PDA

View Full Version : Кафяво течение



VapR
10-27-2016, 19:46
Здравейте! Имам проблем и реших да се обърна към вас. От няколко дена имам жълтеникаво-кафяво течение. По принцип имам бяло течение. Нямам болки или сърбеж. Имам сериозен приятел - последният ни полов контакт беше на 2 септември, на следващия ден, 3-ти, ми дойде. Следващият ми цикъл трябваше да дойде на 12.10, но това не се случи. Пазим се, така че предполагам, че не би трябвало да съм бременна. Цикълът ми е по-дълъг от 28 дена, като в повечето случаи закъснява или подранява с ден-два от очакваното. Случвало ми се е и да ми закъснее даже и с две седмици. По принцип и теглото ми спрямо ръста е в долната граница ако има някакво значение. Също така в момента съм подложена на доста стрес. Имате ли някакви идеи? Смятам ако не ми дойде до седмица да отида на гинеколог. Благодаря предварително.

LoadRunner
10-27-2016, 19:52
кафявите течения не би ли трябвало да са от някой друг отвор

heartsdesire
10-27-2016, 20:02
Цикълът ми е по-дълъг от 28 дена
Ъм? Обърка се нещо. :D
По темата: не чакай до другата седмица, ами ходи на гинеколог, щом ти закъснява толкова много. Може да е от смяната на климата, от стрес, какво ли не, въпросът е, че задължително трябва да се прегледаш. Кафявото течение до някъде е нормално след цикъл или по време на овулация. Не чакай, ходи на преглед, защото тук никой не може да ти каже какво точно ти има.

LadyTerrible
10-30-2016, 18:22
Обикновено цветните течения са показател за хормонални изменения,които от своя страна могат да бъдат предизвикани както от стрес,неправилно хранене,климатични промени,пътуване и др.,така и от по-сериозни проблеми.Отиди на гинеколог без да губиш време в притеснения.Колкото по-рано,толкова по-добре при всяко положение. :)

Liora
11-05-2016, 12:16
Ъм? Обърка се нещо. :D

Средната продължителност на мц е 28 дни, защо да се е объркала?

heartsdesire
11-05-2016, 12:21
28 дни след приключването на последния цикъл е нормално да ти дойде следващия, а самата продължителност на цикъла е от 5-7 дни. :)

Indistinct
11-05-2016, 13:23
28 дни след приключването на последния цикъл е нормално да ти дойде следващия, а самата продължителност на цикъла е от 5-7 дни. :)

Защо след приключването на последния цикъл? Не се ли брои от първия ден на цикъла?

Borntobewild..
11-05-2016, 13:24
Не цикълът е 28 дни, менструацията е 5-7. :) И моят съвет е да се консултираш с гинеколог, въпреки всичко никога не е излишно

Ivaaaaa
11-05-2016, 13:35
Ъм? Обърка се нещо. :D

Поне правете справки преди да пишете толкова категорично.