PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 36



Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30

YoungBloodZ
11-07-2016, 15:41
Линк към старата тема: http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/582076-%D0%94%D0%9D%D0%95%D0%92%D0%9D%D0%98%D0%9A-%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D1%81%D0%B5-%D1%87%D1%83%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D1%82%D 0%B5-vol-35

AnarchyBoy
11-07-2016, 15:43
Аз да си отговоря на дедлок от миналата.

Ми аз не хейтвам пък!
Ама бачкам здраво и упорито като пазител на законя ;д уча и туй то.
О и влизам тука като ми е криво да ви гледам как се хейтвате..

О и .. first...

Iphigenia
11-07-2016, 15:58
Deadlock иска хората да мислят, о, колко фатално.









http://bultimes.com/ministar-energepika-trajcho-trajkov-lazhe/

divergent
11-07-2016, 16:09
Ох, уплаших се, че пак сме сгафили с нещо и ни затваряш темата! :/ Не може ли преди да затваряш да даваш линк към новата? :D
Не съм била на караоке от повече от месец и направо не издържам вече. Нямам търпение за довечера. Само че не знам как ще се почувствам. Знам, че ще ми е готино, но знам също, че ще усетя онази огромна празнина вътре в себе си от неговата липса. Всичко ми напомня за него. Групите, които харесваме, песните, които пеем заедно, ресторантът, кабинетът, моторите, снимките. Ето, дори не мога да говоря в минало време за този човек, сякаш още е тук. Всяко наше излизане завършваше с караоке. Не смея да изляза с онази компания, защото няма да е същото без него. На масата ще липсва третата чаша, третата, най-широка усмивка. Когато майка ми се опита да ме убеди да не бягам от срещата, ми каза, че той отново ще е там с нас и винаги ще си бъдем тримата, а аз пак се разплаках. Обещала съм си първата песен, която изпея довечера, да е една от онези нашите, последните, които изпяхме заедно. Надявам се да я изпея докрай и да не рухна. Заради него. Защото знам, че той ще е там с мен.

Ivaaaaa
11-07-2016, 16:27
'Зе да ми става досадно от назидателния ви даскалски тон. Всеки сам решава дали, как, защо, за кога да гласува. В това е демокрацията, за която всички лаем. А не трябва да се лаем помежду си. Измествате фокуса от истинския обект на хапане. Редуцирайте негативните страсти. Може би и модераторите трябва да се намесят.
; )))) ) ))

anonymous908491
11-07-2016, 16:36
А не трябва да се лаем помежду си. Измествате фокуса от истинския обект на хапане.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1616852295280412&id=100008669708476

https://www.facebook.com/AnonymousInfoAgency/posts/1615532055412436

hehe, тоя е голям пич, направо ми е взел думите от устата

deitona22
11-07-2016, 16:39
3 дена подред фитнес...никога повече.Едвам си довърших серията накрая,а беше от лесните.

tori
11-07-2016, 16:43
Грух-грух след чушките... Излиза ми се ама няма с кого. :( Со сад.

LoadRunner
11-07-2016, 17:31
тая DЕАDLOCK защо си позволява да афишира публично чак фейсбука на хората които е следила
ей мишкооо?

LoadRunner
11-07-2016, 18:57
Deadlock иска хората да мислят, о, колко фатално.

ти на предните избори гласува ли като си такава многознайка?

haritov
11-07-2016, 19:04
женуря

коя не знае какво иска коя ще ми идва да си го получи коя с редовния номер...
само остана грешницата да се върне
а до преди месец беше спокойно

anonymous908491
11-07-2016, 19:32
ти на предните избори гласува ли като си такава многознайка?

многознайкО е

Rakshy
11-07-2016, 19:34
'Зе да ми става досадно от назидателния ви даскалски тон. Всеки сам решава дали, как, защо, за кога да гласува. В това е демокрацията, за която всички лаем. А не трябва да се лаем помежду си. Измествате фокуса от истинския обект на хапане. Редуцирайте негативните страсти. Може би и модераторите трябва да се намесят.
; )))) ) ))

отивай да четеш и не се занимавай с неща, които не разбираш

АгентМура
11-07-2016, 19:43
https://uchiteli.bg/uploads/news/Untitled-1%D0%B3%D1%85%D0%B3%D1%84%D0%B3646_l.png

Ewok
11-07-2016, 21:25
Твърде много его вкарвам там, където не е нужно.

divergent
11-07-2016, 21:47
Не се разревах, изпях си песента от началото до края. Обаче ръката, с която държах микрофона, трепереше през цялото време. Случвало се е гласът ми да трепери докато пея, но самата аз никога. Знам, че той беше с мен в този момент. Може да звучи супер откачено, но усещах присъствието му. Вече вярвам, че наистина ще си бъдем пак тримата както преди.
Не за първи път го казвам, случайни запознанства няма. Качихме се в случайно такси и завързахме страшен мохабет със шофьора. Оказа се, че много години е работил в сферата, с която е свързана нашата специалност. По едно време ни попита от кой отбор сме, аз веднага отговорих със "Само Левски" и той направо грейна. Оказа се, че се возим при втори братовчед на Гунди, който е създал национален клуб, носещ името на легендата, в родния си град. Разказа ни за дейностите, с които се занимава, подари ни календарчета на клуба, показа ни снимки на мемориала, който е изградил и сподели плановете си за построяване на параклис. Видяхме и златната монета с лика на Гунди, която е получил в знак на благодарност за дейностите си. Слушах с огромен интерес и усмивка до уши. Направо ми стана тъжно, когато стигнахме хилтън и трябваше да слезем от колата. Срещата с този човек беше изключително зареждаща, със сигурност отново ще се качим в отличаващият се от другите таксита автомобил, с четирите знаменца и емблемата на клуба. :)

Deadlock
11-07-2016, 22:48
тая DЕАDLOCK защо си позволява да афишира публично чак фейсбука на хората които е следила
ей мишкооо?

r u mad bro

Ivaaaaa
11-08-2016, 04:47
отивай да четеш и не се занимавай с неща, които не разбираш

Нямам намерение да влизам в полемики. Отивай да си изправяш интракраниалните гънки във фитнеса. Добре се справяш


http://i.imgur.com/OYk6peT.jpg

Iphigenia
11-08-2016, 07:23
ти на предните избори гласува ли като си такава многознайка?

Гласувам на всички избори.


многознайкО е

Призна, че си хомосексуален ли?

Fisherman
11-08-2016, 07:36
много си тъжен митко

Rakshy
11-08-2016, 07:53
Нямам намерение да влизам в полемики. Отивай да си изправяш интракраниалните гънки във фитнеса. Добре се справяш


http://i.imgur.com/OYk6peT.jpg

;/

tori
11-08-2016, 07:57
Споделянето на слушалки от медици е доста забавен акт, определено. :дд Цялата група ни се смя как си чистим слушалките с деьинфектант. :ддд

Iphigenia
11-08-2016, 08:02
Това е дневник, мога да пиша каквото мисля и каквото искам. Освен това не съм видяла някой друг да е санкциониран.

YoungBloodZ
11-08-2016, 08:07
Освен това не съм видяла някой друг да е санкциониран.

Защото пишат от истинските си акаунти.

Iphigenia
11-08-2016, 08:14
Писах на investor.bg. И форума май е като държавата - модерират безхаберници.

YoungBloodZ
11-08-2016, 08:16
Писах на investor.bg.

Супер.

AnarchyBoy
11-08-2016, 10:57
Изпит по криминалистика с 6. Добре е.

