PDA

View Full Version : Трева



mlakniwe
10-21-2016, 12:38
Разбрах, че приятелката ми взима трева в университета и направо съм в шок, не знам какво да правя, не искам да става наркоманка толкова ли няма акъл в главата, да кажа ли на техните не знам притеснявам се? И може ли е да се пристрасти от 1 път тя казва, че няма, но кво да направя за да спре и да не се пристрасти?

Dwyd96
10-21-2016, 12:40
Трудно е да се пристрастиш към тревата...

divergent
10-21-2016, 13:16
Не е твоя работа да казваш на техните. Щом е в университет, значи е достатъчно голяма да решава сама за себе си.

mlakniwe
10-21-2016, 13:43
Не е твоя работа да казваш на техните. Щом е в университет, значи е достатъчно голяма да решава сама за себе си.

Точно там е работата, че я обичам и ми пука за нея и искам да я спра да не стане някоя утрепка и наркоманка, а човек в живота. Значи трябва да и кажа браво напушвай се и се излагай пред хората-не мисля все пак мислим да имаме дете скоро-трябва да е отговорен човек вече, не е на 15.

АгентМура
10-21-2016, 14:08
:lol: Издай я на родителите й! :D :D :D :D

anonimna:D
10-21-2016, 15:56
Абе хора, какво му се подигравате?? Много сте шашави. В днешно време явно е смешно да мислиш за доброто на някой. До автора- моя приятел също е опитвал веднъж трева, но не е продължил( не сме били заедно, че не знам какво щях да го направя иначе) и твоята може повече да не пипне. Да не говорим, че и двамата знаем, че в университета всичките тези простотии се правят само и само, за да се направят на готини. Ако продължава, няма как да не разбереш, като трябва кажи на техните, като трябва я записвай в някакви групи за лечение ли, не знам. Но се опитай да и помогнеш, но ако видиш, че.затъва и затъва все повече, а ти си направил всичко възможно, по-добре я оставяй, отколкото да вгорчаваш и твоя живот. Че чувството да те търсят мутри не е много хубаво :D ( слава богу бяха объркали хората, ама ми изкараха акъла, а и бях малка, не им мигва окото, особено на такива, които се занимават с наркотици и тн)

Ivaaaaa
10-21-2016, 16:20
^Всъщност, в университета си надраснал възрастта с правенето на готин. Бъркаш са с училище. И като цяло винаги са ти доста неадекватни мненията.

Грозния
10-21-2016, 17:13
Не е твоя работа да казваш на техните.А чия работа е? Ако му пука за нея - ще им каже!

Точно там е работата, че я обичам и ми пука за нея и искам да я спра да не стане някоя утрепка и наркоманка, а човек в живота. Значи трябва да и кажа браво напушвай се и се излагай пред хората-не мисля все пак мислим да имаме дете скоро-трябва да е отговорен човек вече, не е на 15.Кажи на родителите ѝ и измислете заедно какво да правите за да я отървете. Успех :) ! Един ден ще ви е благодарна за това!

anonimna:D
10-21-2016, 17:40
^Всъщност, в университета си надраснал възрастта с правенето на готин. Бъркаш са с училище. И като цяло винаги са ти доста неадекватни мненията.
И какво ми е неадекватното? Както и да е , а относно университета, ми първи курс съм, и още се наблюдават страшно много индивиди, които в желанието си да се изтъкнат като нещо повече, правят ей точно такива простототии като гаджето на автора. До миналата година бях на училище, представи си, мога да направя съпоставка. И мисля, че съм дала на момчето коментар, който може да му помогне, а не да му се "хиля" щот искал да каже на нейните. Аре да си имаме уважението :)

anonymous908491
10-21-2016, 20:58
:lol: Издай я на родителите й! :D :D :D :D

по-добре на куките
да отнесе едни превантивни 6 месеца
и като излезе да е вече на помпа

