PDA

View Full Version : Как да оправя ситуацията



Faded1213
11-02-2016, 12:07
Значи с приятелаката ми ходим от месец почти и всичко е перфектно осевен това че бившия и още я харесва и мисли че ще се съберат а това няма да стане поне по нейни думи и по това което ми показва съм склонен да повярвам на думите и.. И така преди няколко дена с бившия и съвсем изненадващо ми посегна, стана така че не отвърнах понеже не беше сам и нямаше смисъл.. уж му стана ясно че няма да са заедно мисля че се изяхснихме... но не знам какво да правя ако пак стане нещо такова и как да му обясним че всичко между тях е минало.. някой ако има идей да каже моля

me_&_my_broken_heart
11-02-2016, 16:39
Бъди мъж, кажи директно "Пич остави гаджето ми намира, твоята история приключи, било кот било, да не беше я изпускал!" ако посегне да те удари, удряш и ти, да не ти пука дали е сам или не! Дори да те бие, няма да ти пука, от няколко синини не се умира, трябва да имаш силен дух и да не оставяш да те тъпчат! ;)

LadyTerrible
11-03-2016, 20:57
Бъди мъж... Дори да те бие, няма да ти пука, от няколко синини не се умира, трябва да имаш силен дух и да не оставяш да те тъпчат! ;)
Все едно слушам Fight Club :D
Аз смятам,че боят,синините и кървищата не правят никого мъж,по-често го правят "осъден", "криминално проявен","пациент" и най-малкото - "филмар". Дръж се достойно,бъди над нещата.Пази себе си,вместо да се замесваш в измислени свади от хора,които не могат да се справят с живота,без да прибягват до насилие.Повярвай ми,не си струва.
Знам,че звучи "тъпо",обаче просто не обръщай внимание на провокациите.Ако момичето си е с теб,нямаш грижи.Ще се откаже въпросният,ще му писне. ;)

me_&_my_broken_heart
11-04-2016, 11:42
Мисля, че си по-права от мен :Д но в случай, че той не се спре и започне да прекалява, и моя вариант е добър( разбира се, ако момичето си струва ;) , ако не, просто няма смисъл да се хаби)

LadyTerrible
11-04-2016, 12:37
Мисля, че си по-права от мен :Д но в случай, че той не се спре и започне да прекалява, и моя вариант е добър( разбира се, ако момичето си струва ;) , ако не, просто няма смисъл да се хаби)

Ако чак пък толкова прекали ,вади се една ограничителна заповед от автора или от приятелката му и се приключва.Аз не мисля,че ще се стигне чак дотам.Глупости са това.

qkataa_123
11-04-2016, 15:11
Значи с приятелаката ми ходим от месец почти и всичко е перфектно осевен това че бившия и още я харесва и мисли че ще се съберат а това няма да стане поне по нейни думи и по това което ми показва съм склонен да повярвам на думите и.. И така преди няколко дена с бившия и съвсем изненадващо ми посегна, стана така че не отвърнах понеже не беше сам и нямаше смисъл.. уж му стана ясно че няма да са заедно мисля че се изяхснихме... но не знам какво да правя ако пак стане нещо такова и как да му обясним че всичко между тях е минало.. някой ако има идей да каже моля

Просто се бори за нея и направи всичко възможно тя да остане с теб , а и няма от какво толкова да се притесняваш ако тя наистина те обича ще остане с теб