PDA

View Full Version : Дали е станало ?



lqlq_
10-24-2016, 22:43
Здравейте преди малко правихме секс с приятеля ми и го извади и свърши около влагалището ми и се чудя дали може да е текнало вътре в мен и да забременея(не съм в овулация) вчера ми свърши цикълът. Дайте съвет, не искам да ставам майка, още съм малка :(

LudiqZaek
10-25-2016, 07:15
Не разбрахте ли, че за да забременееш трябва да е над 6-7 сантиметра навътре ?! Поне преди да правите секс се образовайте малко, тия сперматозоиди да не са супер герои, че да стигнат до яйцеклетката отвън до вътре, кислорода разваля качеството им, което го прави още по-невъзможно.

Pug_306
10-25-2016, 12:36
Може пък на този да са Спайдърменчета !

LadyTerrible
10-25-2016, 16:14
Използвайте НЯКАКВА контрацепция :D Едни и същи теми,въпроси и отговори...
Един ден след края на цикъла шансовете са малки,но все пак ги има.Ако се шашкаш,спри да правиш глупости.

Rabalka
10-27-2016, 04:09
не си бремена

LadyDi
10-27-2016, 12:00
кислорода разваля качеството им
Кислородът не им разваля качеството :lol: Просто не могат да живеят в кислородна среда.

baby_baby
10-27-2016, 12:08
То така ако се забременяваше.....

Не си бременна

lqlq_
10-30-2016, 14:35
Страх ме е днес ме заболяха гърдите,главата ме боли,гади ми се... Не знам втълпявам ли си и дали може толкова бързо да се проявят симптоми,ако наистина съм бременна? И според вас наистина ли съм,защото от няколко дни коремът ми е много твърд и постоянно ме болят яйчниците,но съм болна също,дали може да е от това ? А трябва да ми дойде чак след 19 дни,а овулацията ми се пада някъде след 3-4 дни .

divergent
10-30-2016, 16:34
Филмираш се, като си мислиш за това, и получаваш симптомите. :д Аз веднъж така треперех и ми казаха, че симптоми се проявяват на втората седмица, точно 14 дни след случката ми се догади, само защото си го втълпявах. :д Ако не ти харесва с презерватив, пий противозачатъчни, не са отровни.

LadyTerrible
10-30-2016, 17:16
Симптоми,каквито ти описваш се получават поне след първия месец на бременността. Още повече-щом не си била в овулация и тя тепърва предстои,няма как да си забременяла.Отвори някъде и прочети как се случват нещата,образовай се малко,за да не изпадаш в истерия всеки път и занапред ще си знаеш.
Като толкова си влязла във филма,направи си един тест,ако ти закъснее или 14 дни след самия полов акт.

heartsdesire
10-30-2016, 19:48
Не се забременява чак толкова лесно. А и той не е свършил в теб, а около влагалището ти, има голяма разлика. Не си втълпявай разни глупости, не чети в интернет също, защото там много ти набиват филма. Най-добре си направи един тест да си спокойна и от сега нататък го правете винаги с презерватив.