата ми е мъх и колкото да го бръсна имам само 2,3 косъма черни .