PDA

View Full Version : Момичета как определяте нас мъжете ?



Рандомммм
10-18-2016, 19:49
Аз съм момче и не мога да определя кои момчета определяте като "ваш" тип. Питал съм един приятел този въпрос и той казва че при момчетата външния вид няма значение. Какво мислите вие? Нямам никакви комплекси това е просто въпрос. Единствения тип мъже по които си падат повечето момичета в днешно време май изглеждат ето така ->

http://static2.blastingnews.com/media/photogallery/2016/7/28/290x290/b_290x290/wwe-rumors-dean-ambrose-dropping-wwe-championship-to-seth-rollins-inquisitr-com_809277.jpg

Но като питам някой друг ми казват че не е нищо особено... и не мога да разбера кои момчета определяте като "готини" ?

Грозния
10-18-2016, 20:20
Аз съм момче и не мога да определя кои момчета определяте като "ваш" тип. Питал съм един приятел този въпрос и той казва че при момчетата външния вид няма значение. Какво мислите вие? Нямам никакви комплекси това е просто въпрос. Единствения тип мъже по които си падат повечето момичета в днешно време май изглеждат ето така ->

http://static2.blastingnews.com/media/photogallery/2016/7/28/290x290/b_290x290/wwe-rumors-dean-ambrose-dropping-wwe-championship-to-seth-rollins-inquisitr-com_809277.jpg

Но като питам някой друг ми казват че не е нищо особено... и не мога да разбера кои момчета определяте като "готини" ?Висок, як, брутален, непукист с пари - това харесват жените!

Ти не гледаш ли какво става около теб? Огледай се и сам ще разбереш какво харесват жените. Да ги питаш няма смисъл - ще ти кажат поредната порция клишета (които не са верни).
Гледай с какви се хващат - това е действителността!

Грозния
10-18-2016, 20:46
Чакай, че щях да забравя - сега ще ти напиша какво ще ти кажат, че харесват и търсят жените в един мъж:

1. Да има чувство за хумор.
2. Да има "излъчване".
3. Не е важно да има пари.
4. Не е важно да е добре изглеждащ или "нацепена батка".
5. Да е "финансово независим".
6. Да може да ѝ осигури "сигурност".
7. Да е "романтичен".
8. Не е нужно да е висок, ама ако може да не е по-нисък от жената.
9. Не е нужно да има кола, още по-малко пък скъпа кола, ама ако може да не кара жената да се вози в градския.
10. Да има "самочувствие".

Това биха ти казали жените :D. Кое е вярно и кое не - сам си прецени!

С това темата се изчерпа :D !

LoadRunner
10-18-2016, 21:49
Грозен, радвам се че се самоопределяш като жена и поне можеш адекватно да отговаряш по такива теми от твоята гледна точка
а именно от гледната точка на жена
защото от никой/я друг/а не съм чул, само и единствено от теб чувам какво искат в действителност жените

Рандомммм
10-19-2016, 14:41
Висок, як, брутален, непукист с пари - това харесват жените!

Ти не гледаш ли какво става около теб? Огледай се и сам ще разбереш какво харесват жените. Да ги питаш няма смисъл - ще ти кажат поредната порция клишета (които не са верни).
Гледай с какви се хващат - това е действителността!
Да но не всеки мисли като теб, а и аз имам личен опит и сам си правя някои изводи... все пак мерси

Грозния
10-19-2016, 17:39
защото от никой/я друг/а не съм чул, само и единствено от теб чувам какво искат в действителност женитеЯвно общуваш с жени по-малко и от мен - затова не си чувал тия неща (клишета) :razz: ! Аз съм ги чувал милион пъти от най-различни жени, при най-различни обстоятелства.

LoadRunner
10-19-2016, 18:29
Явно общуваш с жени по-малко и от мен - затова не си чувал тия неща (клишета) :razz: ! Аз съм ги чувал милион пъти от най-различни жени, при най-различни обстоятелства.

да не си влизал в женската тоалетна да подслушваш рандом хора
ти друг достъп до жени така или иначе нямаш

Рандомммм
10-19-2016, 18:49
Понеже вече не ми пука от това какво мислят хората мисля че вече нямам комплекси. Знай че щом си на дъното ти не можеш да паднеш по-ниско, докато хората са по високо от теб те винаги рискуват да паднат по-ниско. Аз просто си живея живота разхождам се сам по тъмните улици и като някои нещо се изнерви аз изпитвам удоволствие че човекът които се ядосва или страда е паднал по-ниско. Нали знаеш, щом съм вече съм тъпак аз не мога да бъда отново тъпак. Но щом общителния и забавния човек се сдуха, ще му коства много да си върне пак популярността. Точно тези неща ме накараха да си избия комплексите и вече гледам на хората като някакви деца без значение дали са по-малки или по-големи от мен. Това че на години е по-голям от мен не го прави по-голям от мен психически. Вече не намирам проблемите ми като минуси но точно обратното. Моята психика не ме прави аллах или нещо такова... просто вече не се притеснявам от това какво мислят хората. И въпреки всичко аз все още имам още много проблеми.