Lilanda
11-08-2016, 14:30
Не за първи път го казвам, случайни запознанства няма. Качихме се в случайно такси и завързахме страшен мохабет със шофьора. Оказа се, че много години е работил в сферата, с която е свързана нашата специалност. По едно време ни попита от кой отбор сме, аз веднага отговорих със "Само Левски" и той направо грейна. Оказа се, че се возим при втори братовчед на Гунди, който е създал национален клуб, носещ името на легендата, в родния си град. Разказа ни за дейностите, с които се занимава, подари ни календарчета на клуба, показа ни снимки на мемориала, който е изградил и сподели плановете си за построяване на параклис. Видяхме и златната монета с лика на Гунди, която е получил в знак на благодарност за дейностите си. Слушах с огромен интерес и усмивка до уши. Направо ми стана тъжно, когато стигнахме хилтън и трябваше да слезем от колата. Срещата с този човек беше изключително зареждаща, със сигурност отново ще се качим в отличаващият се от другите таксита автомобил, с четирите знаменца и емблемата на клуба. :)
Защо търсеше толкова усърдно мача Лудогорец - Арсенал?

LoadRunner
11-08-2016, 14:38
Гласувам на всички избори.

става въпрос за миналите бе, когато Росен Плевнелиев беше избран./..

divergent
11-08-2016, 15:43
Защо търсеше толкова усърдно мача Лудогорец - Арсенал?

Буквално съм си родена левскарче, от малка съм възпитана, че друг отбор няма. Помня как като дете веднъж се пошегувах с дядо, отидох и му казах, че вече ще съм от цска, а той ми се разсърди. :д Откакто ми работи мозъка за по-зрели мисли от кукли и игри, съм против непрекъснатата война между феновете на различните отбори. Примерно не съм фен на цска, но не ги хейтвам. Намирам го за безсмислено. Точно затова смятам, че това, че съм фен на Левски, не ме ограничава и не ми пречи да симпатизирам и на друг отбор, в случая Лудогорец. Обърнах им внимание за първи път на един мач с Левски, някакъв финал беше ако не се лъжа, двата отбора се изпокараха на терена и вратарят им получи червен картон. Това ми е първият спомен за орлите. Издразних им се тогава точно заради това, обаче бележейки победа след победа, постепенно ми направиха страхотно впечатление и започнах да им се кефя. Когато влязоха в ШЛ тръгнаха лафовете за Моци, та го залюбих и започнах съвсем редовно да следя мачовете им. Човекът даже си кръсти детето наполовина на мен. :D Признавам си, че по едно време се замислях дали всъщност не ме кефят повече от сините. Обаче от известно време нямам никакви съмнения. Стъпих за първи път на стадиона на концерта на религията ми, направо настръхнах от атмосферата на самото здание. След време тогавашният ми съпруг ме заведе на Левски-Марибор - няма такава емоция! Левскарското в мен просто изби. Няма да крия, че съм на мнение, че в момента Лудогорец са на по-високо ниво на игра, не го казвам само защото са в ШЛ. Но пък Левски са велики и винаги ще бъдат със своята повече от стогодишна история и всичките си победи и титли през годините. Така че съм фен и на двата отбора, обаче установих, че когато играят един срещу друг, винаги викам за Левски. Човек не може да си избяга от корените... :D Разказах си историята, сега сте свободни да леете хейт и да ми натяквате, че никаква фенка не съм и отборът трябва да е само един, и съм от Левски само защото някой така ми е казал, а Лудогорец не е български отбор и ги харесвам само защото са първи, и така нататък. :D

Lilanda
11-08-2016, 15:47
^Благодаря за отговора.

ПТ: Вече сериозно започва да ми писва.

По-късно ще го едитна да допълня, продължавам с ученето сега.

divergent
11-08-2016, 16:03
^Еми благодаря за въпроса. Сигурна съм, че те отчаях иначе. :D

Сега като се разписах за отборите, и се сетих за селото на име "Само Левски". Всеки път щом си го припомня този лаф, ме заболява коремът от смях. :D
Разучавам Under the bridge сега, има надежда за моите китаристични умения. (Да, знам, че си измислих думата, ама звучи яко.) И се чувствам феймъс, в три хорови състава питат за мен. :D
Трябва да намеря начин да се прибера в четвъртък вечерта в Пазарджик за три часа. Ако всичко мине по план, съм сигурна, че ще има много онемели, много учудени и много усмихнати лица, всички приятно изненадани и припомнящи си доброто старо време. Само за маестрото не съм сигурна. Или ще откачи, че се нарушава реда и ще изхвърли един-двама, или няма да му пука, понеже работата все пак е свършена, или пък ще му пука, понеже работата ще е свършена по-добре и даже е посрещната с одобрение, та може и да се водят преговори. При всички случаи човекът, който е важен и заради когото правя всичко, ще остане очарован. Само финалът не съм измислила. Дали да си ида у дома и нашите да разберат, че съм се прибрала, или да си намеря превоз обратно и да си изкарам и петъчната лекция. :д

deitona22
11-08-2016, 16:32
Д*еба и гадния дъжд.
Не мога да разбера,защо всеки път като вали в тва голямо село и след има няма 5 минути ,стават ебати задръстванията и то не в час пик

IseeDEADbodies
11-08-2016, 16:44
Я, нова тема.
Айде и яз щв напиша два реда ;д
Скучно ми е, ама поне след малко си отивам. То не че вкъщи е по-различно, ама пак малко по-добре. И тя ми липсва...

therichbitch
11-08-2016, 16:47
едвам стигнах до мястото, където бях се запътила
все пак не мога да плувам и се смръзнах мн здраво

aurissaaaaa
11-08-2016, 16:49
Д*еба и гадния дъжд.
Не мога да разбера,защо всеки път като вали в тва голямо село и след има няма 5 минути ,стават ебати задръстванията и то не в час пик

https://www.youtube.com/watch?v=iHzzSao6ypE

АгентМура
11-08-2016, 16:50
Имам нужда от храм, в който да имам уединение и вътрешен мир. Искам да стана нинджа с медитиране.

Lilanda
11-08-2016, 17:35
^Еми благодаря за въпроса. Сигурна съм, че те отчаях иначе. :D
Не, не си. Очаквах отговор тип "подкрепям ги щото са българи" и щях да се изсмея откровено. ;д Играят момчетата наистина, като цяло не гледам БГ футбол (по обясними причини), но това е единственият отбор, на чийто мач мога да изгледам поне едно цяло полувреме (изключваме ШЛ, там тръпката винаги е била различна). 8-) Има още какво да се иска, разбира се, но си личи прогреса им.

Като се заговори за футбол, искам ВЛ, искам Ливърпул, искам "Poetry in motion". Ще бъдат тежки 2 седмици. ;д Все пак ми е готино да гледам таблицата. 8-)

Колкото до другото, май вече не ми се споделя толкова, но все пак...обхванала ме е някаква носталгия. Сещам се как ми казваше "добре, след малко повече от година ставаш на 18...", а днес е "след малко повече от месец ставаш на 18". Странно ми е наистина. Не можах все пак да гласувам на изборите, но пък и не съжалявам толкова сякаш...Нямам търпение, но не заради заветното 18. Още малко...

И също съм изненадана от мисленето ѝ. За 12 години се е променила адски много, което е нормално, особено в тази възраст, но ако се върна назад във времето, със сигурност няма да си помисля, че тя ще стане това, което е днес. Гордея се е нея, наистина.

Ivaaaaa
11-08-2016, 18:52
Липсва ми.


