PDA

View Full Version : Защо ме тормозят? :(



me_&_my_broken_heart
10-05-2016, 13:46
Снощи( 04.10.16), отидохме с приятели, да се видят, с някакви момичета( Те са циганки и не знам защо се занимават с тях) , та отидох аз с тях, и след около 10-тина минути, няква се хвърли да ме прегръща, искала да "ходи" с мен, аз се дръпнах и и казах, да ме остави намира, че не искам да се занимавам с нея, но тя не се спря, даже стана още една и явно се опитваха да ме целунат, тогава ги избутах и им, казах, че си имам гадже и си тръгнах. На следващия ден(Тоест днес) (05.10.16) свърших си часовете, и отидох при мойте приятели, в кафенето до училище, седнах, аз при тях и някой от масата до нас, хвърли запалка върху мен, обърнах се и какво да видя, пак тия мастии. И тая ми вика " Я дай ми запалката", аз станах взех я и я изхвърлих в коша и й казах да си я вземе, тая взе да ме псува и каза, че, ако не и я дам докато си изпуши цигарата щяла да ме бие, аз не и обърнах внимание, обаче тая не се спря и си изтръска цигарата върху мен, откачих от яд, но не направих нищо, защото все пак момиче не трябва да се удря, станах и казах на приятелите си "да се махаме от тук" и си тръгнахме, обаче тия тръгнаха след нас, и тази ме удари с якето си ли, не знам с кво в гръб по-главата и избяга, аз си казах, "само да ми дойде ще я разбия вече", тая пак дойде с неква пръчка щяла да ме бие, тръгнах към нея и и викам "ела тука бе, да видим кой ще биеш" и тя почна да ми вика, че съм бил много грозен, и съм имал много смотана прическа и каза, че щяла да извика батко си да ме бие, аз и казах, че съм такъв и да не се занимава с мен, да ме остави намира. Отидохме на площадката с мойте приятели, поритахме 20 мин. и тръгвахме към центъра, минахме пак покрай кафенето, а тая от къде мина зад мен и се изплю върху главата ми и изтича в кафенето, побеснях от яд и си казах "Ебал съм му майката на всичко, тая ще я разбия" отидоха вътре а тая беше се скрила в кенефа, започнах да блъскам по вратата и крещя "излез боклук скапан", всички в заведението ме гледаха бях побеснял, две не виждах, само исках да смачкам тая пикла. Тогава собственичката на заведението дойде при мен, и ме попита какво става и аз и обясних, че тая не спира да ме тормози, и, че искам да ме остави намира, че не искам да имам нищо общо с нея, че дори не я познавам и не искам. После тя(собственичката) каза на пиклата да ми се извини, а аз и казах, че не искам извинения, а просто да ме остави намира, а оная гледаше кат пребита мастия.
Не знам какво да правя, тая, ако пак се занимава с мен, бих я набил, тя прекали, какво като е момиче, но не ми се занимава с цигани, тя,сигурно ще извика брат си и цялата си рода....

Не съм расист, но заради такива изчадия, ми иде да стана Хитлер.

tochko
10-05-2016, 22:46
Вие сте си вкарали главата в торбата като сте отишли при циганките, но все пак не си знаел че ще стане така. Това с е нагло племе циганското. Станалото станало, пази се за напред.

HollyGolightly
10-06-2016, 00:23
http://giffiles.alphacoders.com/251/251.gif

Smrazqvashta
10-06-2016, 06:29
Нищо неочаквано не е станало. Изчакай да видиш може и да затихнат нещата.

LudiqZaek
10-06-2016, 07:27
Абе кво ти пука че ше ти викне родата нали си имаш приятели, ше се съберете и ше се пазите. В моя квартал не смеят да се закачат щото знаят, че ще се съберем целия квартал и ше им изнесеме колибките ако стане нещо хахаха

Smrazqvashta
10-06-2016, 07:29
Абе кво ти пука че ше ти викне родата нали си имаш приятели, ше се съберете и ше се пазите. В моя квартал не смеят да се закачат щото знаят, че ще се съберем целия квартал и ше им изнесеме колибките ако стане нещо хахаха

Най-много да вкарат в беля човек. Не смятам, че си заслужават вниманието и усилията.

LudiqZaek
10-06-2016, 07:30
Най-много да вкарат в беля човек. Не смятам, че си заслужават вниманието и усилията.

Според мен си трябва, да се знае, че те са гостите в България, а не ние, да имат малко респект и да не се мислят за толкова велики.

Smrazqvashta
10-06-2016, 07:40
Според мен си трябва, да се знае, че те са гостите в България, а не ние, да имат малко респект и да не се мислят за толкова велики.

Те нямат респект от нищо, толкова са нагли и безочливи. Иначе съм напълно съгласна с твоята идея. За жалост не виждам как това ще се случи с подобни инициативи, трябват си по сериозни мерки по този въпрос. Не от двама, трима, 1 квартал, а от една държава.

LudiqZaek
10-06-2016, 07:44
Така е за жалост, няма единна България, всеки или го е страх или не му се занимава, така ще си останем.

Рандомммм
10-07-2016, 14:31
Много бързо порасна тая тема, само това мога да кажа. Това че има само 1-2 случаи не означава че всички роми и мюсюлмани сме такива.

