PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче!



Nedrozak
10-28-2016, 21:43
Здравейте! Пиша тук, за да разбера какво мога да направя да се харесам на едно момиче. Общо взето, Тя е от моя клас, познаваме се от 8 клас (сега съм 10), но чак преди 2-3 седмици усетих, че я харесвам. Аз, Тя и още едно момиче се прибираме към вкъщи след даскало всеки ден! Говорим си, смеем се и т.н, но въпросът е, че не знам как да ѝ покажа чувствата ми. Просто да кажа или да направя нещо друго? Притеснява ме, че не съм сигурен дали чувствата са споделени. Моля, кажете ми какво да правя!
Благодаря!

krazy_8
10-29-2016, 21:18
И аз така харесвах едно момиче.Също от 8 клас (10 сега) и аз по същия начин усетих,че я харесвам след като я опознах и ми допадна.Не бях сигурен дали тя ме харесва,затова и правех комплименти..забелязах,че ми се усмихва като я погледна в очите.Като завършихме 9 клас и подарих цветя,обаче нищо не стана.И тя също се прибираше вкъщи с момчета от моя клас,а аз нямах този шанс защото пътувах..за момент помислих,че си някой от тях,обаче онези индивиди няма да го напишат толкова подредено :д
Ако искаш пробвай това дето аз пробвах,ама не гарантирам тъй като всяко момиче е различно.Помисли си малко какво най-много я прави щастлива и направи нещо по въпроса на подобна тема.

LadyTerrible
10-30-2016, 17:06
Първо в тази ситуация(като човек минал по този път в гимназията т.е. да харесвам човек от моя випуск,в случая направо в класа ми беше :D ) искам да ти кажа,че трябва да се отърсиш от този "страх" дали чувствата са споделени.Ако не са-не е болка за умиране,ще е кофти малко,но всички сме оцелели. :D Та,по въпроса-щом се прибирате заедно-няма ли как да се прибирате само двамата някой път? Случи ли се така,покани я да излезете примерно.Ако се съгласи,виждате се и ще усетиш малко или много как да действаш. Не е толкова голяма философия цялото нещо,просто бъди спокоен и вярвай в себе си.