LoadRunner
10-19-2016, 19:03
Нали знаеш, щом съм вече съм тъпак аз не мога да бъда отново тъпак.
5тата поправка

RapExotic
10-19-2016, 19:33
Понятието "мой тип" е различно за всяка жена. Общото, което е задължително за всяка връзка за да е успешна е партньорите да са сексуално съвместими и да имат сходни гледни точки относно бъдещото им съществуване заедно.

the...dreamer
10-21-2016, 18:05
Понеже вече не ми пука от това какво мислят хората мисля че вече нямам комплекси. Знай че щом си на дъното ти не можеш да паднеш по-ниско, докато хората са по високо от теб те винаги рискуват да паднат по-ниско. Аз просто си живея живота разхождам се сам по тъмните улици и като някои нещо се изнерви аз изпитвам удоволствие че човекът които се ядосва или страда е паднал по-ниско. Нали знаеш, щом съм вече съм тъпак аз не мога да бъда отново тъпак. Но щом общителния и забавния човек се сдуха, ще му коства много да си върне пак популярността. Точно тези неща ме накараха да си избия комплексите и вече гледам на хората като някакви деца без значение дали са по-малки или по-големи от мен. Това че на години е по-голям от мен не го прави по-голям от мен психически. Вече не намирам проблемите ми като минуси но точно обратното. Моята психика не ме прави аллах или нещо такова... просто вече не се притеснявам от това какво мислят хората. И въпреки всичко аз все още имам още много проблеми.
Съвземи се. Дрънкаш глупости.

А и по темата - за да впечатлиш една дама ти трябва:
1. Самочувствие (реално)
2. Чувство за хумор
3. Независимост - да не си психически зависим от никого, да си си щастлив и сам. Да си си достатъчен.
4. Да имаш приключенски дух - надявам се да ме разбереш какво имам предвид
5. Лоялност
6. Сигурност
7. Добър външен вид
8. Социален статут

Първите 4 са най-важни. Разбира се, няма как да имаш всичко на макс, колкото повече, толкова по-добре.
А и забравих да добавя - трябва да си Бог в леглото.

Рандомммм
10-21-2016, 19:08
1. Работя по въпроса за първите 4-ри.
2. Забрави какво съм казал, аз съм нов човек.

LoadRunner
10-22-2016, 07:14
тоя клип май Филията (грозния) го е режисирал
http://www.vbox7.com/play:898cde8c5c

the...dreamer
10-22-2016, 08:13
2. Забрави какво съм казал, аз съм нов човек.
1. Надявам се.

the...dreamer
10-22-2016, 08:16
тоя клип май Филията (грозния) го е режисирал
http://www.vbox7.com/play:898cde8c5c
Ахахахаахахахахахахахахха хахаахахахахахааа :D :D :D :D :D :lol:
Ама наистина...

Рандомммм
10-22-2016, 09:49
1. Надявам се.

Така е... аз си имам нужните приятели повечето виртуални , апък повече реални не ми трябват. В момента движа с една компания които не бих ги нарекъл най-верните приятели но пък се държат добре с мен и си прекарваме яко. Може би наистина живея в лъжа но щом ми е хубаво не ме интересува... то вече ми писна да се опитвам да се доказвам на хората като ги впечатля за да им докажа че съм пич с цел да ми станат приятели. Но реших проблема като осъзнах че те са много по-нищожни от мен. Аз нямам проблем сериозно ти го казвам... сега осъзнавам каква грешка съм направил като не издържах 7-ми клас заради комплекси... че защо да се комплексирам от тях като те са само едни "хора" ?! Казвам хора като обида защото човека е слабо създание... става само за манипулиране и с времето започнах да осъзнавам какви нищожества са другите... аз мога да имам всичко което поискам но вече не го искам. Толкова време се мъчих за да си намеря приятели и вече когато ги намерих аз се почувствах някак си по-голям от всичко... изведнъж осъзнах че те са много по-малки от мен. Въпреки всичките ми комплекси и така нататък те ме приеха като свой приятел но аз просто им бих шута. Сега виждаш ли че нямам проблем? Вие ходите забавлявате се да пиете и пушите тва онова но след като сте се напили като пияници какво сте спечелили? Какво сте променили? Това е чиста загуба на време... единствено за любовта заслужава да си загубиш времето и за нищо друго! Защото времето е ценно. Просто приех проблемите си като предимства а не като минуси. Някой ми се прави на отворен? Няма проблеми аз винаги нося джобен нож. Колкото и време да е тренирал бойни изкуства той винаги ще ми е на един нож. Апък ако някой ми се подиграва аз просто ще го прокълна и опсувам.

the...dreamer
10-22-2016, 11:48
:)
На колко си ?

