PDA

View Full Version : Ще ми помогнат ли лицевите опори за...



Deuce97
11-01-2016, 19:08
Здравейте! Извинявам се ако това е грешната секция за тази тема...

Искам да попитам за разширяване на тялото и ръцете ще ми помогнат ли само лицевите опори или трябва да започна нещо друго да правя, което ще ми помогне да направя някаква разлика в ръцете и тялото ми? Висок съм и слаб, а последно време започнах да правя доста лицеви опори, но не знам дали само това ще ми помогне, ако може да ми кажете какво точно трябва да направя. Благодаря предварително!

heartsdesire
11-01-2016, 19:48
Щом си слаб, прави и упражнения за крака, не само лицеви опори. Направи си и хранителен режим, защото храненето е много важно, не е само до трениране.

LudiqZaek
11-01-2016, 20:14
Зависи как ги правиш лицевите, всички лицеви помагат за гърди, това е сигурно, гърба ми е голям попринцип, не съм ходил на фитнес или подобни, по цял ден лостове, в нас лицеви и така, само че аз имах осигурена маса, а за това как да качиш килограми се изисква хранителен режим.

Грозния
11-01-2016, 20:28
Само с лицеви опори няма да стане. Трябват повече на брой и по-разнообразни упражнения :) .

an7raks
11-02-2016, 07:57
Само с лицеви опори няма да стане. Трябват повече на брой и по-разнообразни упражнения :) .

Полезен като help-а на Windows...

Грозния
11-02-2016, 17:41
Полезен като help-а на Windows...
На такъв въпрос:

Искам да попитам за разширяване на тялото и ръцете ще ми помогнат ли само лицевите опори или трябва да започна нещо друго да правя......съм дал съвсем точен и адекватен отговор :)!
(Авторът никъде не пита какво друго да се прави, а дали само лицевите са достатъчни.)

А ти с какво помагаш в случая :razz: ?!