Мама <3

Имам нужда от почивка. От лично пространство. Ежедневната среща с толкова овце ме товари психически. Дори не ги познавам, а сякаш са изляли негативната си енергия върху мен. А едно време щях да кажа, че това са глупости. Да свършва тая седмица. Иска ми се да скипна следващата, но е по-добре да си запазя правото да ме няма, когато почнат зимните спортове. По-малко от три седмици, чУвек.

Rakshy
11-08-2016, 21:33
ебал съм му майката

Iphigenia
11-09-2016, 07:04
Да ни е честит новия президент на САЩ.

Rakshy
11-09-2016, 09:31
ни

хъх?



и без това не ми се ходеше на бригада :Д

therichbitch
11-09-2016, 14:46
Да ни е честит новия президент на САЩ.
глупаво същество,
сядай на скамейката до дивергентката

Fisherman
11-09-2016, 15:02
trumped

aurissaaaaa
11-09-2016, 15:30
https://www.reddit.com/r/HillaryMeltdown/

Iphigenia
11-09-2016, 16:02
глупаво същество,
сядай на скамейката до дивергентката

?
Ти ли предлагаш безплатни IQ тестове, навсякъде търсех високоинтелигентен индивид като теб, общуването с когото ще ме извиси духовно и интелектуално.

deitona22
11-09-2016, 17:34
Дъжд,час пик,село София,булевард България=>прекрасно чувство.

YoungBloodZ
11-09-2016, 17:37
Дъжд,час пик,село София,булевард България=>прекрасно чувство.

Усещам болката ти. :D

deitona22
11-09-2016, 17:39
Усещам болката ти. :D

Забравих да добая-околоМръсното.

Ewok
11-09-2016, 17:58
село София,

някакъв комплекс ли имаш, че всеки път изтъкваш мнението си по този начин?

пт
абсурдно е да караме този интензивен курс успоредно с нормалните лекции
с нашата скорост на превод...
сега разбирам защо казват, че е трудно (освен, че и материалът не е лек)
но като цяло тази хрумка да не го изтеглим преди началото на годината беше ненужна

LoadRunner
11-09-2016, 18:00
ти на предните избори гласува ли като си такава многознайка?

Гласувам на всички избори.




тази Електра била изключителен лъжец, искам да ти кажа че вече не ти вярвам на онази сълзлива историйка преди дето ми спретна само и само да изкопчиш инфо от мен, а и снимките на шведката дето разпространяваш хуахауахаха
и няма как да си на 17 и да си гласувала на тези и на предните избори, ок?

Младата кръв да следи изкъсо тоя дримокски профил и да го резне подобаващо

LoadRunner
11-09-2016, 18:06
Тамън се чудех кое беше Ewok.
Това дето обича да дразни.Мерси че ме подсети.
И не,не харесвам голямото село просто.

не я слушай тая дърта нереализирана к***а
за нея всички мъже са комплексари
хуахауахау
уууууууууууевокуууууууууу уу

Iphigenia
11-09-2016, 18:10
тази Електра била изключителен лъжец, искам да ти кажа че вече не ти вярвам на онази сълзлива историйка преди дето ми спретна само и само да изкопчиш инфо от мен, а и снимките на шведката дето разпространяваш хуахауахаха
и няма как да си на 17 и да си гласувала на тези и на предните избори, ок?

Младата кръв да следи изкъсо тоя дримокски профил и да го резне подобаващо

Разбира се, че не съм на 17, кога съм казала, че съм на 17. Не можеш да гласуваш на тази възраст. Само в Австрия май се гласува от 16. А не знам за какви шведки ми говориш?

LoadRunner
11-09-2016, 18:11
Разбира се, че не съм на 17, кога съм казала, че съм на 17. Не можеш да гласуваш на тази възраст. Само в Австрия май се гласува от 16. А не знам за какви шведки ми говориш?

ти май си забравила че си Електра

Iphigenia
11-09-2016, 18:12
Интересно ми е как ще се развива политиката на САЩ оттук нататък. Не съм очаквала, че ще изберат Тръмп.

Iphigenia
11-09-2016, 18:15
ти май си забравила че си Електра

Е, не знам какво сте си писали с Електра, всяка си влиза от своя профил. Към модератора: явно не схващаш лесно, влизаме от един и същ компютър, защото нямаме 100.

anonymous908491
11-09-2016, 18:15
ти май си забравила че си Електра

хохохох, не знам дали е електра, но ти гарантирам, че не е ТЯ

Ewok
11-09-2016, 18:18
И не,не харесвам голямото село просто.

Някой кара ли те насила да стоиш тук?


and also
http://cdn.slowrobot.com/123020121924166.jpeg

LoadRunner
11-09-2016, 18:20
хохохох, не знам дали е електра, но ти гарантирам, че не е ТЯ

почти съм се съгласил

anonymous908491
11-09-2016, 18:20
Някой кара ли те насила да стоиш тук?

роднините му не могат да го търпят и са го изгонили възможно най-далеч

deitona22
11-09-2016, 18:20
Някой кара ли те насила да стоиш тук?
and also
[img]http://cdn.slowrobot.com/123020121924166.jpeg[/img

Не,а теб?
Бях забравил коя беше,та за това.

ПТ:и кой пак е организатор..ебаси.

LoadRunner
11-09-2016, 18:24
ти май нещо си ненормален днеска
що триеш коментари и то на хора дето си приказват за други неща
мноу куц модератор си

Iphigenia
11-09-2016, 18:24
Добре, само на мен ли не ми е ясно защо се обещават неща, които не се изпълняват? Г-н Борисов се е залепил за този пост и няма да мръдне май. Уж щеше да подава оставка, сега се оказа, че няма да подава оставка. Трагикомедия.

LoadRunner
11-09-2016, 18:26
Добре, само на мен ли не ми е ясно защо се обещават неща, които не се изпълняват? Г-н Борисов се е залепил за този пост и няма да мръдне май. Уж щеше да подава оставка, сега се оказа, че няма да подава оставка. Трагикомедия.

тва е за триене
не е по темата
хахахах

Iphigenia
11-09-2016, 18:26
Пък и журналистическата цензура бетер от цензурата в този форум - всеки гледа да угоди на глигани, които дори не е избирал. Темата е как се чувстваш. Описвам си чувствата. С тази разлика, че не обсъждам лака си или виното на дядо, а ситуацията в страната.

LoadRunner
11-09-2016, 18:27
бетер
?

Iphigenia
11-09-2016, 18:27
?

http://www.bgjargon.com/word/meaning/%D0%B1%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80

anonymous908491
11-09-2016, 18:27
?

битер*
немска дума за оцет

LoadRunner
11-09-2016, 18:29
битер*
немска дума за оцет
или
бетър*
английска дума

anonymous908491
11-09-2016, 18:29
или
бетър*
английска дума

може да е бутър
португалска дума

Iphigenia
11-09-2016, 18:30
Нито едното, нито другото, нали пратих линк да проверите в бг жаргон.

LoadRunner
11-09-2016, 18:33
Нито едното, нито другото, нали пратих линк да проверите в бг жаргон.

тоя речник бегежаргон са го издавали в твойто село сигурно тиняче

Ewok
11-09-2016, 18:36
Следващите коментари, които не са по темата, ще бъдат изтривани.

