PDA

View Full Version : Белези от акне ???



btrend
10-14-2016, 09:35
Здравейте, имах акне и ми останаха доста белези и неравности по кожата, бях пробвала преди време уред за домашно дермоабразио, но бързо се затъпи и сега се колебая за един уред New Derma работи на подобрен принцип, но изглежда по страбилен, защото целият е метален. Пробвали ли сте го? И с какво си махнахте белезите?

amoriter
10-23-2016, 11:08
Пробвай с напоено тампонче от чай от липа да обтриваш лицето

btrend
10-25-2016, 06:55
Аз с киселина пробвах без успех, липата не мисля, че помага за белези.

btrend
11-03-2016, 12:28
Ще си го поръчам и ще кажа как е. Ако все пак някой се интересува.

the_world_around_me
11-03-2016, 12:36
Дерматолозите правят такива процедури. Вземи си едно направление или иди на частно при някой добър специалист и ще те оправи( мисля ,че се наричаше химически пилинг ,ако не се лъжа)

twlgh
11-07-2016, 17:02
1 с.л. вода и няколко капки оцет, с помощта на памучен тампон нанасяй на лицето си всяка вечер,за няколко дни ще намалеят.. може и само оцет

btrend
11-10-2016, 12:01
Благодаря ви за съветите, химически пилинг все още не е дошъл сезона за него, а и миналата година си правих без особен резултат. Мезотерапията при дерматолог ще ми трябват 10тина процедури и за тези пари направо ново лице мога да си купя. За идеята с оцета, използвам професионална козметика с киселини и не знам до колко е добре да се смесват. Ще пробвам за сега с дерма стика. :)

baby_baby
11-12-2016, 13:41
Такива петна и белези се премахват много успешно с мая.Мая колкото орех с една супена лъжица прясно мляко се прави на кашичка и се маже лицето,след 20 минути се отмива с отвара от лайка и след това поне два часа да не се мие лицето с вода.Първия месец се прави по веднъж на седмица,за профилактика после един -два пъти в месеца.Още след първото мазане има ефект.

btrend
11-22-2016, 06:52
Такива петна и белези се премахват много успешно с мая.Мая колкото орех с една супена лъжица прясно мляко се прави на кашичка и се маже лицето,след 20 минути се отмива с отвара от лайка и след това поне два часа да не се мие лицето с вода.Първия месец се прави по веднъж на седмица,за профилактика после един -два пъти в месеца.Още след първото мазане има ефект.

Благодаря за идеята!