PDA

View Full Version : Бременна ли съм или просто филми?!



dragimismehyrko_69
10-05-2016, 13:34
Нормално ли е да ми закъснява цикъла?
Имам си приятел и той ми беше първи.Родителите ми още не знаят за това.И след като го направихме за първи път.. преди 2 седмици от тогава през 1-2 дена правихме любов тоест общо 4 пъти!! и то винаги без презерватив(последно се случи на 1 октомври тази година) и никога не свършваше в мен. Като усештах както и той ,че му идва да свърши,вадеше половия си орган от мен и се изпразваше настрани (или между гърдите или на гърба-тази част над задника). Та преди 2 дена трябваше да ми дойде цикъла(4 окт) Имам проблеми с щитовидната жлеза там хормоните и принципно ми закъснява но пия лекарства от дълго време за да се стабилизира напълно,но последните 2 месеца си дойде навреме.Въпроса ми е възможно ли е да съм бременна след като не е свършвал в мен или по мен или просто ми закъснява, защото вече съм сексуално активна и това е предизвикано от промяната в организма и (разкъсването на ципата) това нормално ли е? Приятелки ми разказаха ,, че след първия път на едната и се е променил цикъла(кога идва) а на другата е пропуснал един месец.. Споделете имали ли сте такъв случай? И наистина нормално ли е да ми закъснява заради промяната?Моля ви,филмирам се и ме е страх

blackbear1
10-05-2016, 14:56
Първо, ако не искаш да ставаш млада майка, използвайте презервативи. Ако усещането ви е фактор може да изпробвате от тия по тънките. Второ ако закъснява с няколко дена, не се притеснявай организма ти може да е още в стрес, ако закъснее седмица обаче върви на гинеколог. Възможността да си бременна е 1 на 1000, ако не е свършвал в теб със сигурност, тук става дума за предеякулационна течност. Вече е време да започнеш да си следиш овулацията и да посещаваш гинеколог.

dragimismehyrko_69
10-05-2016, 17:08
Първо, ако не искаш да ставаш млада майка, използвайте презервативи. Ако усещането ви е фактор може да изпробвате от тия по тънките. Второ ако закъснява с няколко дена, не се притеснявай организма ти може да е още в стрес, ако закъснее седмица обаче върви на гинеколог. Възможността да си бременна е 1 на 1000, ако не е свършвал в теб със сигурност, тук става дума за предеякулационна течност. Вече е време да започнеш да си следиш овулацията и да посещаваш гинеколог.

Добре значи да не се притеснявам,че съм бременна :D Защото се филмирам супер много и ми закъснява с 1 ден , но аз и приятелки питах и казаха че е нормално да ми се размести. И друго и 4те пъти нито един път не е свършвал в мен винаги настрани , по корема,по гърдите или гърба и винаги след това си взимахме душ и прочие.Просто съм притеснена до момента , в който ми дойде :(

HollyGolightly
10-07-2016, 03:56
За предеякулационна течност случайно да си чувала, и че и от нея може да се забременее?

dragimismehyrko_69
10-08-2016, 05:41
До колкото знам от предеякулационната течност не можело да се забременее,различни хора дават различми мнения.Шанса бил минимален и такива неща.Въпроса е че ми закъснява :/

NomNomNom
10-08-2016, 05:55
Не си бременна, така го чувствам с кристалното кълбо, освен ако бф-то ти не извадил хляба от фурната навреме

haritov
10-08-2016, 07:52
Да

dragimismehyrko_69
10-08-2016, 11:41
Не си бременна, така го чувствам с кристалното кълбо, освен ако бф-то ти не извадил хляба от фурната навреме

:D не и при 4то пъти бяхме без презерватив и в всичките тези пъти не свързваше в мен,когато му идваше да се изпразни го вадише и след около 4-5 секунди се изпразваше по гърди,корем и гърба.Днес си купих тест за всеки случей , ноо ще покажи ли с точност понеже са минали 8 дни от както го правихме(2 окт)?

draid
10-09-2016, 16:38
Аз пък искам да ми разкажеш, защо аджеба без?

За тест се препоръчват около 14 дни.

dragimismehyrko_69
10-10-2016, 16:52
Аз пък искам да ми разкажеш, защо аджеба без?

За тест се препоръчват около 14 дни.

Защо аджеба без? Ами първия път решихме без , и от там нататък преценихме да продължим макар че е рисковано,но това описвам по-горе че НЕ Е СВЪРШВАЛ в мен ами по гърба,корема и около гърдите и преди да се изцепи-вадеше го и след 5 секунди се изхвърляшами по гърба,корема и около гърдите,но цикъла ми закаснява - беше ми дошълна 6 ти септември и от тогава нищо !? Нормално ли е ? Нали няма опасност да съм бременна?

anonimna:D
10-10-2016, 17:46
Защо аджеба без? Ами първия път решихме без , и от там нататък преценихме да продължим макар че е рисковано,но това описвам по-горе че НЕ Е СВЪРШВАЛ в мен ами по гърба,корема и около гърдите и преди да се изцепи-вадеше го и след 5 секунди се изхвърляшами по гърба,корема и около гърдите,но цикъла ми закаснява - беше ми дошълна 6 ти септември и от тогава нищо !? Нормално ли е ? Нали няма опасност да съм бременна?

