PDA

View Full Version : Харесвам я...



mladeja
10-05-2016, 16:22
Здравейте, преди време бях пуснал тема относно едно момиче което много ми допада. Познавам я защото тренираме спорт заедно. Нещата се стекоха така, че се запознахме и имаме взаимни симпатии, но тя изглежда малко несигурна. Говорил съм с нея на живо и с приятелката и и всичко вървеше супер със закачки и прочие докъто не се премести във Враца да учи, девети клас. Дълго време се чудих как е и и писах във фб. просто да разбера как е. Разменихме доста съобщения и продължихме на другия ден, но тогава някак си като че ли и омръзнах, все аз отварях новите теми и накрая и пожелах хубав ден и предложих да ме потърси ако иска, прк което сийн.... Знам че няма как да съм сигурен защо така приключи но се надявам причината да не е в мен. Сега най-много се терзая дали ще ме потърси тя и дали има тръпка. Дано да. Ако не какво? Споделям ви това за да ме посъветвате как да продължа и как смятате че съм постъпил. Благодаря на коментиралите.

fanton1
10-05-2016, 17:05
Просто се надяваш тайно вътре в себеси, че ще те потърси, дори да е за нещо дребно, но и не се надявай прекалено много защото има големи шансове вече да те е забравила.

mladeja
10-06-2016, 19:56
Така си е. Има безброй момчета около нея а аз не съм и в главата. И все пак дори и да не сме супер близки може тя да стигне до мен и да получа каквото искам.

mladeja
10-16-2016, 19:55
Миналия ден говорих с момичето-засякохме се пред киното. Изглеждаше все така отворена към мен и мила. Чудя се дали да не и пиша отново аз пак? Дали няма да съм досаден. Все пак може да я е срам да ме потърси първа. Следващия път останем ли на саме ще я поканя на кафе пък да става каквото ще става. Какви идеи имате?????

kockata44
10-17-2016, 06:50
Това, че ти е отговаряла по-студено на другия ден, ме кара да мисля, че си й досаждал и се е чудела как да те разкара по-бързо. Ако харесвам някого, правя всичко възможно, за да продължи разговора. Пробвай се още веднъж и ако пак ти отговаря лаконично, изобщо не се занимавай, момичето явно няма интерес . Тя едва ли ще ти го каже, обаче с държанието си ще ти го намекне.

mladeja
10-17-2016, 09:32
Това че съм досаждал е много вероятно, особено при условие че е имала часове. Предполагах че ще е ок да пише но явно е примерна ученичка. За другия път оптеделено ще го имам в предвид, но пък иначе вечер като си пишем нещата са супер тя ме заговаря и аз нея и така. Други идеи??

Gre33en
10-31-2016, 00:07
Идеи брато няма, Скъсваш си задника от работа, купуваш си една готина кола и чакаш да Клъвне нещо.. иначе не става.. ХАХАХ бъзик... Пиши и пак след 1-2 дни, виж как ще ти отговори, през това време си измисли някакви по- разговорливи теми, някакви популярни в даскалото , случки и прочие.. щом сте г.д. един набор значи, няма как да нямате общи интереси...

Ако не стане, кажи и право в очите,че няма смисъл да си пишете и На нея да и е Гадно ....Пък да се замисли Следващия път като seen-va..

Наистина тъпо е да те отрежат като куче, ам да ти отговарят с половин дума си е почти същото :D дава ти надежди с някое изречение и после нищо ХАХА

qkataa_123
11-05-2016, 13:00
Просто се надявай че тя сама ще те потърси а ако ли не ти действай :)

Феникс
11-06-2016, 17:30
В 50% от случаите в които едно момиче постъпи така, значи и е някак досадно, а другите 50%, значи, че са твърде срамежливи и несигурни във самите себе си и затова не завързват разговори, страхуват се по какъв начин ще бъдат разбрани и дали изобщо ще бъдат разбрани.

mladeja
11-07-2016, 07:10
Отдавна не бях писал в темата-ето какво се случи:
След няколко дни и бях писал пак, но разговора не потръгна съвсем добре. Отнех и около час през който ми е задала само 1 въпрос, което е леко незаинтересовано. Добре е да отбележа, че вече учи в друг град и си има нов живот и нови приятелки. След това се беше изгубила а аз пак я баламосвах за нещо, при което тя приключи разговора с "-Ами всъщност не, много ми се спи лека", което е равносилно на отрязване. Ясно е, че нещата не са розови, но каквото такова. Въпреки че не се отказвам лесно, ще е по-разумно да не досаждам известно време, а подобрят ли ми се позициите ще я търся пак. Мисля че вече чатът отпада и е по-добре на живо да се действа.

VinDiesel
11-07-2016, 10:18
Аз мисля че в най-добре, да не се занимаваш повече с нея. За мен не би те приела на сериозно.

baby_baby
11-10-2016, 09:36
Просто момичето не те харесва за повече от приятел и трябва да се примириш с това