PDA

View Full Version : среща на форума



istorika
10-30-2016, 09:21
Здравейте,знам че едва ли някой го е правил,а и едва ли тук е мястото,но ще ми е много интересно да направим една среща на форума,примерно за 8 декември или за Коледа в някое заведение в София,ако одобрявате пишете

fanton1
10-30-2016, 15:58
Не искаме.

divergent
10-30-2016, 17:28
Страхотна идея е форумната среща, но се замисли - кой ще си зареже компанията за 8ми, или семейството на Коледа, за да празнува с някакви непознати индивиди... :D Някой уикенд може да се организира нещо в София или Пловдив примерно, ама точно по празниците няма кой да се навие.

istorika
10-30-2016, 17:36
Страхотна идея е форумната среща, но се замисли - кой ще си зареже компанията за 8ми, или семейството на Коледа, за да празнува с някакви непознати индивиди... :D Някой уикенд може да се организира нещо в София или Пловдив примерно, ама точно по празниците няма кой да се навие.
Аз само дадох идея,много ще се радвам да се видя с потребители от тук,макар да съм доста над определението тийнейджът,хаха,а иначе да-тези дати които предложих не стават,но някоя събота или неделя ще е ок

АгентМура
10-31-2016, 02:38
Не искаме.

:lol:

istorika
10-31-2016, 13:58
Лошото е,че не всички форумци са от София и близките градове,може би ако се прави нещо подобно трябва да се направи едно събитие в София,едно във Варна и така нататък

inewton
10-31-2016, 17:43
Лошото е,че не всички форумци са от София и близките градове,може би ако се прави нещо подобно трябва да се направи едно събитие в София,едно във Варна и така нататък
Може направо турне да си направите.

А аз предлагам да се срещнем в храма на Софийската семинария някоя неделя. Службата започва от 8:00.

istorika
10-31-2016, 19:25
Може направо турне да си направите.

А аз предлагам да се срещнем в храма на Софийската семинария някоя неделя. Службата започва от 8:00.

Приятел,няма смисъл да се иронизира,просто предложих нещо,виждам,че не е имало смисъл изобщо да го споменава

LoadRunner
10-31-2016, 19:27
ами да няма смисъл да го предлага някой си там фейкар

ама то хората са хора и хора
някои трябва да ги тъпчеш защото не се усещат, а трябва да ги тъпчеш за да им държи
не може просто учтиво да ги игнорираш или кажеш "не така мойто момче/момиче, не се прави така"
трябва да им счупиш зъбките за да може следващия път като си помислят да се опарят още в мислите си
(не съм сигурен дали тва е насочено конкретно към теб)

inewton
10-31-2016, 19:27
Приятел,няма смисъл да се иронизира,просто предложих нещо,виждам,че не е имало смисъл изобщо да го споменава
В днешното общество ходенето на църква ирония ли е!? Радвам се тогава, че се считам за част от едно отминало вече общество.

istorika
10-31-2016, 19:29
В днешното общество ходенето на църква ирония ли е!? Радвам се тогава, че се считам за част от едно отминало вече общество.

Християнството и ходенето на църква е нещо хубаво,но младите не го разбират

АгентМура
10-31-2016, 19:29
В днешното общество ходенето на църква ирония ли е!? Радвам се тогава, че се считам за част от едно отминало вече общество.

старчок....


Християнството и ходенето на църква е нещо хубаво,но младите не го разбират

потенциален педофил

inewton
10-31-2016, 19:31
Християнството и ходенето на църква е нещо хубаво,но младите не го разбират

Аз се опитвам да го разберат. Ама ти наричаш опитите ми ирония.

istorika
10-31-2016, 19:37
Не виждам смисъл от темата,по-добре да се заключи

fanton1
10-31-2016, 19:43
Не виждам смисъл от темата,по-добре да се заключи

Как може ?? Ще стане прекрасна спам тема.

YoungBloodZ
10-31-2016, 19:44
Не виждам смисъл от темата,по-добре да се заключи

Точно така.