интересно защо изтри моя, а неговия остави

anonymous908491
11-09-2016, 18:40
интересно защо изтри моя, а неговия остави

не те харесва
очевидно е
пада си по малки цици

LadyDi
11-09-2016, 18:45
ти май нещо си ненормален днеска
що триеш коментари и то на хора дето си приказват за други неща
мноу куц модератор си

куц, не куц, един ви е и ще си го търпите
без повече обиди

divergent
11-09-2016, 19:15
Влизам в курса и си мисля "Леле, къде попаднах?" Всички бяха по-големи, имаше и едни хипари, направо исках да се изнеса. Обаче като започнахме да взимаме материал, се оказа супер интересното. И въобще не съм подозирала, че може нашият език да взаимства дори и малко от този. Определено е трудно, но е интересно. Чак ме е яд, че утре няма да мога да отида. Но приятелите преди личните интереси. Мисля, че и другото ще се уреди.
Днес играхме карти и една от компанията реши да ни гледа. Не вярвам на такива неща, но пък ми беше интересно. Еми, улучи ми всичко от миналото и настоящето, а бъдещето се надявам също да е вярно.
Фък, защо трябва да се държи така и да ме дразни? Знае, че откачам, когато съм в неведение за неща, които ме засягат, и нарочно ме държи в напрежение.
А детето се изнесе. Още от първият ден нещата се промениха, точно както очаквах. Бях подготвена и не ми е гадно, просто съм разочарована, не очаквах, че е като всички. А тя чак се разрева като ѝ отворих очите за това как стоят нещата.

tori
11-09-2016, 19:21
С тази разлика, че не обсъждам лака си или виното на дядо, а ситуацията в страната.
Некъф проблем с мен ли, мила? Че не разбрах, не че нещо...

Fisherman
11-09-2016, 19:30
Дела във Върховен административен съд

През 2016 с решение № 5812 от 17.05.2016 по адм. Дело № 1240/2015
ВАС в тричленен състав реши
ОТМЕНЯ по жалба на.........
разпоредби на Наредба №4 от 04.03.2009г. за условията и реда за
предписване и отпускане на лекарствени продукти /Обн. ДВ бр.21 от
20.03.2009г.; с изм. и допълнения, посл. обн. бр.95/2014г. от 18.11.2014г./
на Министъра на здравеопазването на Република България,
както следва :
чл.46, ал.3, в частта относно думите „магистър фармацевт”;
чл.47а в частта относно думите „магистър фармацевт”;
чл.47б, ал.1, 2, 3, 4 и 5 и
§1, т.7 от Преходните и заключителни разпоредби.
С РЕШЕНИЕ № 11742 от 03.11.2016 на Върховният административен
съд на Република България - Петчленен състав - I колегия, горното беше
потвърдено окончателно .
Предстои оповестяване в Държавен вестник.

Ето за Антракса да чете,жалбата е от жената на Марешки.

"Правел нещо за народа"

Намери си какво пише във всеки член имаш нужда да се образоваш на тема "Марешки''.

LoadRunner
11-09-2016, 20:42
Глобул става Теленор.
Продавалник става OLX.
Цар става министър-председател.
Мутра става архонт.
Мавзолей става паркинг.
Козмин Моци става вратар.
Чалга става поп-фолк.
Море става канализация.
Ватман става лорд.
13 от 13 стават депутати.
Парно става лукс.
Магистрала става мечта.
Корупция става начин на живот.
YoungBloodz става модератор
в каква държава живеем ;д

YoungBloodZ
11-09-2016, 20:44
Глобул става Теленор.
Продавалник става OLX.
Цар става министър-председател.
Мутра става архонт.
Мавзолей става паркинг.
Козмин Моци става вратар.
Чалга става поп-фолк.
Море става канализация.
Ватман става лорд.
13 от 13 стават депутати.
Парно става лукс.
Магистрала става мечта.
Корупция става начин на живот.
YoungBloodz става модератор
в каква държава живеем ;д

Младеж, чувствам се зле като ме споменаваш така. :S

smilegirl12
11-09-2016, 20:49
Некъф проблем с мен ли, мила? Че не разбрах, не че нещо...

Не се ядосвай мамо

Днес беше скучен ден със обикновената рутина ... Скоро не бях ходила да бягам и не правих упр. и сега ме е удатила мускулна треска да не мръдне човек. Още два дена и почивка .. Съсипвам се с това пътуване ;(

Iphigenia
11-09-2016, 22:33
в каква държава живеем ;д

В мафиотска.

tori
11-10-2016, 05:33
Точно си намерих 2 кинта в портмонето, които очевидна съм забравила в навалицата от бележки, снимки, карти и простотии. Щеше да е още по-хубаво, яко след 2 имаше 0, но какво да се прави - един шикалят от мен за мен. :дд
Хич не ми се седи на практика днес, мали... Мързел до не знам къде. Довечера ще си имам гъба на гости и нямам търпение. :д Въобще, яко ми тръгва деня, #нимоа са оплача! Утре ш се уча да паркирам, стискайте палци да не стане така, че да ви отнеса някое огледало от колата или да ви я надера, че е възможно. :дд Ай, отивам на кръвта и на раните сега.

LadyDi
11-10-2016, 06:13
Глобул става Теленор.
Продавалник става OLX.
Цар става министър-председател.
Мутра става архонт.
Мавзолей става паркинг.
Козмин Моци става вратар.
Чалга става поп-фолк.
Море става канализация.
Ватман става лорд.
13 от 13 стават депутати.
Парно става лукс.
Магистрала става мечта.
Корупция става начин на живот.
YoungBloodz става модератор
в каква държава живеем ;д

Свободен си да емигрираш. И от страната, и от форума. Но и в двата случая не си въобразявай, че мнението ти интересува някого.

haritov
11-10-2016, 07:28
Свободен си да емигрираш. И от страната, и от форума. Но и в двата случая не си въобразявай, че мнението ти интересува някого.

грешиш аз се интересувам от неговото мнение

иначе по темата добре мина тази сутрин време е да си лягам да спя

LadyDi
11-10-2016, 07:59
грешиш аз се интересувам от неговото мнение

иначе по темата добре мина тази сутрин време е да си лягам да спя
Да, обаче ти не можеш да направиш нищо за модераторското положение на YoungBloodz.

LadyDi
11-10-2016, 07:59
грешиш аз се интересувам от неговото мнение

иначе по темата добре мина тази сутрин време е да си лягам да спя
Да, обаче ти не можеш да направиш нищо за модераторското положение на YoungBloodz.

Iphigenia
11-10-2016, 08:18
Свободен си да емигрираш. И от страната, и от форума. Но и в двата случая не си въобразявай, че мнението ти интересува някого.

Аз като гледам повечето са емигрирали и от двете, заради безхаберието на управниците.

haritov
11-10-2016, 10:34
Да, обаче ти не можеш да направиш нищо за модераторското положение на YoungBloodz.

напротив мога
просто е немислимо за теб а на мен не ми е на сърце да го правя

divergent
11-10-2016, 11:17
Любов. Щастие. Обичам.

Ewok
11-10-2016, 11:19
Някой кара ли те насила да стоиш тук?



Не,а теб?
Бях забравил коя беше,та за това.


В София имам предвид. Мен никой не ме кара, но аз и не мрънкам.

LoadRunner
11-10-2016, 17:23
тоя форум само при мен ли се е бъгясал и не ми казвайте че това му е новия облик???????
http://i.imgur.com/NLi2hDl.jpg
изключително неприятно

LoadRunner
11-10-2016, 17:26
Свободен си да емигрираш. И от страната, и от форума. Но и в двата случая не си въобразявай, че мнението ти интересува някого.

