PDA

View Full Version : Сложна ли е ситуацията ?



JackEyedJones
10-06-2016, 08:21
Здравейте,
Та ситуацията е следната.
Запознавате се с момиче което все още си има приятел, но тя е студентка, а той работи далече и не могат да се виждат. Като в това време по време на връзката им тя го е хващала много пъти в лъжи и той я е наранявал.
Пише си с други момичета, търси секс. Тя го разкрива и живота й се започва да се разпада. Поне 2 години така.
До момента когато среща вас, наранена, търсеща новото.

Когато се запознавате започвате да си пишете и общувате с Viber, и след месец се виждате за първи път наживо, като тръпката и пламъка се запалват още от първата секунда.
И на всяка среща, 80 % от времето ви заедно е да се зяпате, целувки и да си говорите през останалите 20%.
Тя ви гледа с усмивка, смее се на всяка дума, гледа срамежливо, отдадено. Търси си вниманието и грижата.
Цялото нейно внимание е във вас, но същевременно някак е все още потайна, срамежлива затворена. Невярваща, че сте "реален" и невярваща на момчета заради предишни провали и сегашния нейн приятел който й е причинил много рани и проблеми.
И така 2 срещи наред.

Това което тя променя във вас след тези 2 срещи и времето в което комуникирате по телефона и Вайбър, е че не спирате да мислите за нея, да искате да я видите, но тъжния факт е че и вие работите и единственото време в което можете да си я видите е вечер след работа.

Изпадали ли сте в такава ситуация, и как бихте постъпили. Съвети бихте ли дали, за мен и за някой друг вбъдеще.

Как бих могъл да й помогна на нея, да го зареже ли сегашния за да бъде с мен ?

Smrazqvashta
10-06-2016, 08:36
Въпроса е защо още не го е напуснала. И то не заради теб, а заради самата нея.

JackEyedJones
10-06-2016, 09:11
Ами тя е срамежлива и затворена, и за момента да го зареже е сложна ситуацията. Поне за нея.

JackEyedJones
10-06-2016, 09:42
Описва го като нервен и лигав от друга страна.
Имал е инцидент в миналото, катастрофа, и казва че не е наред малко с главата.
Страхува се, че може да започне да я бие, да стане скандал ако му каже, че го зарязва и късат.
Никой от хората които са ги видели заедно на снимка не го харесва, нейните родители не го понасят, особено майка й която желае да го разкара, нейната баба също.

От моя страна, отношението е коренно:

Получава по 500+ целувки на среща постоянно, внимание без ограничение. Не откъсвам поглед от нея.
Никога, ама никога не съм я излъгал. Към друг в живота си не съм бил толкова честен.
Винаги опитвам да я забавлявам, да е усмихната.
И нито 1 път не съм повишил тон.

Smrazqvashta
10-06-2016, 10:09
Не става въпрос за срамежливост, а себеуважение. Колкото и да харесваш някой или да се страхуваш от него трябва да не уважаваш себе си грам, за да търпиш да те нараняват и лъжат. Най-малкото, че има подкрепата на семейството си, не виждам проблем да прекрати всичко. Ще повторя не мисля, че проблема е срамежливост или страх.

JackEyedJones
10-06-2016, 10:38
Страх я е, от скандал и че ще започне да я преследва, да идва в града, да не говорим че й спуква телефона със съобщения и обаждания когато не му отговори.
Да не говорим, че е леко луд и може да превърти. Всичко това я плаши.

Smrazqvashta
10-06-2016, 10:43
И? Заради това цял живот ще му се обрече ли?

JackEyedJones
10-06-2016, 10:45
Не, иска да се оттърве от него, но за момента не намира начин.

Smrazqvashta
10-06-2016, 10:47
Колкото повече чака, толкова по-сложно ще става.

gi69
10-06-2016, 10:47
Трябва характер......

JackEyedJones
10-06-2016, 10:50
Колкото повече чака, толкова по-сложно ще става.

Утре си отива за уикенда в нейния град и се страхува и се чуди да си ходи ли, защото откакто се запознахме и 2те срещи до момента е безразлична към него, вече не е същото за нея. И ако го види, няма да се чувства добре, а това не го искам, да я доближава и да и разваля настроението.

Smrazqvashta
10-06-2016, 10:50
Аз вече се замислям, че само си търси оправдания. Много сложно да се отървеш от един боклук с който не си щастлива. Нито имат брак, нито деца. Има подкрепа от семейство и приятели.

JackEyedJones
10-06-2016, 10:52
Предния път когато му е казала, че го зарязва е било ужас. Не я е оставил намира. Това я плаши най-много, да не е тя виновната защото ще отнесе ругатни, псувни и тн.
И иска да използва това, че го е хващала да пише с други. За да може да направи скандал тя, той да е виновен и да й е по-лесно.

Smrazqvashta
10-06-2016, 10:54
Какъв турски сериал само. Да псува и ругае на воля. Блокирва го и не се занимава повече. Защо трябва да има скандали?

JackEyedJones
10-06-2016, 10:57
Въпроса е, че тя не може да го блокира просто току-така като от един фейсбук.
За 2 години той знае всичко за нея, къде живее в нейния град, къде е квартирата й тук.
Познава голяма част от нейното обкръжение. Има се с хора от това обкръжение.

Доста се е "закопала" за тези 2 години и сега това доста й пречи.

Smrazqvashta
10-06-2016, 11:01
Мисля, че драматизирате.

RapExotic
10-06-2016, 18:14
Не се занимавай с момичета с толкова слаб характер, защото след време ти ще страдаш. Както сега е с него без чувства, а излиза и се целува с друг, така след време ако е във връзка с теб може да направи същото. А относно нейния - дай и съвет да се вземе в ръце и да го разкара, но не се бъркай много.