PDA

View Full Version : Как да действам с "различно" момиче



Marksman
10-28-2016, 14:38
Такааа.. Темата звучи малко странна,но мисля че ще ме разберете. Ще започна от малко по-назад.
Малко бях "заурал" с момичетата в последните 5 години и ме мъчи самотата всееки ден! Терапевтичен ефект постигнах правейки си татуировка с вложена от мен символика в нея.. Наистина изчисти душата ми ако може да се каже така.Повдигна ми самочувствието и разбрах цената си и спрях да се "страхувам" от много неща.На 17 години съм и не съм имал приятелка вече от 5 години и дори не бях интимен с момиче през първите 4 от тях.. Сега последната година промених доста мисленето си и нещата тръгнаха малко в друга посока, но самотата все още е тук..Исках само да си чесам крастата през това време и просто си "курвеех".. Просто да си се целувам с някакви и тн на шега колкото да си вдигам самочувствието и да се чувствам добре в кожата си.. И реших че на 17 ми е време накрая да си намеря приятелка.. всички около мен са с момиче под ръка и ми е самотно да ги гледам а аз сам.. Гледам да съм "примерен"..Започнах да осъзнавам кое е правилно и кое не..Не съм пил от началото на лятото(това не означава че не съм ходил по клубове и тн. да се забавлявам),не пуша..Дори кола и енергийни напитки не пия и без капка нерешителност мога да кажа,че съм си хубав.. ОБАЧЕ тук идва следния проблем.. Харесах едно "различно" момиче.. Не е от онези лесните които не е нужно и да им говоря, а им е достатъчен външния вид..Не е и от тези страшно красивите които са в звездите и се имат за голяма работа.. Тя е скромничка,по-затворена,отличава се от тълпата с ГИГАНТСКАТА си усмивка,не ходи по клубове като другите че да можеш да я издебнеш като е пияна или уязвима.. Облича се едва ли не като "хипи".. Тоова ме подлудява направо :O :O Просто изпъква сред тълпата по идеален,свеж начин. Абе в общи линии момиче което си заслужава трудът наистина,а не просто красива обвивка пълна със самочувствие..
С момичето се запознах и се виждаме от време на време в училище и спираме да си говорим,но никога не сме оставали насаме така че да имам възможност да създам близост помежду ни..
Това което искам от вас е да ми помогнете.. Искам да разбера как да действам както наистина заслужава ИСТИНСКА ЖЕНА, а не онези "парчета месо" които гледам 2 минути и идват сами да се запознаят с мен..
Сега като се замисля звуча като някой самонадеян филмиран тийнейджър който третира жените като парцали само и единствено за собствена изгода и съм разглезен и тъпкан с пари на готово от родители си.. Не е така.. Умен човек съм и гледам да се държа мъжки.Ходя да работя каквото мога(предимно тежка работа) когато може за да се уча на работа.Сам си купувам дрехите и от каквото имам нужда и не чакам на готово! Държа се както са ме учили: "дръж се с хората както искаш да се държат с теб"..С момичетата тип "парцал" се държа като с курви,но има и такива които ценя и се държа с тях като с роднини! А за това момиче определено бих държал до последно и бих дал всичко от себе си!
Таа бих искал съвет предимно от момичета и от момчета които са били с ИСТИНСКА жена,а не от модерните кукли..
Обобщавам въпроса: КАК ДА СЕ ДЪРЖА И ДА ПОДХОДА КЪМ ПО СТЕСНИТЕЛНО И УМНО МОМИЧЕ ? НЕЩО ОТ ЕЗИКА НА ТЯЛОТО Й КОЕТО ДА ИЗДАВА СИМПАТИИ ? НА КАКВО ДА Я ПОКАНЯ? КИНО ? КЪНКИ? (градът ни е малък и не предлага никакви забавления,но с удоволствие бих я завел в столицата на кънки или каквото би и било приятно на мой разноски) :)
Благодаря много, че загубихте малко от времето си за мен и ако имате остроумни или някакви "хейт" коментари задръжте ги.. :)

Грозния
10-28-2016, 21:53
Не си създавай прекалено високи очаквания за нея и това което би могло да се случи между вас - много вероятно е да останеш разочарован!

LadyTerrible
10-30-2016, 16:54
По принцип мога да те разбера в момента,но като прочетох какво си написал,как се определяш и какво е момичето(в случая какво мислиш ти,че тя представлява),може би е хубаво да се запиташ какви общи интереси имате? Готино е ,че имаш самочувствие,обаче моят съвет е да не разчиташ изцяло на него.Подкрепям колегата по-горе-недей да се навиваш много много за ситуацията,давай го по-спокойно.Щом си общувате -супер,аз ти предлагам директно да я попиташ какво обича да прави в свободното си време или дали би отишла на някое конкретно място с теб и директно действаш според отговора,без много да се вкарваш във филми.Ако тя има интерес към теб,ще откликне,ако не-продължаваш напред.

Marksman
10-31-2016, 08:18
Дообре! Ясно и точно.. Каквото търсех..достатъчно е..Мерси
И се пак имаме общи интереси като изключим, че тя е малко затворен човек и не се изказва винаги относно емоциите си, а аз няма нещо което да премълчавам независимо пред близък,непознат или приятел. Иначе обичаме животни,разходки из планини и тн. , слушаме еднаква музика.. Абе като цяло имаме съвместими възгледи... Проблема е,че компаниите ни са КОРЕННО различни и дори може би взаимоизключващи се и нямаме много поводи да се виждаме.