PDA

View Full Version : Държи се отвратително..



bangbangbang
10-19-2016, 07:08
Здравейте, хора! Имам нужда от помощта ви. Макар че вече съм на 20 и не съм тийн изпаднах в ситуация, в която не знам какво да правя. Така...ходя с едно момче от половин година, той е на 29. Нещата се развиха много бързо между нас, така се случи, че той временно имаше нужда някъде да остане и заживя вкъщи.В началото всичко превъзходно-супер мил, ако се наложи да закъснея ме чака колкото трябва, за нищо не ме критикува, изслушва ме, откакто заживяхме заедно все едно е друг човек. Критикува ме ако хладилникът е празен, ако не съм подредила, ако нещо е свършило, примерно шампоанът в банята и аз не съм купила нов. Аз мия чинии, чистя, подреждам,накрая на деня той се прибира и ми вика: "пак цял ден си ме лъгала че чистиш, нали те виждам какво си свършила, това не е за повече от 20 мин работа,какво си правила докато ме няма"(а се има впредвид, че аз и работя) и т.н. Онзиден една приятелка ми беше дошла на гости с преспиване, тя спеше в другата стая, а ние с него в спалнята. И вечерта аз се изкъпах, оправих се и отидох при нея да си поговорим за 15 мин, като се върнах при него ми вдигна страшен скандал, че го оставям сам, как съм могла, супер нагла съм, толкова ли ми е яко с нея, че го за*бавам сам толкова време.. аз му обяснявам, че просто сме си поговорили за малко, не сме се виждали отдавна, той не...бесня един час все едно кой знае какво станало. И то тя дойде в нас, защото ако поискам да изляза някъде с приятелки ми се вдига скандал, не ми дава да излизам сама, винаги трябва той да е с мен. Снощи се бях постарала за вечеря, бях му взела любимото ядене и той ми се развика, че бирата му била топла, защо не съм му казала по-рано да си купи студена, сега съм му развалила цялата вечеря и не пожела да яде. На закуска го питам гладен ли е, той ми казва не, при което аз си правя сандвич и сядам на масата, той влиза и вика това за мен ли е, и аз казвам не, за мен е ти нали не си гладен и той : аа, така ли, не мислиш за мен вече и си излезе. И аз му направих и на него, той си го изяде, дори не ми благодари.
Сега като си го чета ми се струват егати битовизмите, но определено в края на деня се чувствам като парцал, не чувствам никакво уважение, вечер предпочитам да съм навсякъде, само не и вкъщи с него. Дори по телевизията не гледаме това, което искам аз, ако един път го помоля да пуснем еди кое си се почва: така ли, ти не ме уважаваш, преди правеше всичко за мен, а сега все твойто. Никога не прави компромис. Помогнете ми със съвет как да подходя, той от разговори не разбира. Извини ми се за момента и после всичко пак е същото Благодаря ми предвалително! :)

lori4ka_ani
10-19-2016, 07:26
Според мен той злоупотребява с добротата ти.Ти се държиш прекрасно,слугуваш му едва ли не ,а той ти намира косури.
Що се отнася до ограничението,много момчета са така-мислят,че жената е тяхно притежание.За мен прекалената ревност не е хуманна, не може да не ти позволява да виждаш приятелки.Ако сега е така ,а с те заедно само от половин година,представи си животът ви след 10 години.Поговори с него ,че така няма да се получи.Постави свои правила,не се оставяй да бъдеш слабата в тази връзка.

LudiqZaek
10-19-2016, 07:28
Единствения начин според мен е и ти да почнеш да се държиш грубо с него. Ставаш сутрин правиш си сандвич, той идва и те пита за него няма ли, кажи му имаш си 2 ръце направи си и нещо от тоя сорт, а не само да му угаждаш на гъза и пак да не е благодарен. Вечерта сядате да гледате телевизия и му казваш аз ще гледам еди кво си ако искаш стой тука, ако искаш си лягай.Ти си като роб и той е свикнал. :)

Smrazqvashta
10-19-2016, 07:51
Като позволяваш да се държи така с теб, показваш или че намираш това за правилно или че си слабохарактерна.