LudiqZaek
10-07-2016, 16:58
Абе я се стегай малко бе, тва че ти знаеш само за 1-2 не означава, че са толкова. Многократни побоища над българи и смъртни случаи има, като незнаеш не говори по-добре :)

inewton
10-07-2016, 17:07
Като ходиш по курви така ще става.

me_&_my_broken_heart
10-07-2016, 18:02
Като ходиш по курви така ще става. Аз не ходя по курви. Приятелите ми ходят, а аз просто отидох с тях за да не ги зарязвам, макар, че те продължават да ходят, но аз не!

me_&_my_broken_heart
10-07-2016, 18:11
Много бързо порасна тая тема, само това мога да кажа. Това че има само 1-2 случаи не означава че всички роми и мюсюлмани сме такива.

Уж и аз съм на твоето мнение, но след като се случи това с мен все повече започвам да не ги понасям, а това не ми е първия случай. Миналата година някаква група от 10-тина циганчета искаше да ме бие в даскало. Като ги попитах "Що бе пичове, кво съм ви направил?" , те ми отговриха "За кеф". Все пак навсякъде си има изключения, но точно при циганите не са много. С турци проблеми не съм имал, даже имам познати и приятели турци, няма база за сравнение с циганите. Говроя за истински турци, а не за цигани дето се мислят за такива.

LudiqZaek
10-07-2016, 21:52
Само 2 думи има този случай: Against Tolerance !

qkataa_123
10-16-2016, 12:23
Снощи( 04.10.16), отидохме с приятели, да се видят, с някакви момичета( Те са циганки и не знам защо се занимават с тях) , та отидох аз с тях, и след около 10-тина минути, няква се хвърли да ме прегръща, искала да "ходи" с мен, аз се дръпнах и и казах, да ме остави намира, че не искам да се занимавам с нея, но тя не се спря, даже стана още една и явно се опитваха да ме целунат, тогава ги избутах и им, казах, че си имам гадже и си тръгнах. На следващия ден(Тоест днес) (05.10.16) свърших си часовете, и отидох при мойте приятели, в кафенето до училище, седнах, аз при тях и някой от масата до нас, хвърли запалка върху мен, обърнах се и какво да видя, пак тия мастии. И тая ми вика " Я дай ми запалката", аз станах взех я и я изхвърлих в коша и й казах да си я вземе, тая взе да ме псува и каза, че, ако не и я дам докато си изпуши цигарата щяла да ме бие, аз не и обърнах внимание, обаче тая не се спря и си изтръска цигарата върху мен, откачих от яд, но не направих нищо, защото все пак момиче не трябва да се удря, станах и казах на приятелите си "да се махаме от тук" и си тръгнахме, обаче тия тръгнаха след нас, и тази ме удари с якето си ли, не знам с кво в гръб по-главата и избяга, аз си казах, "само да ми дойде ще я разбия вече", тая пак дойде с неква пръчка щяла да ме бие, тръгнах към нея и и викам "ела тука бе, да видим кой ще биеш" и тя почна да ми вика, че съм бил много грозен, и съм имал много смотана прическа и каза, че щяла да извика батко си да ме бие, аз и казах, че съм такъв и да не се занимава с мен, да ме остави намира. Отидохме на площадката с мойте приятели, поритахме 20 мин. и тръгвахме към центъра, минахме пак покрай кафенето, а тая от къде мина зад мен и се изплю върху главата ми и изтича в кафенето, побеснях от яд и си казах "Ебал съм му майката на всичко, тая ще я разбия" отидоха вътре а тая беше се скрила в кенефа, започнах да блъскам по вратата и крещя "излез боклук скапан", всички в заведението ме гледаха бях побеснял, две не виждах, само исках да смачкам тая пикла. Тогава собственичката на заведението дойде при мен, и ме попита какво става и аз и обясних, че тая не спира да ме тормози, и, че искам да ме остави намира, че не искам да имам нищо общо с нея, че дори не я познавам и не искам. После тя(собственичката) каза на пиклата да ми се извини, а аз и казах, че не искам извинения, а просто да ме остави намира, а оная гледаше кат пребита мастия.
Не знам какво да правя, тая, ако пак се занимава с мен, бих я набил, тя прекали, какво като е момиче, но не ми се занимава с цигани, тя,сигурно ще извика брат си и цялата си рода....

Не съм расист, но заради такива изчадия, ми иде да стана Хитлер.

Много добре знам какви са циганките,аз имам такива в моят клас и не прорускат възможност да се дразнят с мене ама аз се прая че не ги забелязвам ама накрая като ми изкочат нервите ще стане лошо

sladura89
10-16-2016, 12:42
Много добре знам какви са циганките,аз имам такива в моят клас и не прорускат възможност да се дразнят с мене ама аз се прая че не ги забелязвам ама накрая като ми изкочат нервите ще стане лошо

Принципно хората като нас, които са по-затворени и по притеснителни, другите не знам защо им завиждат и почват да ги дразнят без значение от какъв етнос са другите и българите не са по-различни, знам го от личен опит и в училище и в университета не беше по-различно!

Грозния
10-16-2016, 19:16
Хората като всички животни надушват жертвата и я нападат още по-настървено, особено ако жертвата се държи като такава.

sladura89
10-16-2016, 19:45
Да ама при животните един вид напада друг или хищници нападат тревопасни например, при хората обаче се унищожаваме взаимно, или избиваме себеподобните си вместо да си помагаме и да сме задружни, което принципно не е нормално и щом се случва значи е, началото на края на нашият вид! :)

krazy_8
10-29-2016, 21:25
Бате тва ма разби :Д честно казано и аз съм имал проблеми с циганКИ. И на мен ми се искаше да ги разбия,ама тия боклуци скачат заедно..малко по малко се извадих от тия лайна

Едит: макар че някой път направо откачам за малки неща,па тая ако се изплюе върху мен направо ше влеа с вратата връз таа смрад