PDA

View Full Version : Какво да направя? ПОМОЩ!!



foxerabg
10-24-2016, 21:35
Здравейте,аз съм момче на 15. Харесвам едно момиче още от пролетта.Тя също е на 15.Тогава не се познавахме лично,но лятото на една фен среща за една група се запознахме. Станахме много близки приятели.От август месец излизаме всеки уикенд: аз,тя и още няколко човека от групичката ни.Един ден като бяхме сами си говорихме 3-4 часа за живота и открихме че имаме страшно много общи работи.Като почнеш от любим стил музика чак до еднакви преживявания в детството и в момента.От скоро почнах и да я сънувам и постоянно да мисля за нея.Да и призная ли? Страх ме е,че ако и кажа и тя не изпитва същото сигурно ще си развалим приятелството.Наистина ми трябва съвет от вас хора.

LadyTerrible
10-25-2016, 15:44
Класика в жанра. :D
Спокойно,едва ли има човек,който не е минал през същия или подобен филм.Каниш я да се видите двамата,ако се получат нещата-каниш я пак и така в един момент ще ти стане ясно дали има нещо повече.Ако ли пък не-здраве да е,няма да е последната.

Nostradamuss
10-25-2016, 23:17
Класика в жанра. :D
Спокойно,едва ли има човек,който не е минал през същия или подобен филм.Каниш я да се видите двамата,ако се получат нещата-каниш я пак и така в един момент ще ти стане ясно дали има нещо повече.Ако ли пък не-здраве да е,няма да е последната.

Мхм права е ! Каниш я, харчиш, каниш я пак, харчиш пак, като свършат парите преди да си разбрал дали ще се получи нещо здраве да е ! Не е последната, другия път се постарай да имаш достатъчно пари да стигнеш до резултата, че любовта не е евтина ! :D

LadyTerrible
10-30-2016, 16:40
Мхм права е ! Каниш я, харчиш, каниш я пак, харчиш пак, като свършат парите преди да си разбрал дали ще се получи нещо здраве да е ! Не е последната, другия път се постарай да имаш достатъчно пари да стигнеш до резултата, че любовта не е евтина ! :D

За какви пари говориш,бе мен... :D На 15 е момчето,най-много да я черпи един топъл шоколад.Като започнете да ги развивате тези теории,че жените и срещите струват пари направо падам. :D Колко "ще му струва" да я покани да се разходят в някой парк? Смешнотии.
Не знам какви са разпространените вярвания,но аз като бях на 15 изобщо не съм очаквала като изляза с някое момче да ми се купува нещо или да ми се плаща.Тук става дума за детска работа. Не учете момченцата така,че утре ще писнат,че жените са материалистки. :D

qkataa_123
11-05-2016, 13:05
Ами според мене и кажи че я харесваш

Borntobewild..
11-05-2016, 13:18
Кажи си бе, пък каквото стане :D

gabriella22
11-12-2016, 17:35
Според мен си кажи, нищо не губиш :D