това че ти не различаваш шега от обида си е твой проблем
все едно твоето мнение топли някой

divergent
11-10-2016, 17:47
И при мен е така, дано да го оправят скоро.
Много се радвам, че се видяхме. Усетих, че прегръдката не беше само от радост, че не сме се виждали отдавна. И от моя и от негова страна, това беше от онези силните прегръдки, които имат за цел да те съберат, да те накарат да се стегнеш, показват подкрепата и гарантират, че заедно ще преживеем загубата. И може би трябва да е така. Сигурна съм, че той не иска да страдаме, а само да си спомняме с усмивка за чудесните мигове. Само че аз все още не мога да се събера. Когато днес видях малката му дъщеричка и тя ме погледна, сякаш ме гледаше той. Винаги съм смятала, че прилича повече на него, но този път приликата беше огромна. Очите ми веднага се напълниха със сълзи, успях да се овладея за момента, но след като си казахме довиждане и се обърнах с гръб, не издържах. По-късно разбрах как е питала кога ще дойде тати, къде е тати и защо го няма. Горкото дете, няма как да разбере. Когато я гушкам сякаш отново съм с него. Може би никога няма да свикна, че вече го няма. Мислех си, че вече буквално съм се пресушила и поне вече няма да плача, но дори и най-малкото нещо, което ми напомня за него, се усеща като удар в стомаха, точно там, където чувствам празнотата. Не знам как е възможно, но въпреки че не се познаваме от чак толкова много време, чувствам, че с него си отиде и част от мен.

haritov
11-10-2016, 18:10
имам ужасно бърз рефлекс мога да работя с всеки вид оръжие отличен стрелец съм владея хладното оръжие до съвършенство имам достатъчно голямо психическо отклонение за да не ми пука дали съм жив или мъртъв и също така по мен имам над 37 белега
защо им трябва на някои хора да бърникат в онзи белег който те ми направиха същия при който ме е боляло най-много

не мога да разбера защо си мислят че са недосегаеми след като по всяко време мога да им докажа че не са безсмъртни

доста ме засегнаха днес

Lilanda
11-10-2016, 18:23
тоя форум само при мен ли се е бъгясал и не ми казвайте че това му е новия облик???????
http://i.imgur.com/NLi2hDl.jpg
изключително неприятно

Дам, и при мен. Не мога да си вляза в съобщенията. :(

Lilanda
11-10-2016, 18:24
тоя форум само при мен ли се е бъгясал и не ми казвайте че това му е новия облик???????
http://i.imgur.com/NLi2hDl.jpg
изключително неприятно

Дам, и при мен. Не мога да си вляза в съобщенията. :(

YoungBloodZ
11-10-2016, 18:27
Дам, и при мен. Не мога да си вляза в съобщенията. :(

Потребителски панел>Входящи.
Алтернатива: http://www.teenproblem.net/forum/private.php

YoungBloodZ
11-10-2016, 18:27
Дам, и при мен. Не мога да си вляза в съобщенията. :(

Потребителски панел>Входящи.
Алтернатива: http://www.teenproblem.net/forum/private.php

haritov
11-10-2016, 18:27
Дам, и при мен. Не мога да си вляза в съобщенията. :(

натисни бутона потребителски панел в ляво се намира

Lilanda
11-10-2016, 18:56
^^Златни сте.

Янги и ЛейдиДи, знаете ли защо е така днес цял ден? :?

VinDiesel
11-10-2016, 19:13
Лошото е че те не могат да го оправят.

LoadRunner
11-10-2016, 19:29
Тодор Живков е казал
"Модераторското право е ваше, но всичко друго е наше"

малефикус има пръст в това ама още не ми е оправил подписа

anonymous908491
11-10-2016, 19:46
що вярваш на разни клипове от малоумници в бокса

Ewok
11-10-2016, 19:55
Днес проведох доста интересни разговори. Май се оказа, че някакви неща зависят от мен и дори нямаше да разбера, ако не бях решила супер спонтанно да попитам. И все пак според мен е по-скоро случайност, че точно аз се занимавам, чак такива конспирации едва ли се развиват ;д

anonymous908491
11-10-2016, 21:20
http://afera.bg/%d0%b4%d0%b5%d0%b1%d0%b0%d1%82%d1%8a%d1%82-%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d0%bd-%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%bd%d0%b8%d0%ba-%d0%b2-%d0%b8%d0%b7%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b8-%d0%b5%d0%b4%d0%b8.html

Стефан Бъчваров: Генерал Радев е по-гладко избръснат от чичо Цецка.

Георги Христов: Оставихте хората без дядовци бе, деба комунистите..

хехехе

Iphigenia
11-11-2016, 07:04
Тодор Живков е казал
"Модераторското право е ваше, но всичко друго е наше"

малефикус има пръст в това ама още не ми е оправил подписа

Не е той.

divergent
11-11-2016, 15:07
Обаждам се на единия от шефовете, който ми се водеше приятел, всичко е резервирано, идвате и ако има места. Звъня на другия, с който сме просто познати, казвам му кой ме е ориентирал, а той чак ми се разсърди, че не му се обаждам сама, а защото някой ми е казал. И веднага ми уреди сепарето, което искам, и половин час ме държа на телефона да ми разказва колко резервации има, колко е готино, да отида по-рано да разгледам и как откриването ще е грандиозно. Обаче купонът го прави компанията. А моята компания е малко трагична. Парти хората ми също ще са там де. Само че от семейство останха само компания за парти, а вече и това не са. :/

therichbitch
11-11-2016, 15:42
http://afera.bg/%d0%b4%d0%b5%d0%b1%d0%b0%d1%82%d1%8a%d1%82-%d0%b5%d0%b4%d0%b8%d0%bd-%d1%83%d1%87%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%bd%d0%b8%d0%ba-%d0%b2-%d0%b8%d0%b7%d0%b1%d0%be%d1%80%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%b8-%d0%b5%d0%b4%d0%b8.html
Стефан Бъчваров: Генерал Радев е по-гладко избръснат от чичо Цецка.
Георги Христов: Оставихте хората без дядовци бе, деба комунистите..
хехехе
АХАХХАХАХ има доста добри попадения
То цялото си беше доста смешничко за гледане.

on: Хората са го казали добре, голям залък хапни, голяма дума не казвай.

divergent
11-11-2016, 15:53
http://trendingcurrentevents.com/wp-content/uploads/2015/12/cause-ever-since-i-left-the-vatican-you-started-praying-less-and-goin-out-more-glasses-of-christs-blood-out-on-the-mass-floor-hangin-with-some-nuns-ive-never-seen-before.jpg

deitona22
11-11-2016, 16:33
Голям кеф е да си откриеш че си сбъркал задачата,чак като вече е свършило контролното.

Lilanda
11-11-2016, 16:38
Голям кеф е да си откриеш че си сбъркал задачата,чак като вече е свършило контролното.

АХАХХАХАХАХХХАХХА

ТОВА! :Д

deitona22
11-11-2016, 16:50
АХАХХАХАХАХХХАХХА

ТОВА! :Д

ПО-скоро беше 1 част от задачата,другата част е вярна..та пак ще имам точки.

LoadRunner
11-11-2016, 19:01
Ще гласувате ли в Неделя?

deitona22
11-11-2016, 19:05
Ще гласувате ли в Неделя?
Със сигурност!
Не искам свинята майка да командва военноморсковъздушните сили.

Fisherman
11-11-2016, 19:11
кур за Радев

Fisherman
11-11-2016, 19:11
да си оди у кабината

LadyDi
11-11-2016, 19:20
кур за Радев

Прав си. По-добре главнокомандващият ни да бъде жена, която прилича на началничка в шивашки цех.

LoadRunner
11-11-2016, 19:24
Прав си. По-добре главнокомандващият ни да бъде жена, която прилича на началничка в шивашки цех.

