PDA

View Full Version : Шанс??



protogoodnes
11-03-2016, 14:20
Здравейте,аз съм от Пловдив и съм за първа година в едно училище.И така когато влизах се надявах да се харесам с някое момиче.До 1 седмица всичко си вървеше нормално,докато едно момиче от 6 клас ми прати съобщение,че някое друго момиче ме харесва.Аз разбрах коя е.Досега не ми е давала признаци,че ме харесва.Само сме се виждали по коридорите.Дори не се познаваме.Иначе е хубава.И реших да изчакам да минат почивните дни и да я питам в училище,дали ме харесва,но не събрах смелост и и написах по фейсбук.Тя каза,че ме е хареавала но вече си има гадже.И така няколко дена си писахме с нейната приятелка и тя казваше,че като съм и писал на момичето което ме харесва и спряло сърцето.И аз имам чувството,че започвам да я харесвам,защото като си помисля за нея усещам странно чувство в сърцето.Днес разбр@х,.Затова реших да и пиша да я опозная.Но моля ви дайте съвети какво да и казвам.Знам,че има теми в интернет,но искам да попитам хора с опит.Съжалявам ако има грешки но бързам.Надявам се да се поопознаем :) с момичето.

anonymous908491
11-03-2016, 14:29
едно момиче от 6 клас
скъсала с нейния приятел,защото и изневерявал

хехехехе
в 6 клас си изневеряват
в 11 са продадени в Холандия

protogoodnes
11-03-2016, 14:41
Не гаджето и било 10 клас

VinDiesel
11-03-2016, 15:08
Покани я да излезете на кафе, после тръгваш да я целуваш и си готов.
Иначе това за изневерите, все едно не съм го прочел.

protogoodnes
11-03-2016, 15:23
:D

qkataa_123
11-05-2016, 12:52
Ако искаш ми пиши на ЛС там мога да ти обясня какво точно да и кажеш,иначе ти пожелавам успех :)

Грозния
11-05-2016, 16:35
...едно момиче от 6 клас ми прати съобщение,че някое друго момиче ме харесва.Аз разбрах коя е.Досега не ми е давала признаци,че ме харесва.Само сме се виждали по коридорите.Дори не се познаваме...Това е постановка!
Стар номер! Искат да си направят майтап с теб, да лапнеш въдицата и да ти гледат сеира :D.

Ако наистина те харесваше, "другото момиче" щеше да ти прати къобщение сама, не мислиш ли?!