PDA

View Full Version : Търся помощ с HTML



Genasis
10-29-2016, 00:50
Здравейте!
Бих искал да ви помоля да ми помогнете със следния проблем.

Направих си начална страница на сайта ми но снимките ми са една под друга. Тоест те са прекалено близко без да има разстояние между тях.... търсих из интернет никъде не можах да намеря как да го оправя. Ако може някой от вас който разбира от html да се свърже с мен.

JDeel
10-29-2016, 03:41
Това е по-скоро CSS. Ето тук са показали варианти за нагласяване на картинки, ако говорим за чист HTML/CSS: http://stackoverflow.com/questions/18678046/display-images-in-a-row-html Ако примерно бъзикаш тема на Wordpress (или каквото и да е модерно нещо), там нещата са доста по-засукани, особено ако темата е и respnsive.

Genasis
10-29-2016, 22:42
Предполагам и tictail е на същата основа като worldpress! Така че тези "засукани" неща трябва да ми се обяснят :/
Ако разбираш и можеш да помогнеш ще съм ти адски благодарен!

JDeel
10-31-2016, 09:36
Доколкото разбирам, този Tictail е безплатна система с малко опции, поне такива мнения видях. Съмнявам се да имаш някакъв достъп до HTML, най-много да сглобяваш страница с нещо като page builder или де да знам какво.

Genasis
11-28-2016, 17:39
Tictail ти дава пълен достъп до html ! :)
Както и да е мина доста време изкарах курс за html а сега карам курс за css и смятам да продължавам.
Направих това което исках, така че модераторите и админите може да заключат темата!