PDA

View Full Version : Относно първият път



monchetyy
10-03-2016, 12:24
Аз съм на 17 години. Колебая се какво да направя има едно момче с което се познаваме от година не сме ходили,но няколко пъти сме имали нещо като връзка без обвързване карали сме се и пак сме се сдобрявали. Правили сме много неща но до това да правим секс не сме стигали. Но момчето е на 18 години вече и иска да опитаме да го направим,но аз съм адски раздвоена защото до някъде го искам но и от друга страна незнам какво да правя. От една страна ми е некомфортно защото ние не сме гаджета също така ще ми е за първи път и ме е страх малко да опитам. Той каза че ако правя секс с него така ще докажа че найстина го обичам и ще можем да имаме нормална връзка,но това на мен не ми е гаранция че той няма да ме зареже въпреки че казва че няма да постъпи така. Найстина съм много раздвоена и притеснена какво да правя и дали да не опитам да го направя с него или не. Моля ви дайте ми някакъв съвет

Hhhh1
10-03-2016, 12:33
Ако те е засърбяло толкова много - ти си човека значи! Ако пък не те сърби чак толкова - по-добре недей, с тоя лиглъо не си заслужава !

inewton
10-03-2016, 12:35
И да те зареже поне вече ще си отворена. Давай!

Rabalka
10-03-2016, 12:44
ми направи го кво толкоз.Ако не искаш секс прави му свирки

divergent
10-03-2016, 14:08
Това дето ти го е казал, че така ще му се докажеш, са пълни глупости и манипулация. Обаче ако ти се прави секс, прави, поне да ти свърши работата да те отвори. :д Освен ако не вярваш на историята за принц прекрасен, по-подходящ от този не мисля, че ще намериш за тази дейност.

belphegor
10-04-2016, 21:51
Това за доказването че го обичаш е супер смешно направо.
Иначе ако се колебаеш дали да правиш секс, значи за тебе секса все още е онова голямо и важно събитие, което предстои да се случи в живота ти. Лично за мен тва не е хубава нагласа, щото предразполага към разочарования.
Ам секса е за кеф. За да се чувстваш добре. Та не го земай толко навътре :D
Прави си кефа.

me_&_my_broken_heart
10-05-2016, 17:50
ми направи го кво толкоз.Ако не искаш секс прави му свирки

Ти така ли правиш?

baby_baby
10-14-2016, 15:16
Та вие дори не сте гаджета просто те иска само за секс недей да си толкова лесна първо поговорете какви сте