YoungBloodZ
10-19-2016, 08:15
Във "връзката" ви кой е жената и кой мъжа? Защото съм останал с впечатлението, че нещата които описваш за него са характерни при жените.

tori
10-19-2016, 08:20
А да му наритам парцалките през терасата и да сменя ключалката?! Не стига, че съм го прибрала когато е имал нужда; не стига, че съм роб и върша всичко; не стига, че не излизам с аверки, угаждам му и търпя кривотия... После и сандвича ще ми изяде от ръцете, няма да благодари и ще ми вдига скандали, че не мисля за него... Я като не е доволен - чергите на суджук и чорбаджията друг. Като е ербап, да ходи да спи на кофата!

divergent
10-19-2016, 10:39
Този човек е отвратителен егоист и манипулатор, който не оценява добротата и усилията ти да му угодиш, а злоупотребява с тях. Сигурна ли си, че наистина те обича, или просто е с теб, защото си му удобна, понеже живее на аванта, пък и му слугуват. Замисли се за личните ви отношения отделно от съжителството, дали изобщо присъстват, дали те удовлетворяват. Чувстваш ли се като партньор във връзка, или просто като слугиня? Също така той е мъж, а ти буквално си още дете и съм далеч от идеята, че само мъжът трябва да плаща и тн, но във вашия случай се очаква ако този има малко его поне, да се почувства зле и неудобно от факта, че го издържа 20-годишно момиче. И не става въпрос за разлика във възрастта във връзката, проблемът с разликата съществува само при социалното положение.

Pug_306
10-19-2016, 11:31
Шут и навън, този друго не заслужава !

Грозния
10-19-2016, 19:17
Така...ходя с едно момче от половин година, той е на 29. Нещата се развиха много бързо между нас, така се случи, че той временно имаше нужда някъде да остане и заживя вкъщи.В началото всичко превъзходно-супер мил, ...като се върнах при него ми вдигна страшен скандал,...бесня един час все едно кой знае какво станало. ...ако поискам да изляза някъде с приятелки ми се вдига скандал, не ми дава да излизам сама, винаги трябва той да е с мен. ...бях му взела любимото ядене и той ми се развика, ...дори не ми благодари.Първо да те поздравя и да ти честитя чудесния избор на партньор :D! Какво те привлече в него? Много ли беше "мил" и секси :razz: ? Това възбужда ли те? Трябвало е да мислиш по-рано, а ти вече си го пуснала и в дома си - сега сърбай попарата :D!



Раздели се с него, като го изхвърлиш от вас. Прибери се по-рано, изнеси му нещата и смени бравата. Като се прибере не му отваряй. Ако почне да блъска или буйства обади се в полицията. Успех :) !

П.С. Тори ме е изпреварила.

RapExotic
10-19-2016, 19:45
Съвременен мачо.

jghgh
10-20-2016, 07:37
колко фейк е тази тема от 1 до 10 :д

Рандомммм
10-24-2016, 13:40
Какво да ти кажа, вие момичетата харесвате фукльовците и използвачите а не нормалните момчета. И много по-лошо от това заслужаваш!!!! И като толкова искаш съвет на ти един. Яж, пий, легни спи и за утре не мисли. Подходящото момче ще дойде само и ти няма нужда да го търсиш. Освен това си само на 20 и имаш време.

Грозния
10-24-2016, 18:04
Подходящото момче ще дойде само и ти няма нужда да го търсиш.Пич, дори да е така, не си ли разбрал, че жените всъщност не харесват такива :D . Огледай се около теб и ще разбереш, че съм прав 8) !

Рандомммм
10-24-2016, 18:48
Пич, дори да е така, не си ли разбрал, че жените всъщност не харесват такива :D . Огледай се около теб и ще разбереш, че съм прав 8) !

Като чета публикациите ти разбрах че начина на мислене ни е еднакъв. Само дето аз не съм особено интелигентен и съм 100% асоциален.

Fisherman
10-24-2016, 18:56
, откакто заживяхме заедно все едно е друг човек.

неписан закон

Рандомммм
10-25-2016, 13:37
, откакто заживяхме заедно все едно е друг човек.


Е как няма да е? Не вярвам да сте заедно защото е мил.
И ако не беше някакъв лигльо ти нeмаше толкова лесно да му се лепнеш.