PDA

View Full Version : ПРЕЦАКАН :(



KIRIL98
11-02-2016, 15:52
Историята накратко е: 4 години харесвах едно момиче(да я наречем Цона), и през тези 4 години, аз не можах да изляза дори на среща с нея. През това време, друго момиче (да я наречем Мария) постоянно ми писа и ми казва, че не била за мен, че била супер зле, понеже бяха приятелки от доста време. Аз нали, хлътнал до уши вече, не послушах Мария и продължих да се мъча. Тогава не съм си и помислял, че Мария може да ме харесва. Чак тази година осъзнах, че не харесвам Цона, а съм започнал да харесвам Мария. Обаче Мария, явно й е писнало и вече не ми говори. А преди ме викаше в компанийката си, ако нещо имаше проблем, на мене се обаждаше. И сега съм с пръст в гъза и си мисля само за Мария. Така че, ако има някой, който ви казва, че момичето/момчето, което харесвате не струва, замислете се, може наистина да е така. Защото, сега съм на "въдицата" на Мария и не мога да се откача. Не е приятно :( :( :(

me_&_my_broken_heart
11-02-2016, 16:30
Ако почвам да се съгласявам със всяка която ми казва "Тя не е за теб, не си струва" трябва да си сменям гаджетата през ден :D Доста хора завиждат когато имаш нещо прекрасно и се опитват да те прецакат. В твоя случай е по-различно, ти не си имал това момиче Цона( сериозно от всички имена на,света това ли избра?) и Мария е била права, единственото което ти остава е да се извиниш на Мария и да и споделиш чувствата си към нея ;)

heartsdesire
11-02-2016, 19:43
Никога не е късно да признаеш какво чувстваш. Може да ѝ споделиш, че вече не си мислиш за тая предишната, че си осъзнал, че не ти е тръпка вече, кажи ѝ какво чувстваш, поне ще си опитал, да не съжаляваш после. :)

Smrazqvashta
11-03-2016, 07:02
Наистина ли я нарече ЦОНА?

LadyTerrible
11-03-2016, 07:24
Кажи на "Мария" истината.Дори и да не се получат нещата,поне ще знаеш,че си го направил.
Така е,често се случват недоразумения,не се обвинявай.

TROLLDADLOLCAKE
11-03-2016, 07:32
Наистина ли я нарече ЦОНА?

А ти представяш ли си това да е истинското й име? :D :D
#malkoSiKozaBaby

VinDiesel
11-03-2016, 11:59
Зарежи ги и двете.

KIRIL98
11-03-2016, 17:19
Наистина ли я нарече ЦОНА?

Еми нарекох я "Цона", защото сега я мразя, точно заради породилата се ситуация

KIRIL98
11-03-2016, 17:21
Кажи на "Мария" истината.Дори и да не се получат нещата,поне ще знаеш,че си го направил.
Така е,често се случват недоразумения,не се обвинявай.

Между другото наистина си мислех да го направя, но тя постоянно е с приятелки и не мога да я отделя от тях. Пък и се върна при бившия си, когото не харесва. Кой по дяволите се връща при човек, когото не харесва :(

LadyTerrible
11-03-2016, 20:47
Между другото наистина си мислех да го направя, но тя постоянно е с приятелки и не мога да я отделя от тях. Пък и се върна при бившия си, когото не харесва. Кой по дяволите се връща при човек, когото не харесва :(

Винаги можеш да говориш с нея или да я потърсиш да се видите насаме.Останалото са оправдания.За бившия й няма как да знаеш на 100%.Всеки си е в личната "драма".

me_&_my_broken_heart
11-04-2016, 11:45
Между другото наистина си мислех да го направя, но тя постоянно е с приятелки и не мога да я отделя от тях. Пък и се върна при бившия си, когото не харесва. Кой по дяволите се връща при човек, когото не харесва :(
Като губиш време така става, недей да чакаш повече, да не станат по-оплетени нещата. Действай! ;)

qkataa_123
11-05-2016, 12:46
Историята накратко е: 4 години харесвах едно момиче(да я наречем Цона), и през тези 4 години, аз не можах да изляза дори на среща с нея. През това време, друго момиче (да я наречем Мария) постоянно ми писа и ми казва, че не била за мен, че била супер зле, понеже бяха приятелки от доста време. Аз нали, хлътнал до уши вече, не послушах Мария и продължих да се мъча. Тогава не съм си и помислял, че Мария може да ме харесва. Чак тази година осъзнах, че не харесвам Цона, а съм започнал да харесвам Мария. Обаче Мария, явно й е писнало и вече не ми говори. А преди ме викаше в компанийката си, ако нещо имаше проблем, на мене се обаждаше. И сега съм с пръст в гъза и си мисля само за Мария. Така че, ако има някой, който ви казва, че момичето/момчето, което харесвате не струва, замислете се, може наистина да е така. Защото, сега съм на "въдицата" на Мария и не мога да се откача. Не е приятно :( :( :(

Коя е тя за да ти казва че тя не става за тебе и незнам си какво още, ти сам трябва да разбереш дали наистина е така а не да слушаш другите защото ти незнаеш с каква цел ти го е казала може да е нямала добри намерения според казаното от нея и е искала просто да не сте заедно , или пък ти го е казала от ревност, зад това нещо се крият много причини

KIRIL98
11-05-2016, 16:51
Двете са заедно от 5-ти клас и затова се познават доста добре. Аз съм глупакът, който не разбра намеците, а ги пренебрегваше. Сега ме е яд, но ще се опитам да оправя нещата.

qkataa_123
11-06-2016, 07:00
Мхм така ще е най добре според мене :)

KIRIL98
11-14-2016, 15:33
Е, д**ба, нищо не стана и с двете. Ще си търся някоя Пена :(

VinDiesel
11-14-2016, 15:40
Аз ти казах да ги зарежеш и двете, ти не слушаш...

baby_baby
11-14-2016, 21:27
Замисли се колко Мария е била приятелка на Цона за да ти говори така за нея

Да на Мария и д омръзнало да те чака или си е харесала друг

KIRIL98
11-15-2016, 15:05
Замисли се колко Мария е била приятелка на Цона за да ти говори така за нея

Да на Мария и д омръзнало да те чака или си е харесала друг

Да харесала си е-скапания си бивш