PDA

View Full Version : Не мога да я разбера...



damedolla
10-07-2016, 19:56
Здравейте,харесвам си едно момиче и ходехме 2 месеца,след което скъсахме и си останахме приятели след това, тя ми призна че все още ме харесва аз и казах ,че я харесвам също, но и двамата не бяхме готови за връзка в този момент , и просто започнахме да си пишем и щяхме да излезем, но последните дни валеше и не можахме, та писахме си , с отрити чувства сме и знаем , че се харесваме , но тя спря да ми пише .. аз като и пиша ,тя седи на линия , и не пише като и пратя пак съобщение , тя всеки път ми казва че има работа , сигурен съм че няма работа, а не иска да ми пише..... какво да правя ,не знам просто съм объркан и искам съвет ...

RapExotic
10-08-2016, 10:23
В процес на търсене на по-добър от теб е, но ако не намери ще остане с теб за още известно време.

LudiqZaek
10-08-2016, 12:50
Нека не е единствената, RapExotic е прав. Не се занимавай само с 1 момиче, това е тактиката за "хващане" на момиче за неангажираща връзка. Прави се и ти на недостъпен и ще видиш как ще почне да те търси, с моята така стана. Първо ми се правеше на недостъпна и аз започнах също, заради нея да се правя, че имам много работа, не я търсих 2 дена и тя започна сама да ме търси.

TROLLDADLOLCAKE
10-10-2016, 14:59
Ти сигурен ли си,че когато ти е писала,че още има чувства към теб не е била някъде под градус?!Щото това перфектно би обяснило текущата ти ситуация..просто явно не го мисли наистина.