PDA

View Full Version : Някой Допълнителен Доход за ученици и Студенти Dropshiping



sleepTT
11-07-2016, 01:02
Здравейте Младежи( и аз до скоро бях :D)

За по незапознатите Dropshipinga е едно много удобно и практично занимание за Фирми, хора със свободно време, ученици, студенти и др.. да изкарат някой друг допълнителен Доход без да излизат от вкъщи!
(предоставяме ви снимки,информация)

Всичко се върти около Онлайн Продажбата на стоки и продукти В сайт(ако имате) Фб страница или Сайтове за обяви(олх, базар популярните)
Естествено не казваме,че парите ще падат от небето, трябва старание и упоритост!

Какво е Нужно?

- Свободно време, Желание, умение за комуникация
- Регистрация в някой от сайтовете за обяви
- Качване на обявите( снимки, информация и цена)
- При евентуални поръчки ни предоставяте данни на клиента и без никакви други задължение от ваша страна ние обработваме поръчката и я изпращаме, След това Получавате Комисионна
- Комисионната е Процент от даден Продукт (Пример: Тениска с цена 25лв, При комисионна от 20% получавате 5лв чисто без да ставате от стола)

-Комисионната(в проценти) варира от 15 до 25% в зависимост от Стоката и продукта.
-Как ще получите парите? Чрез Паричен превод по куриер.
-Как мога да опитате? Пишете тук или на лично съобщение. Изпратете ни Скайп за контакт(За да ви изпратим снимките и информация)

За повече информация не се притеснявайте да пишете.

Pug_306
11-07-2016, 09:42
Малко труден начин си измислил как да си увеличиш продажбите ....

Dwyd96
11-07-2016, 11:46
Малко труден начин си измислил как да си увеличиш продажбите ....

В България дропшипинга е доста неразвит... Въпреки, че това което автора предлага, е по скоро "profitshare" :D.

Pug_306
11-07-2016, 12:22
Да, общо взето е така, по-скоро иска да си прави реклама на продуктите на гърба на други потребители.

sleepTT
11-07-2016, 13:21
Аз започнах така преди 6 години, сега се опитвам и аз да давам подобен пример на по-младите хем те може да те спечелят, хем аз да увелича продажбите! Благодаря за тези които писаха на лично съобщение ще ви отговоря веднага!

gimli
11-11-2016, 13:40
Аз бих искал да се пробвам доста неща продавам в Olx, Bazar и разни форуми.