Рандомммм
10-22-2016, 18:49
16

the...dreamer
10-22-2016, 19:23
:)

jghgh
10-23-2016, 18:29
карай я да свършва и ще те смята за готин :д

HollyGolightly
10-25-2016, 00:02
Чакай, че щях да забравя - сега ще ти напиша какво ще ти кажат, че харесват и търсят жените в един мъж:

1. Да има чувство за хумор.
2. Да има "излъчване".
3. Не е важно да има пари.
4. Не е важно да е добре изглеждащ или "нацепена батка".
5. Да е "финансово независим".
6. Да може да ѝ осигури "сигурност".
7. Да е "романтичен".
8. Не е нужно да е висок, ама ако може да не е по-нисък от жената.
9. Не е нужно да има кола, още по-малко пък скъпа кола, ама ако може да не кара жената да се вози в градския.
10. Да има "самочувствие".

Това биха ти казали жените :D. Кое е вярно и кое не - сам си прецени!

С това темата се изчерпа :D !

https://www.youtube.com/watch?v=0bY_TYPBUZk

Smrazqvashta
10-25-2016, 08:57
изглеждат ето така ->

http://static2.blastingnews.com/media/photogallery/2016/7/28/290x290/b_290x290/wwe-rumors-dean-ambrose-dropping-wwe-championship-to-seth-rollins-inquisitr-com_809277.jpg

Сериозно ли?

anonymous908491
10-25-2016, 09:41
https://www.youtube.com/watch?v=0bY_TYPBUZk


https://www.youtube.com/watch?v=tuaGViXbB0g

Грозния
10-25-2016, 17:38
https://www.youtube.com/watch?v=0bY_TYPBUZk


https://www.youtube.com/watch?v=sxISABkHpB8
Истината се разкрива след първата минута :)!
8)

anonymous908491
10-25-2016, 21:36
Истината се разкрива след първата минута :)!
8)

тоя колко черни пишки е смукал през живота си, съмнявам се, че си има понятие от жени, като се знае и майка му ква детройска отрепка е

Cactus8
10-28-2016, 18:53
Сериозно? Наистина ли вие момчетата се интересувате от мнението на момичетата? Ако нямаш някое от тези, качества, които примерно аз уж харесвам у едно момче, ще ги пресъздадеш, за да се харесаш ли? Това е страшно глупаво. Повечето момичета, казват, че външността няма значение, но истината е, че ВСИЧКИ и то БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ, малко или много гледат външния вид и след това характера, а понякога, дори не гледат характера. Това е ФАКТ!!

Рандомммм
10-28-2016, 19:04
Сериозно? Наистина ли вие момчетата се интересувате от мнението на момичетата? Ако нямаш някое от тези, качества, които примерно аз уж харесвам у едно момче, ще ги пресъздадеш, за да се харесаш ли? Това е страшно глупаво. Повечето момичета, казват, че външността няма значение, но истината е, че ВСИЧКИ и то БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ, малко или много гледат външния вид и след това характера, а понякога, дори не гледат характера. Това е ФАКТ!!

Така е имаш право , основните ми проблеми са характера и външния вид, и да сериозни са. Но пък нямам никакви комплекси. Аз просто съм приел че никога няма да имам това което искам и за това спрях да се комплексирам за тези 2-те неща. Сега имам само 1 желание. Да продължа да си тренирам сериозно и ако ми остане време след тренировките да се затварям за малко във измисления ми свят където мога да имам всичко което искам.

Грозния
10-28-2016, 21:19
Ако нямаш някое от тези, качества, които примерно аз уж харесвам у едно момче, ще ги пресъздадеш, за да се харесаш ли? Това е страшно глупаво.Това може да е глупаво, но...

Това е ФАКТ!!...и се случва постоянно, без дори да го осъзнаваш :D !

