PDA

View Full Version : Целувка с език



Pink4534
10-08-2016, 22:43
Здравейте ! Момче на 17 години съм и имам въпрос. Тъй като до сега не съм целувал момиче с език и не знам как стават нещата. Знам че е изписано много по тази тема но моля ви някой да ми обясни как точно стават нещата. Това което знам е че като започна да се целувам с момичето трябва да отварям устата си все повече и повече с всяка целувка и накрая да пъхна езика си в нейната уста. Но до тук.. след като напрявя това какви движения трябва да започна да правя с езика си. Да го въртя наляво или на дясно ? или просто да го вкарам и след това изкарам ? Моля ви някой да ми обясни детайлно какво точно трябва да направя, тъй като ще ми бъде за първи път с език и не искам да се изложа. Моля не ми казвайте че нещата ще се случат от само себе си...


Благодаря ви ! :)

LudiqZaek
10-09-2016, 06:55
Опитай просто да ви е забавно и да не го мислиш много. Пъхни си езика в нейната уста лекичко само погали устните, после тя ще се усети ще почне и тя да пуска езиче и просто си играйте. Прави го като забавление, а не задължение. Ако имаш връзка, няма от какво да се изложиш, винаги стават грешки, спокойно. Иначе може да си играете с езиците попринцип, това си е знак на обич, няма значение наляво, надясно, прави го както мислиш за правилно, само не и се натрапвай много, щото има и гнусливи момичета и в никакъв случай не си завирай езика до гърлото и. Лекичко, бавничко - ток, ако тя започне да бърза, просто замръзни със затворени устни допиращи се до нейните и започни баааавно, късмет :)

anonymous908491
10-09-2016, 10:28
Ако имаш връзка, няма от какво да се изложиш, винаги стават грешки, спокойно.

кви грешки, освен да и пусне език в носа, а не в устата

LudiqZaek
10-09-2016, 10:56
кви грешки, освен да и пусне език в носа, а не в устата

Представи си да и се оригне докато се целуват а или верно да и оближе носа ахаха.

baby_baby
10-12-2016, 10:23
И да ти кажем иска се практика така нищо няма да стане

Pug_306
10-12-2016, 13:45
Вкарваш, изкарваш, въртиш наляво, вкарваш, изкарваш, въртиш дясно... Ти си

kockata44
10-17-2016, 07:03
Не си вкарвай езика много навътре, защото е гнусно и гледай да не й пускаш лиги , по същата причина :3 И не почвай директно с език, прави го лекичко и нежно, докато поне не видиш реакцията на момичето..