хахахахахаахх
тая лелка започна да се осъзнава че е голям резил, в едно интервю вика "знам че не приличам на манекенка ама .... "
в тоя случай, към тоя момент по-хубавото е че по-малкия процент от българите мислят като знахарката по-горе

LadyDi
11-11-2016, 19:30
на мен лично ми е по-интересно, ако Цецинка загуби, дали Бойко ще си спази думата и ще подаде оставка...

Ewok
11-11-2016, 19:31
на мен лично ми е по-интересно, ако Цецинка загуби, дали Бойко ще си спази думата и ще подаде оставка...

е то не беше ли още на първия тур

LoadRunner
11-11-2016, 19:32
няма да я подаде тая мишка но ще има линч, аз лично ще участвам ако има протест срещу него а съм почти сигурен че трябва да има понеже няма как да ни управлява такъв отявлен нелеп лъжец
той ако безочливо лъже пред камери е ясно какво прави с държавните пари

LadyDi
11-11-2016, 19:32
е то не беше ли още на първия тур

Беше, ама тя като не спечели на първи тур (че и не поведе дори), взе да се дърпа... Сега щял да чака балотажа.

LoadRunner
11-11-2016, 19:33
е то не беше ли още на първия тур

ако протеста е в софия ще мина да те забера
вместо цвете ще ти подаря флагче за да не излезе че е много интимно

LadyDi
11-11-2016, 19:34
няма да я подаде тая мишка но ще има линч, аз лично ще участвам ако има протест срещу него а съм почти сигурен че трябва да има понеже няма как да ни управлява такъв отявлен нелеп лъжец
той ако безочливо лъже пред камери е ясно какво прави с държавните пари
той просто много си повярва, че е месията
тая заплаха: ако не спечели, ние си отиваме (прибираме магистралите, спираме парите за саниране)... хората не обичат да ги заплашват
че и накрая ще вика: сбърках, защото не избрах най-харизматичния кандидат, а избрах най-компетентния... тая кукумявка дето един чужд език не знае, а и образованието й е едно...

Ewok
11-11-2016, 19:35
ако протеста е в софия ще мина да те забера
вместо цвете ще ти подаря флагче за да не излезе че е много интимно

Това покана за среща ли е?

LoadRunner
11-11-2016, 19:42
тия от герб са ми много смешни, в моя град младите активисти са все едни спортисти, направо да се гордееш че такива ерудирани малоумници са водещите лица
че и горди, режат лентички и показват санирани сгради по фейсбук
европейските пари са ясни че ги вливат ми с бългаския бизнес ко прайм и къде е той
ма то от спортисти управници ко да се очаква

LadyDi
11-11-2016, 19:48
европейските пари са ясни че ги вливат
тия пари всяко правителство може да ги влива и да се блъска в гърдите, че много прави

LoadRunner
11-11-2016, 20:08
тия пари всяко правителство може да ги влива и да се блъска в гърдите, че много прави

аз това имах предвид- че ни ги вливат на сила едва ли не, ние само тр да усвояваме

LadyDi
11-11-2016, 20:12
http://gospodari.com/%D0%BA%D0%BC%D0%B5%D1%82-%D0%B4%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%B2%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%BD%D0%B5-%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D 0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2-%D0%BD%D0%BE-%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D0%B0-%D0%B1%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%81%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BD-video111105.html

deitona22
11-11-2016, 20:16
http://gospodari.com/%D0%BA%D0%BC%D0%B5%D1%82-%D0%B4%D1%80%D1%8A%D0%B7%D0%B2%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%BD%D0%B5-%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D 0%B8-%D0%BD%D0%B0-%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%B2-%D0%BD%D0%BE-%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D0%B0-%D0%B1%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%81%D0%B5%D1%82%D0%B5%D0%BD-video111105.html

Не му ли се благодари,повече няма да дава пари...

tori
11-11-2016, 20:33
Изтърпяха се повече от час, без да се скарат. <3 Милите ми те... Доволна съм и от двамата.

therichbitch
11-11-2016, 21:16
на мен лично ми е по-интересно, ако Цецинка загуби, дали Бойко ще си спази думата и ще подаде оставка...
беше още за 1я тур с обяснението че само на първия става дума за партии, а на балотажа вече се пренарежда подкрепата само за двама кандидати, но после започна да се измята като фурнаджийска лопата, естествено "Аааа как аз не се измятам, квото съм казал, това ще стане, нека изчакаме една седмица, кво толкова" рофл

anonymous908491
11-11-2016, 21:18
на мен ми хареса как го питат дали ще си даде оставката, защото е обещал
той казва, че ще си я даде, нали го бил казал
ама да сме изчакали да мине балотажа
те му казват, че той на балотажа може да бие, но е обещал да си я даде, ако падне на първия тур
и той почва да гледа като теле

therichbitch
11-11-2016, 21:22
Точно това е, че не гледа като теле, а нагло нагло заявява и заобикаля с "Аз не се отмятам". Вярно че е кух та кух, но се съмнявам да не схваща противоречието, което се получава.

Днес гледах някви анкети и една пикла на мьеко вика, че за майката щяла да гласува, щот обичала повече майка си в семейството и й се струвало адекватно да го прехвърли в изборния си глас. Къвто ни е електоратът, такъв ще е и президентът и се опасявам, че ще я гледаме тая мумия идните години.

fUcKsMiLe
11-11-2016, 22:31
Липсва ми България, липсва ми семейството. Всичко родно и мило.
Хубавото е, че се прибирам пролетта (по план, hopefully).
Малко, по малко започвам да живея и да вървя със собствени стъпки.
Прекрасно чувство: живота кипи, работата зове, ученето още повече.. :Д
И открих, че харесвам някакви супер странни бонбони с вкус на йогурт, мента и ягоди.
Намалям цигарите бавно, но славно.
Да кажем, че ако продължавам в същия дух, ще ги спра до броени месеци. (от раз не стана, та това да видим..)
Чакам с нетърпение следващата заплата, за да купя подаръка на братчето ми за коледа..
И на приятеля ми, на мама, на техните.. Пак много пари ще отидат по магазините. :D
От утре започваме да украсяваме бавно за коледните празници. Аз смятам сама да си правя украсата, както винаги.

ПС: Някой, ако обича да ме въведе в темата за изборите, че нищо не можах да разбера.
Статиите са твърде объркани, а няма време за телевизия.

Niakoitam
11-11-2016, 22:34
Ехооо вече е Ден за размисъл.:D
Иначе да си бил подал оставката. Ами хубаво нека си я подава като толкова му я искате. Тамън и нещата с референдума току виж се размили. Тамън пък и ще видим как управляват два кабинета служебен и обикновен едновременно, ако стане по хард, защото казаха, че последните три месеца от мандата си президента може да назначава служебен кабинет, но не може да разформира правителство. :)

LoadRunner
11-12-2016, 07:38
ПС: Някой, ако обича да ме въведе в темата за изборите, че нищо не можах да разбера.
Статиите са твърде объркани, а няма време за телевизия.[/B]

отиваш утре да гласуваш и гласуваш за Радев, няма какво повече да се каже по тоя въпрос
просто другата алтернатива е покъртителна

LadyDi
11-12-2016, 07:49
отиваш утре да гласуваш и гласуваш за Радев, няма какво повече да се каже по тоя въпрос
просто другата алтернатива е покъртителна

То реално, от всички кандидатури на първи тур, коя не беше покъртителна?

aurissaaaaa
11-12-2016, 08:10
Трайков.

Честит да ни е красния генерал за президент, де :Д Донякъде разбирам защо е популярен - напомня ми на бащите на изпадналите ми познати :Д "Народни" маниери и говор, та и визия :Д

Аз все още обмислям да отида ли да гласувам за баба цецка или да се наспя.