Сега имам само 1 желание. Да продължа да си тренирам сериозно и ако ми остане време след тренировките да се затварям за малко във измисления ми свят където мога да имам всичко което искам.Тогава всъщност какво те кара да тренираш, ако не искаш някога да излезеш от измисления свят?

Рандомммм
10-29-2016, 08:24
Това може да е глупаво, но...
...и се случва постоянно, без дори да го осъзнаваш :D !
Тогава всъщност какво те кара да тренираш, ако не искаш някога да излезеш от измисления свят?

Не съм казал че постоянно ще бъда там , а отвреме-навреме. Започнах да се променям нали бях писал.
Аз не съм само във измисления свят а понякога и във сънищата си , днес примерно сънувах че се запознавам с едно момиче(много красиво). Освен това във фантазиите ти можеш да имаш всичко мой човек.

Рандомммм
10-29-2016, 08:24
Няма значение както и да е ... надявам се да си разбрал все пак какво искам да кажа.

sladura89
10-29-2016, 11:02
Сериозно? Наистина ли вие момчетата се интересувате от мнението на момичетата? Ако нямаш някое от тези, качества, които примерно аз уж харесвам у едно момче, ще ги пресъздадеш, за да се харесаш ли? Това е страшно глупаво. Повечето момичета, казват, че външността няма значение, но истината е, че ВСИЧКИ и то БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ, малко или много гледат външния вид и след това характера, а понякога, дори не гледат характера. Това е ФАКТ!!

Мхм те едно казват друго си мислят и трето правят момичетата, това съм го забелязал! Дори и да казват, че външният вид или парите нямали значение всъщност имат, за някои парите не са от значение, но външния вид и характера пак са от значение! Както и момчетата като загледат едно момиче първото впечатление е от външния вид, ако не им хареса как изглежда няма да тръгнат да я опознават и няма да разберат какъв и е характера и дали им допада! :)

LadyTerrible
10-30-2016, 17:47
Какво прочетох туко-що? :D :D :D
За да отговоря на върпоса-много,много рядко се случва да определям хора от противоположния пол с "мой тип" и "не мой тип".
Когато разговарям с някого,мога да усетя дали този човек ме привлича-чисто химически,ако искате го наречете,за мен е важно да мога да проведа нормален разговор с него,да имаме нещо общо като личности и да ми е конфортно в негово присъствие.Оттам нататък това "изброяване" на качествата от миналата страница за мен е абсурдно,нерелевантно за мен и момичетата,които познавам/са ми близки.За външен вид няма какво да се спори,почти всеки има неща,които го привличат и му харесват веднага,други-не.За финансова независимост и изобщо всичко,свързано с финансите...направо не ми се коментира.Не знам дали са се навъдили далеч от мен някакви индивиди,определящи се като "истински" жени,за които нещо такова да е "критерий" или болшинството господа са попадали главно на тази част от нашия пол и си мислят,че всички са такива.Ако е първото-срам ме е,че такива от нас съществуват и най-вече че им се угажда толкова,ако е второто-НЕ ВСИЧКИ СА ТАКИВА(всички са го чували 100%,ако щете го приемете на доверие)-гарантирам това.Но къде и как да ги намерите ,за съжаление не мога да ви кажа.
Ако характерът на един човек не е от значение ,питам тогава: кое е? Естествено,че има огромно значение ,поне за мен.Това не значи,че трябва да се променя,за да угоди някому.Всеки човек е различен,притежава индивидуалност и всеки може да реши дали иска този човек до себе си или не.Ако двама души не си допадат и характерите им не могат да се сработят-да си хващат пътя.
Хайде сега,може да ме оплюете кой както реши. :)

me_&_my_broken_heart
10-30-2016, 18:36
Само едно ще ти кажа. Нищо не е такова каквото изглежда!

baby_baby
10-30-2016, 21:07
Ужас кой си пада по тоя като на снимката ?

Аз лично няма как да ти обясня по какви си падам просто като го видя или ми харесва или не

heartsdesire
10-31-2016, 08:17
Да, външния вид е от значение, момчетата също са на тоя принцип, няма да се запознаят с някоя, ако не им харесва как изглежда. И е нормално, все пак това е първото ти впечатление от човека. След това вече го опознаваш, и чак тогава след първите няколко разговора се определя дали ти допада и като вътрешност. Но ако е само хубав, аз съм пас. :D

gabriella22
11-12-2016, 17:38
карай я да свършва и ще те смята за готин :д

това е :D :D

problem4
11-12-2016, 18:28
Забелязъл съм че красивите жени харесват грозни мъже.

VinDiesel
11-12-2016, 18:31
Забелязъл съм че красивите жени харесват грозни мъже.
Забрави с пари...