PDA

View Full Version : Дали иска нещо?



vasil poriazov
10-23-2016, 20:42
Значи има едно момиче от нашия клас което се вижда, че ме харесва, но не знам дали е сексуално привличане или не.
Личи си по погледа как ме гледа и как постоянно се опитва да е по-близо до мен.
Преди 2 дни ме обара 2 пъти по задника, което ми се видя странно, но може би не е .. :D
И така в малкото междучасие преди последния час ми вика ''ши дойдеш ли до тоалетната с мен'' и тона беше с леко, ама съвсем леко подхилкване сякаш и ехидна усмивка.
Аз никога не съм правил секс и тем подобни, и й отговорих ''какво''? Но защото много не можах да чуя и бях изненадан, но пак разбрах какво каза, просто така ми дойде.. После тя ми отговори ''не, нищо..'' и беше като отчаяна, леле не съм добър в обясненията и пиша адски много, за което се извинявам.. просто искам да съм сигурен дали иска нещо или е шега :D
След последния час тръгна, аз я настигнах и й върнах тетрадката, защото си я беше забравила и я шляпнах за газа и си тръгнах :D , нито ми се развика нито нищо.
Дали според вас иска да прави кавали, нещо а о?
И как да я накарам след този въпрос да дойде с мен в тоалетната?
Моля без подигравки и тем подобни, защото съм начинаещ в тези неща.. всеки си има първи път.
п.с. Не я харесвам, просто изпитвам сексуално влечение към нея, не искам да започваме нито връзка нито нищо.

vasil poriazov
10-23-2016, 21:16
iska da q bodnesh u kenefu

що пък да не :D

Pug_306
10-24-2016, 07:25
Кавали да ти прави .... хахахаха, жалка история си ...

vasil poriazov
10-24-2016, 09:07
Ами приятел както казах никога не съм го правил, моля за помощ а ти ми се правиш на гърмян заек, да не си чукал Ники Минаж, че ти е толко отворен клюна? хахаха

Pug_306
10-24-2016, 11:04
Първо се научи да пишеш, тогава почни да искаш съвети ! И не съм ти приятел .... Тези неща не се учат във форуми, ама като ти е толкова акъла и очакваш някой да те научи тук на нещо - желая ти успех !

vasil poriazov
10-24-2016, 16:08
Като гледам правописа ми е наред, но възпитанието ти не отговаря на нормите.

Неймар
10-24-2016, 16:36
Здравей Васил Пориазов не му обръщай внимание на този хейтър той не е добре духовно.

Според мен момичето те харесва ако искаш просто да си поиграеш отидете в тях или във вас и го правете и с презерватив освен ако не искате детенце

късмет !

Грозния
10-24-2016, 18:28
Значи има едно момиче от нашия клас което...
Преди 2 дни ме обара 2 пъти по задника...Вероятно те харесва :) (вкл. сексуално)! Покани я да излезете някъде, може да се обара и на други места :D и да почнете да правите и други неща :D ! Успех :) !

tochko
10-24-2016, 18:47
Колега нещата звучат добре! Излизайте си и я привикай увас или на друго спокойно място и действайте. Колкото и да си неуверен не го показвай а карай по правата пътека. Успех!

sladura89
10-24-2016, 21:21
Момичетата харесват уверените момчета, не си ли уверен го закъсваш само това ще ти кажа и след това става като омагьосан кръг, самочувствието спада и продължава, ако не си уверен! :)

vasil poriazov
10-27-2016, 20:08
Благодаря ви наистина много за полезните коментари! :)

Rabalka
10-31-2016, 10:04
иска да ти лапа

baby_baby
10-31-2016, 10:39
Това че те гледа нищо не значи просто по действията и трябва да разбереш дали те харесва или не ние не я познаваме и няма как точно да ти кажем