LadyDi
11-12-2016, 08:18
Наспи се.

Blab
11-12-2016, 08:29
Велизар Енчев (беш)е повече от адекватен, но хората масово гласуват по партийна принадлежност и симпатии, под (корп.) диктовка/заплаха, etc.
Иначе не сме само ние тъпи, американците са пуснали солидни числа вот за Хари Стайлс, Селена Гомес и убитата в зоопарка горила. Wtf?

LadyDi
11-12-2016, 08:36
Велизар Енчев (беш)е повече от адекватен, но хората масово гласуват по партийна принадлежност и симпатии, под (корп.) диктовка/заплаха, etc.
Иначе не сме само ние тъпи, американците са пуснали солидни числа вот за Хари Стайлс, Селена Гомес и убитата в зоопарка горила. Wtf?

Така е. Винаги се гласува по партии. И ако ги питаш пенсионерите, все се надяват президентът да им оправи пенсиите...

Ewok
11-12-2016, 08:42
Апелирам за "не подкрепям никого". Така или иначе са го сложили, поне да се възползваме.

deitona22
11-12-2016, 09:13
Иначе не сме само ние тъпи, американците са пуснали солидни числа вот за Хари Стайлс, Селена Гомес и убитата в зоопарка горила. Wtf?
Това не са истинските американски.

Запознайте се кои щати са гласували за Тръмп.Щатите където са фермерите,белите хора.Там няма латиноси и негри.
Демек,Тръмп си е избран баш от американските.

ПТ:какъв ден за размисъл?! Отвсякъде се изплуват агитации за "Ваща Мама".
Да идва вече понеделник и Тиквундер да се маха.

aurissaaaaa
11-12-2016, 09:16
А вие всъщност на кво се надявате с вота не подкрепям никого, или с вота в полза на националния предател ?
Моята идея е Борисов да не си подаде оставката, 'щото колкото и да ми е неприятен, червените уроди за 100х по-неприятни. Пък за Трайков гласувах заради обещанието да бута съдебната реформа.

Та к'ва точно им е идеята на гласуващите за Радев, или тия с мерак да си изхвърлят гласа ?

deitona22
11-12-2016, 09:19
^По-малкото зло е "Пилота на изтребителя".
Гледа ли дебата изобщо? "Ваща Мама" толкова много говореше и нищо не каза.

LadyDi
11-12-2016, 09:20
Та к'ва точно им е идеята на гласуващите за Радев, или тия с мерак да си изхвърлят гласа ?
Ти си от тия дето се поддава на заплахите на Бойко :) Идеята е, че мен лично би ме било срам да ни представлява жена, която изглежда, държи се и говори като мамата на народа.
Радев не е първия ми избор, но Цецка е последния.
И Бойко няма да подаде оставка.

Ivaaaaa
11-12-2016, 09:35
Апелирам за "не подкрепям никого". Така или иначе са го сложили, поне да се възползваме.

Това.
Но ще гласувам за Радев, защото не искам герб. И да подадат оставка, какво? Избори, шит... пак същото.

*стана ми жал за цецето. Толкова обиди по нейн адрес. Кой знае колко комплекси е развила жената. Прекалено е, наистина. Визията не е аргумент.

LadyDi
11-12-2016, 09:56
Визията не е аргумент.
Визията не би била аргумент, ако беше поне малко интелигентна, образована и харизматична. Но комбинирана с липсата на тези качества, просто не ми казва "президент" и толкова.

aurissaaaaa
11-12-2016, 10:02
Ти си от тия дето се поддава на заплахите на Бойко :) Идеята е, че мен лично би ме било срам да ни представлява жена, която изглежда, държи се и говори като мамата на народа.


С други ще гласуваш за Радев, защото не искаш да се поддадеш на заплахите на Бойко, и защото баба Цецка не ти се нрави визуално.
Силни аргументи са т'ва како. :Д


Избори, шит... пак същото.

Избираме червено правителство, нещата тръгват на зле, свалят ни кредтния рейтинг, вдигат ни се лихвите по заемите ... примерно. Червените уроди успяват да изпъдят американците от базите им, от което дървото ядат живущите наоколо....примерно.
Делата срещу прасчо прасчев заради Техномаркет ги правят и тях на цирк, на западните инвеститори им става ясно накъде вървят тук нещата и си отиват в Румъния ... примерно.
А Китайците, които се услушват къде и какво да изкупуват (а вече са изкупили цяла Португалия) и точат зъби на източна европа идват с рушветите, и червените уроди им разпродават къде каквото има.

Как ти се вижда подобно бъдеще ? Щото вариантите в България, за съжаление, са или червените изроди, или мафията на Герб, или РБ.

Като тропнем с краченце и си изхвърлим гласа, ситуацията няма да се промени.

tori
11-12-2016, 10:15
свалят ни кредтния рейтинг, вдигат ни се лихвите по заемите ...

То още едно правителство на Герб и ще затънем в още някой милиард заеми, докато медиите ни занимават с майката на Митьо Пищова, която умира за пореден път, а той рони горчиви сълзи при Карбовски...

едит: Тая зла твар се е вписала на лаптопа ми...

LadyDi
11-12-2016, 10:17
С други ще гласуваш за Радев, защото не искаш да се поддадеш на заплахите на Бойко, и защото баба Цецка не ти се нрави визуално.
Силни аргументи са т'ва како. :Д
Не. Ще гласувам за Радев, защото смятам, че от двамата кандидати в момента, той е по-подходящ за президент.
Както казах и по-рано, Радев не е първият ми избор. Но Цачева изобщо не ми е избор. Не само, че не ми се нрави визуално. Не смятам, че е подготвена, подходяща и компетентна. Просто не е за там. Не може президентът на страната да прилича на дива селянка. Пардон... да е дива селянка.

LoadRunner
11-12-2016, 10:21
Апелирам за "не подкрепям никого". Така или иначе са го сложили, поне да се възползваме.

аз това чекнах миналата седмица но видях после че няма смисъл, само 5% от хората са го тикнали а мислех че ще има по-голям успех
а са за тоя радев за да напусне борисов, няма как да не напусне след окончателното падение, ако не напусне ще има бунт, сигурен съм
между другото ако не напусне ти е единствения вариант за "среща" с мен, тогава ще летя към софия за да взема участие в размириците и анархията
погледнато от тая призма честно казано ми е трудно да те посъветвам за кой от 2мата да гласуваш защото и при двата варианта си от печелившата страна ;/

LoadRunner
11-12-2016, 10:30
Прекалено е, наистина. Визията не е аргумент.
не е аргумент ако не си визията на България. Ти какво искаш сега, Англия и Германия ни смятат за чисти цигани защото всички цигани са там,просят и крадат. Ся искаш цяла Европа да ни мисли за селскостопанска държава а ние едни домати и ябълки за собствения си пазар не можем да извадим

http://i.imgur.com/3IxaWiL.jpg
http://imgur.com/2qNkyWO
http://imgur.com/g3B8FmG
http://imgur.com/O84p8c3
http://imgur.com/bXHktrq

това са най-смешните които видях ;д
тя направо прилича на доналд тръмп визуално с тая перука

LadyDi
11-12-2016, 10:35
Е, ще я гримират по-добре, ще й оправят перуката, има си стилисти за облеклото. Ще я приведат в някакъв вид. Но излъчването й няма как да го оправят. И Ангела Меркел не е най-голямата красавица, но съвсем друго ти говори като я видиш.

