PDA

View Full Version : ПОМООООЩ



Nvmnd
10-18-2016, 19:13
Претърпях инцидент, няма да изпадам в подробности само ще кажа, че имах цепнато на клепача (залепено е вече) и раничка малко по-надолу Притеснява ме това, че на едно място част от горните ми мигли липсват... Явно е раздрано и за това... Попитах лекарите дали отново ще ми поникнат и порастнат мигли, казаха ми,че ще, но въпреки всичко се притеснявам и бих искала да чуя и вашите мнения...

YoungBloodZ
10-18-2016, 19:17
Темата не ти е в правилния раздел. И не знам какво очакваш да ти кажем тук, след като докторите са ти казали, че ще поникнат отново. Да не мислиш, че тук има по-компетентни от докторите?


Преместена е в правилния раздел.

Dwyd96
10-18-2016, 19:20
Няма да ти порастнат!

От сега нататък ще трябва да живееш без мигли.. Животът ти ще бъде изключително труден. Приятелите ти, семейство ти, интимния ти партньор... всички те ще започнат да странят от теб. Няма да те вземат и на работа. Но погледни и плюсовете, винаги можеш да заминеш с цирка.

Dwyd96
10-18-2016, 19:21
Темата не ти е в правилния раздел. И не знам какво очакваш да ти кажем тук, след като докторите са ти казали, че ще поникнат отново. Да не мислиш, че тук има по-компетентни от докторите?

Естествено че има! Аз съм всезнаещ.