PDA

View Full Version : Въпроси за бръсненето



liliq ivanova
10-26-2016, 19:42
Имам въпрос към момичетата. Как се обезкосмявате ,,там долу''? Епилатора го изключвам като вариант. На кола-маска много ме е срам да отида. Няма как да стане. Въпросът е, че със самобръсначката винаги ми стават рани. Един път бях в действителност зловещи. Излизат ви пъпчици и т.н. Ако някой е пробвал с Veet лентички, много ли е болезнено? И някой може ли да ми обясни, как точно се бръсне, защото очевидно не съм въобще в час. И с каква марка самобръсначки, гелове,пяни... Кащвото се сетите, пишете, защото ми омръзна да ходя така.

heartsdesire
10-26-2016, 19:48
Кола маската е най-добрия вариант. Няма от какво да се срамуваш, това им е работата. Иначе другия вариант е със самобръсначка и с интимен сапун. Гелове и пяни не ползвам, както и самобръсначката няма значение каква марка е.

divergent
10-26-2016, 21:05
За да не ти се обръщат косъмчетата и да се получават ранички и пъпчици, посоката на бръснене на триъгълника трябва да е надолу. После клякаш, за да можеш да премахнеш по-лесно космите и да ти е удобно, без да се притесняваш, че можеш да се порежеш. Не е голяма философия, после е тегаво, защото още не мога да измисля какъв продукт да използвам за след бръснене, без да раздразня кожата.

Borntobewild..
10-26-2016, 21:36
пробвай след бръснене бебешка пудра, не е твърде полезно защото ти запушва порите, ама аз пък нямам проблеми с рани откакто я използвам.

baby_baby
11-10-2016, 10:04
Само кола маска няма от какво да те е срам това са си нормални неща , които не правят впечатление на козметичките

LadyTerrible
11-12-2016, 16:15
Зарязвай бръсненето.То е само за екстремни ситуации. :D При продължително бръснене,косъмчетата стават все по-твърди и се сгъстяват,лоша услуга ще си направиш. Лентичките Veet съм ги пробвала,не ми вършат работа-много е занимавка и невинаги почистват всичко.
Аз мисля,че кола маската е най-добрият вариант.В началото е кофти,но после косъмчетата изтъняват и намаляват,пък и ще претръпнеш след 1,2 пъти.Няма от какво да те е срам.Козметичките колко и какви жени са видели,бедна ти е фантазията. :D

Rabalka
11-19-2016, 09:51
Кола маска но боли ама пак трае.Аз два пати сам си правила но не можах да свикна да ходя гола долу.лентички veet може да ползваш ако искаш отзад за дупето ако има кво да махаш там за покрай ануса

Данита
11-20-2016, 11:25
Кола маска но боли ама пак трае.Аз два пати сам си правила но не можах да свикна да ходя гола долу.лентички veet може да ползваш ако искаш отзад за дупето ако има кво да махаш там за покрай ануса

И за отзад става с кола маска! Авторке, избягвай бръснене, че както ти казаха вече стават твърди и дебели! Само кола маска и епилатор!

velina.prodanova
11-29-2016, 16:34
Кола маска ! Най-удачното е за мен, от години само с кола маска се справям