PDA

View Full Version : Защо ме игнорира



Grigor11
09-30-2016, 11:07
Запознах се с една по фейсбук , писахме си за харесвания тя ме питаше понякога .Занимаваме с това какво е правила цяло лято питаше ме и мен .Каза , че и е прятно да си пишем и предложих и да излезем тя каза , че ще и е приятно, но точно сега не може и аз казах да ми каже , когато може и те добре и после си писаххме до 2 часа за музика и се разбрахме на другия ден да и пиша .Аз и посах 2-3 неща тя отговори и после почна да ми дава seen без да отговаря .Аз написах , че искам да сме само приятели ,тя отговори , че не може да пише и аз и написах , когато може да ми пише .Минаха 2 седмици и не ми пише , тогава аз и писах хей тя даде seen после я питах досаждам ли и да ми каже и че няма да и се обидя , тя каза не мога да пиша .Аз и написах да ми даде телефона си да и звънна тя каза по добре не и аз я питах защо не иска тя каза еми така .Аз и казах пак че искам да сме само приятели и че имаме един общт приятел тя ми дава seen. Преди това ми беше споделяла и лични неща .

YoungBloodZ
09-30-2016, 11:21
Всичко е започнало с това, че те е излъгала, че ще й е приятно да се видите. Вероятно те е използвала за чат, защото е имала свободно време и се е чудела какво да прави, а когато е станало въпрос за виждане са започнали seen-овете.

Grigor11
09-30-2016, 11:27
Тя беше на работа докато си писахме през деня.

Smrazqvashta
09-30-2016, 12:56
Какво значение има, като идеята е само отношения между познати?

Maleficus
09-30-2016, 14:09
Ще повторя нещо елементарно отново... За жените вниманието е като за мъжете секса :) Следователно, те е използвала и вероятно си има приятел или ддз детайлите, но по важното е да се научиш да използваш този малък къс информация в твоя полза и в бъдеще да не даваш вниманието си така лесно, без да си гарантираш някаква възвръщаемост :) Пък и от опит знам, че и на жените им харесва, когато трябва да работят за вниманието от което имат нужда и са изключително благодарни, когато успеят да го получат... Да го обясня за човечеството накратко... Без предизвикателство живота на човек се превръща в една скучна повърня, това е защото ние сме устроени така, че да искаме постоянно да израстваме и веднъж постигнали свойте цели, трябва да имаме други иначе изпадаме в депресия... Все пак между раждането и нашата гарантирана смърт трябва да има какво да ни разсейва иначе се замисляме прекалено много, а малко хора имат психическата стабилност, скромността и мъдростта да приемат съдбата си и безмислието на живота като цяло, затова избират да се разсейват с постижения и игри и тнн... Следователно можеш да контролираш едно взаймоотношение с момиче, като контролираш дозата на вниманието, което даваш и интензивността му.. Надявам се съм бил полезен.. От теб зависи да се изградиш така, че да получиш каквото искаш от живота и от другите...

Grigor11
09-30-2016, 14:19
каза ми че не може да я опозна я

anonymous908491
09-30-2016, 18:09
спри да ми досаждаш, григорий

Грозния
09-30-2016, 18:20
...предложих и да излезем тя каза , че ще и е приятно, но точно сега не може и аз казах да ми каже , когато може и те добре...Това е първата сигнална лампа, че тя не те харесва 8)!

...почна да ми дава seen без да отговаря... Минаха 2 седмици и не ми пише , тогава аз и писах хей тя даде seen ...И втората и третата... колко сигнални лампи трябва да ти светнат за да разбереш какво е положението?

Всичко е започнало с това, че те е излъгала, че ще й е приятно да се видите. Вероятно те е използвала за чат, защото е имала свободно време и се е чудела какво да прави, а когато е станало въпрос за виждане са започнали seen-овете.Напълно съм съгласен, според мен това е най-близо до истината.

Какво значение има, като идеята е само отношения между познати?Ти пак не си разбрала идеята на автора, така че - за какво пишеш :shock:?!

За жените вниманието е като за мъжете секса :) Това също е вярно - колкото повече се точиш на някоя, толкова по-жалък изглеждаш в нейните очи.

sladura89
09-30-2016, 21:49
Запознах се с една по фейсбук , писахме си за харесвания тя ме питаше понякога .Занимаваме с това какво е правила цяло лято питаше ме и мен .Каза , че и е прятно да си пишем и предложих и да излезем тя каза , че ще и е приятно, но точно сега не може и аз казах да ми каже , когато може и те добре и после си писаххме до 2 часа за музика и се разбрахме на другия ден да и пиша .Аз и посах 2-3 неща тя отговори и после почна да ми дава seen без да отговаря .Аз написах , че искам да сме само приятели ,тя отговори , че не може да пише и аз и написах , когато може да ми пише .Минаха 2 седмици и не ми пише , тогава аз и писах хей тя даде seen после я питах досаждам ли и да ми каже и че няма да и се обидя , тя каза не мога да пиша .Аз и написах да ми даде телефона си да и звънна тя каза по добре не и аз я питах защо не иска тя каза еми така .Аз и казах пак че искам да сме само приятели и че имаме един общт приятел тя ми дава seen. Преди това ми беше споделяла и лични неща .

Ем момичетата са странни същества хич не се и мъчи да ги разбираш, нищо няма да разбереш най-много да те заболи главата! И на мен ми го правят тоя номер редовно някои, преди сме си писали, а след това само сеен и до там и никакъв отговор или в някой сайт пък, ако е за запознанство там можеш да си говориш сам никой не ти връща! Ако ти върне някоя, най-много да те напсува! :D