Опасност да си бременна винаги има, ако ще и с презерватив да го правите, може да е 1%, ама си го има. Второ, много си се шашнала и от притеснението не ти идва, в това съм на 100% сигурна. Трето, не се забременява чак толкова лесно, но това, че го правите без, не е като да не означава, че сте безотговорни. Доверие, доверие, ама чак пък толкова. Ако ви се става родители на по 14-15-16/ не знам на колко си :D / продължавайте. Иначе препоръчвам употребата на презерватив.
Сега вече ще имаш едно наум занапред и ще се вразумиш поне. Силно ме съмнява да си бременна. Просто се поуспокой и ще ти дойде.
Пс: как ви е готино да ви клепат в сперма бе :D :D

dragimismehyrko_69
10-10-2016, 18:04
Опасност да си бременна винаги има, ако ще и с презерватив да го правите, може да е 1%, ама си го има. Второ, много си се шашнала и от притеснението не ти идва, в това съм на 100% сигурна. Трето, не се забременява чак толкова лесно, но това, че го правите без, не е като да не означава, че сте безотговорни. Доверие, доверие, ама чак пък толкова. Ако ви се става родители на по 14-15-16/ не знам на колко си :D / продължавайте. Иначе препоръчвам употребата на презерватив.
Сега вече ще имаш едно наум занапред и ще се вразумиш поне. Силно ме съмнява да си бременна. Просто се поуспокой и ще ти дойде.
Пс: как ви е готино да ви клепат в сперма бе :D :D

Човек ти разбираш ли че съм се паникьосала ;д постоянно го мисля дали съм дали не ;д защо ми закъснява ;д питам приятелки , те ми казват че няма опасност и е нормално да ми закъснее след полов акт ;д и съм се шашнала супер много ;д и относно как ни е готино да ни клепат хахах :D ами просто става и след това се къпеш добре или се подсушаваш :D хахах

anonimna:D
10-10-2016, 18:19
Човек ти разбираш ли че съм се паникьосала ;д постоянно го мисля дали съм дали не ;д защо ми закъснява ;д питам приятелки , те ми казват че няма опасност и е нормално да ми закъснее след полов акт ;д и съм се шашнала супер много ;д и относно как ни е готино да ни клепат хахах :D ами просто става и след това се къпеш добре или се подсушаваш :D хахах

Хахха, то остана и да не се къпете след това :D :D Иначе ми е ясно, че си се шашнала, но ти както си имаш и проблеми с цикъла, хептен няма от какво да се стряскаш. Иначе и на мен ми е познато. Ние винаги го правим с презерватив, но покрай смяната на сезоните, това че се разболях и други фактори, цикълът ми беше по-различен от обикновено. И понеже по незнайни причини от два месеца имам неистов апетит, си помислих, че съм бременна. Пуу, шаш и паника си беше :D . Тъй че напълно те разбирам. Просто вече ще знаеш да го правите с презерватив

baby_baby
10-10-2016, 21:07
Щом имаш проблеми с щитовидната жлеза значи от това може да ти закъснява

Правете си го с презерватив за да сте спокойни и да не пускаш такива теми

dragimismehyrko_69
10-11-2016, 12:29
Хахха, то остана и да не се къпете след това :D :D Иначе ми е ясно, че си се шашнала, но ти както си имаш и проблеми с цикъла, хептен няма от какво да се стряскаш. Иначе и на мен ми е познато. Ние винаги го правим с презерватив, но покрай смяната на сезоните, това че се разболях и други фактори, цикълът ми беше по-различен от обикновено. И понеже по незнайни причини от два месеца имам неистов апетит, си помислих, че съм бременна. Пуу, шаш и паника си беше :D . Тъй че напълно те разбирам. Просто вече ще знаеш да го правите с презерватив

Одеве съм 13:30 си направих теста и НЕ СЪМ БРЕМЕННА! :D товар ли , камък ли там паднаха ми от сърцето като видях само една червена чертичка ;дд сега съм спокойна,на гинеколог съм в петък за преглед.Да попитам има ли възможност теста Sure Check да дава че не съм,а всъщност да съм ;д!? Или вече е прекалено...

draid
10-11-2016, 16:22
Ти прочете ли си листовката на теста? Нещо ми се струва, че е малко рано за тест, ама хайде. Иначе, кой ти е казал, че трябва задължително да свърши в теб, че да забременееш? По тоя вашия метод, ако знаеш колко деца са се родили... Идеята е следната - ако не си готова да имаш дете, правиш секс със презерватив. Изобщо няма да споменавам 1000 болести предавани по полов път.

HollyGolightly
10-11-2016, 21:52
Какво и се обяснявате, тя е правила секс без презерватив по време на овулация и обяснява как нямало как да е бременна, щото не бил свършил в нея. Освен това ако беше чела листовката, щеше да разбере, че ако е бременна още в началото, теста се прави сутрин, с първата урина, когато има най-голяма концентрация на hCG а не по средата на деня :?

Няма да е лошо да седнете да прочетете малко за какво става дума, преди да скачате в леглото.

draid
10-12-2016, 16:54
^Ааа за какво, като могат просто да "решат" да го направят без?

HollyGolightly
10-12-2016, 21:26
Разбира се, ползват силата на "ума" като предпазно средство, той си мисли как няма да свърши в нея, а тя си заповядва да не забременява и всичко е точно...докато не и закъснее

mikity_sladky
10-13-2016, 06:49
Била си се паникьосала. Ама като ти го вкарваше "половия си орган" както му казваш ти или пишката с една дума, ти беше кеф и не мислеше ко става после налиииии...?! Голяма част от момичетата сте така. Кеф,кеф... и после ми пускате тука темички да гадаем сега видиш ли ти може ли да си бременна. Гърба , корема, гърдите... брей успяхте да изредите всичко за тия четири пъти секс. Можеше пък и в устата например:P