PDA

View Full Version : Не иска да ми е първи!



miglenamarkova
09-29-2016, 20:38
Здравейте, уважаеми съфоромници! Може и да има подобна тема, но не успях да я намеря,за да пиша вътре. Та проблема е следние: С едно моммче сме заедно от 3 месеца. Той е почти на 19, а аз на 17. Преди няколко дни ми каза, че не можем да сме заедно повече, защото има нужди, лоито аз не покривам. Каза, че ако съм ги имала и аз трябвало вече да съм си поискала
Отговорих му, че съм девствена, но искам той да ми е първи, защото го обичам и му вярвам. Той пък рече, че иска да го направим, но НЕ ИСКА ДА МИ Е ПЪРВИ! И за това не можело да сме заедно
Моля Ви, посъветвайте ме как да постъпя. Обичам го и не искам да се разделим заради нещо такова! Моля без тъпотии за това, че ми е рано! Благодаря предварително на всички сериозни отговори!

Fisherman
09-29-2016, 21:11
къде живее тоя

Fisherman
09-29-2016, 21:13
искам аз да съм му първия

Fisherman
09-29-2016, 21:13
шут в простата свинска мутра

miglenamarkova
09-29-2016, 21:39
Помолих без глупости!

Fisherman
09-29-2016, 21:49
Добре,не можеш ли да мислиш,няма кой да те възпита ли,сама ли си виновна,егоист ли си и не можеш да видиш,че темата ти е глупост и това което питаш също?

miglenamarkova
09-29-2016, 21:57
И аз не знам ама най-вероятно някое от изброените. ,дд Мерси за отговора

Smrazqvashta
09-30-2016, 06:24
Авторке ти явно много се мразиш.

haritov
09-30-2016, 06:38
стискай си краката и го разкарай тоя

baby_baby
09-30-2016, 10:25
От 3 месеца и го обичаш ????

Личи си че той не те "обича" а те иска само за секс не се занимавай

Грозния
09-30-2016, 18:30
С едно моммче сме заедно от 3 месеца. Той... ми каза, че не можем да сме заедно повече, защото има нужди, които аз не покривам.За толкова време на човека му е писнало да те чака! На всеки нормален щеше да му писне.

...искам той да ми е първи...Ако си достатъчно настоятелна и не отлагаш като до сега, ще ти го сложи, не бой се :D!

НЕ ИСКА ДА МИ Е ПЪРВИ!Той мисли че го мотаеш, както си правила досега, затова ти е казал така.

От 3 месеца и го обичаш ????

Личи си че той не те "обича" а те иска само за секс не се занимавайА тя за какво го "обича" :shock: ?! От темата не става ясно, а това също е един много важен въпрос 8)!

sladura89
10-08-2016, 20:09
Здравейте, уважаеми съфоромници! Може и да има подобна тема, но не успях да я намеря,за да пиша вътре. Та проблема е следние: С едно моммче сме заедно от 3 месеца. Той е почти на 19, а аз на 17. Преди няколко дни ми каза, че не можем да сме заедно повече, защото има нужди, лоито аз не покривам. Каза, че ако съм ги имала и аз трябвало вече да съм си поискала
Отговорих му, че съм девствена, но искам той да ми е първи, защото го обичам и му вярвам. Той пък рече, че иска да го направим, но НЕ ИСКА ДА МИ Е ПЪРВИ! И за това не можело да сме заедно
Моля Ви, посъветвайте ме как да постъпя. Обичам го и не искам да се разделим заради нещо такова! Моля без тъпотии за това, че ми е рано! Благодаря предварително на всички сериозни отговори!
Не мисля, че ти е рано, тъкмо навреме си ти е, или когато се почувстваш готова, тогава! Ами, ако искаш аз ще съм ти първи, той ще е втори и всички са доволни! :)

Dwyd96
10-08-2016, 22:10
Според мен авторката е грозна и пича си е намерил друга..

mikity_sladky
10-13-2016, 06:59
Меги, може ли да ти стана аз първи? После пак се върни при твоята любов. Само да не ти хареса :P

divergent
10-13-2016, 11:35
Не ти е рано, ама не трябва това да е човека. Той един вид е навит да идеш при някого колкото да те отвори, и после да си те чука на воля. Това говори, че не държи да прави секс с теб, а държи да прави секс. Не иска да върши мръсната работа и затова прехвърля мераците си върху някоя, която я е минало цяло село.

kockata44
10-17-2016, 07:12
Зарязвай го, всички са ти го казали-иска само секс. Ако те обичаше наистина, щеше да е горд, че именно той ще отнеме девствеността ти, че именно той ще ти е пръв. Възможно е и да няма опит и да се страхува..или пък да е срещнал някоя друга и това да е само причина да се разделите.

Грозния
10-17-2016, 19:01
Зарязвай го, всички са ти го казали-иска само секс.А авторката какво иска всъщност?

Ако те обичаше наистина, щеше да е горд, че именно той ще отнеме девствеността ти, че именно той ще ти е пръв.От кво да е горд - от чакането на това да е пръв ли!? Човекът явно не иска да си губи времето за глупости и е прав - животът си върви.