PDA

View Full Version : разделени,но постоянно заедно



apple8
09-30-2016, 07:45
Каза ми ,че не иска сериозна връзка и иска да бъде сама -да бъдем приятели !!! Изчаках я с надеждата нещата да потръгнат към добро , уви започна да се държи гадно с мен, без никакви причини..не ми каза категорично дали това е края на нашата връзка ( около 8,9 месеца) Не мога да я забравя обаче , следя я постоянно в социалните мрежи, а обкръжението ни е едно и също , доста от времето трябва да сме заедно.. как се справя човек с това

момче на 21 години

Smrazqvashta
09-30-2016, 08:07
За съжаление няма какво да направиш щом не иска да бъде с теб. Трудно е, но трябва да я преодолееш.

Грозния
09-30-2016, 18:43
Каза ми ,че не иска сериозна връзка и иска да бъде сама -да бъдем приятели !!!Това е класическо 100% късане!

Изчаках я с надеждата нещата да потръгнат към добро , уви започна да се държи гадно с мен, без никакви причини..Тя иска да се разкараш, ако още не си се сетил.

...не ми каза категорично дали това е края на нашата връзка...Жена никога, ама НИКОГА няма да ти каже такова нещо директно!

...нашата връзка ( около 8,9 месеца)Поне еба ли я? Ако си ѝ го турил поне веднъж, значи тия месеци не са пропилени съвсем напразно.

Не мога да я забравя обаче , следя я постоянно в социалните мрежи, а обкръжението ни е едно и също , доста от времето трябва да сме заедно.. как се справя човек с това

момче на 21 годиниСпри всякаква комуникация с нея, това е най-доброто решение и за двама ви.