Ivaaaaa
10-22-2016, 08:42
И какво ми е неадекватното? Както и да е , а относно университета, ми първи курс съм, и още се наблюдават страшно много индивиди, които в желанието си да се изтъкнат като нещо повече, правят ей точно такива простототии като гаджето на автора. До миналата година бях на училище, представи си, мога да направя съпоставка. И мисля, че съм дала на момчето коментар, който може да му помогне, а не да му се "хиля" щот искал да каже на нейните. Аре да си имаме уважението :)

Аре не? Още ми е прясна плоскостта ти в темата за килограмите. Пишеш изключително отблъскващо. Сори, майна. Жива и здрава.

Dwyd96
10-22-2016, 17:13
И какво ми е неадекватното? Както и да е , а относно университета, ми първи курс съм, и още се наблюдават страшно много индивиди, които в желанието си да се изтъкнат като нещо повече, правят ей точно такива простототии като гаджето на автора. До миналата година бях на училище, представи си, мога да направя съпоставка. И мисля, че съм дала на момчето коментар, който може да му помогне, а не да му се "хиля" щот искал да каже на нейните. Аре да си имаме уважението :)

Можеш да му предложиш да я издаде и на декана :D Или на някой от професорите.....

lunacy
10-23-2016, 09:05
Разбрах, че приятелката ми взима трева в университета и направо съм в шок, не знам какво да правя, не искам да става наркоманка толкова ли няма акъл в главата, да кажа ли на техните не знам притеснявам се? И може ли е да се пристрасти от 1 път тя казва, че няма, но кво да направя за да спре и да не се пристрасти?

шегуваш се, нали


и не, няма как да се пристрасти от 1 път

Saint George
10-24-2016, 14:09
:lol: Издай я на родителите й! :D :D :D :D

+


шегуваш се, нали


и не, няма как да се пристрасти от 1 път

Ако пробва веднъж, значи ще пробва и втори път... То така се започва - от един път.
После ще ти се иска да пробваш по-сериозна работа.

https://www.google.bg/search?q=effects+from+drugs&biw=1024&bih=662&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjT9PzgzvPPAhWIC5oKHbfYBGcQ_AUIBigB


https://www.google.bg/search?q=effects+from+drugs&biw=1024&bih=662&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjT9PzgzvPPAhWIC5oKHbfYBGcQ_AUIBigB#imgr c=YZh-Z5ByLPaieM%3A

muhatacece
10-24-2016, 22:44
Абе хора, много сте смешни, когато си мислите че тревата е най-лошото нещо на света. Тука видях поне 10 човека с мнения, от които съм сигурен че 4/5 от тях са пушачи, както мойе и автора да е, така че замисли се, дали цигарите, които пушиш години, или ще пушиш цял йивот могат да се сравняват с това приятелката ти да иска да пробва 1 път. Това са нова неща, които всеки в училище е правил, ако ли не в университета. Още е млада и нищо няма да и стане. От трева много, ама много малко хора се пристрастяват.

muhatacece
10-24-2016, 22:45
Герге, тия снимчици, дето си постнал са от метамфетамини, кокаин, хероин и т.н.

Saint George
10-24-2016, 23:52
Герге, тия снимчици, дето си постнал са от метамфетамини, кокаин, хероин и т.н.

Нали вече казах, че тревата е само началото.
5. (финал) Смърт или самоубийство.
4. Други отрови.
3. Кокаин и хероин.
2. Гъби.
1. Трева.

Чете се отдолу нагоре.

Dwyd96
10-25-2016, 19:26
Нали вече казах, че тревата е само началото.
5. (финал) Смърт или самоубийство.
4. Други отрови.
3. Кокаин и хероин.
2. Гъби.
1. Трева.

Чете се отдолу нагоре.

Напълно зависи от волята на човек, дали ще мине към по-тежки наркотици или не...

muhatacece
10-25-2016, 21:34
Напълно зависи от волята на човек, дали ще мине към по-тежки наркотици или не...

++