LoadRunner
11-12-2016, 10:38
И Ангела Меркел не е най-голямата красавица, но съвсем друго ти говори като я видиш.
строга господарка която не се справи с бежанците ами набута всички
така или иначе президента няма много власт, аз просто искам бойко да не е на чело
честно казано не съм сигурен че по-зле може да стане понеже в момента работническата заплата е 500лв както искаш го смятай
аз като действащ инженер с пълни отговорности за поста си като завърших взимах 500 после 600 после 700
не мерси, почнах да правя друго

Fisherman
11-12-2016, 10:38
Гласувайте.

LadyDi
11-12-2016, 10:43
аз като действащ инженер с пълни отговорности за поста си като завърших взимах 500 после 600 после 700
не мерси, почнах да правя друго
Какъв инженер си?

deitona22
11-12-2016, 11:10
Какъв инженер си?

Лош пример даваш,а си модератор ;д
Спами се,а не е по темата.
Двоен аршин има.

И по темата:За втора събота подред ми се налага да мина от единия край до другия край на селото и пак има адски много коли..в делничен ден минавам по-бързо.

mathematicalinteger
11-12-2016, 11:13
екстра

LadyDi
11-12-2016, 11:14
Лош пример даваш,а си модератор ;д
Спами се,а не е по темата.
Двоен аршин има.
Кака ти винаги е била про-спам в нормални граници и на подходящи места. Темата вълнува много хора, а Дневникът е достатъчно подходящ, като се има предвид, че политическия раздел не е особено популярен.
Но ако много държите, мога и съвсем изрядно да спазвам правилата. Практиката, обаче, показва, че това обикновено не се харесва ;)
К'во да правиш, популист съм.

aurissaaaaa
11-12-2016, 11:18
Кака за президент.

Аз бих те подкрепил. Следващия път да си знаеш да се кандидатираш :Д

deitona22
11-12-2016, 11:22
Кака ти винаги е била про-спам в нормални граници и на подходящи места. Темата вълнува много хора, а Дневникът е достатъчно подходящ, като се има предвид, че политическия раздел не е особено популярен.


Окее.
Като не се спазват толкова изрядно е къде къде по-хубаво.

LoadRunner
11-12-2016, 11:34
аз щях да и кажа но си е задръстила про-модераторската си кореспонденцията с по-важни управленски писма
ето това гледам че не бях
http://news.bnt.bg/bg/a/prezidentskiyat-debat-2030-ch-na-zhivo-po-bnt1-i-onlayn
жената е неприятна а той каза че няма да робува на идеите на партията която го е издигнала ако не е добре за хората
един вид бсп му е само тръмплин но ще се види след 5 години

LadyDi
11-12-2016, 11:45
Задръстена ми е пощата ли?

aurissaaaaa
11-12-2016, 11:58
Задръстена ми е пощата ли?

http://files.sharenator.com/images_2_Meme_Faces-s227x222-156980.jpg

LadyDi
11-12-2016, 11:59
Ами, какво да ти кажа... писма от фенове :D

LoadRunner
11-12-2016, 12:11
Румен Радев: .......Запазване на боеспособността на военните сили " Трябва да се върне военната експертиза на мястото на гражданския контрол като възможност за вземане на решения. В момента не е така, това позволява в момента на един безхаберен некомпетентен министър да решава важни въпроси които не разбира....това е голям проблем на армията в момента..."

хахахха

LoadRunner
11-12-2016, 12:53
ей това вече ми звучи логично
Радката казва че в първите си президентски дни ще посети Румъния за да разбере за тяхната съдебна реформа и антикорупционното им звено. Аз специално за антикорупционното звено на румъния съм гледал цял филм и Румъния е известна с това че е туширала корупцията си на най- високи нива и има специално звено за това, това значи че може да вкара министър/премиер в затвора, и в тяхната история има такива. А тук за кражбите в особено високи размери на подобни лица чуваме само по новините, снимат именията им с дрони и след 3 дни се забравя.

therichbitch
11-12-2016, 12:53
И Ангела Меркел не е най-голямата красавица, но съвсем друго ти говори като я видиш.
Спорно. Меркел има излъчване на краварка.
Но иначе, да, външният вид на Цецка е последният й проблем и ако всичко друго беше окей, нямаше да има толкова излята помия относно него.
Не мисля, че този път има смисъл от "не гласувам за никого". То се видя, че и предния нямаше, но все се надявах на малко повече самоосъзнатост на "народа" след всичките лайна, които изяде последните години. Но уви..

divergent
11-12-2016, 12:58
Направо ми е неудобно да отговоря на "как се чувствате" от заглавието на темата, понеже така ще прекъсна дебатът ви на политическа тема... :D

Deadlock
11-12-2016, 13:04
Bulgarian vote shows Russia winning hearts on EU's eastern flank
http://www.reuters.com/article/us-bulgaria-election-russia-idUSKBN13611H

теоритично трябва да избера Цачева, ама сърце не ми дава. Радев очевидно не е опция.

LoadRunner
11-12-2016, 13:04
Не мисля, че този път има смисъл от "не гласувам за никого".

Тоя път да, аз миналата седмица не ги познавах и затова тикнах за никого но сега съм малко по-образован конкретно между двамата. Има неща които този казва че ще направи и наистина е прав и съм го чувал и от други хора, а това за корупцията е точно така и трябва да се търси работещ модел от други държави защото видно нашият не работи. А тази баба освен да се заяжда като типична жена и да се защитава друго не прави, много е неприятна, наистина.

smilegirl12
11-12-2016, 13:31
Добре, отпочинала, отспала и ще гледам филмчета

aurissaaaaa
11-12-2016, 13:33
http://www.vesti.bg/bulgaria/politika/koj-e-finansiral-kampaniiata-na-gen.-rumen-radev-6061086

Шалала, аз са се сетих, че тва не съм ви го пускал и нз дали сте го видели.

golemiq_korab_minava
11-12-2016, 13:35
Като тропнем с краченце и си изхвърлим гласа, ситуацията няма да се промени.

Аха. Няма се промени. Виж как знаеш. И тези в Брюксел го знаят.. Нали вече целта да се превърнем в консуматори на евтини стоки и никакъв конкурент на световния пазар (каквито сме били) е изпълнена? И ако това не е било цел ( да успокоя сърцата на еврофилите) то не се взимат никакви твърди действия от вън, защото видиш ли - демокрация има.


Генерал Радев се съмнавам да е издигнат от БСП случайно, но да не забравяме, че тази партия ни вкара в ЕС и Нато. Станишев в пък е господин на не други, ами европейските социалисти и е нищо повече от олигахични кръгове.

Все пак ни трябва човек който да проявява поне малко независимост, а не пълно подчинение. Тези качества според мен са много важни.

YoungBloodZ
11-12-2016, 13:37
Мързи ме да ходя до изборната секция. Час път отиване, час път връщане... - ммм, не.
+ че няма нито един свестен кандидат;
+ че още миналия път драснах най-долното квадратче;
+ че отново трябва да кисна 20-30 мин. на изборна опашка пред секцията и да се дразня как всички останали съседни секции са празни, а по списък в тях трябва да гласуват дори повече хора, отколкото в моята;
+ че от президентската институция зависят твърде малко неща. Ако можеше да я отменят - най-добре. И обучено шимпанзе, облечено в костюм, може да върши тази "представителна" работа...

Давам 5-10 лв., ако някой отиде да гласува от мое име. :]


Може да ме цитирате, може и да не ме. Едно е сигурно - и този си коментар ще го бастисам след "х" на брой минути. :]

Всички от Люлин ли сте такива? :X

aurissaaaaa
11-12-2016, 13:39
Да разбирам че и ти си за баба Цецка ? wohoo


а не пълно подчинение.
Те военните не им ли е т'ва работата - да подчиняват като дресирани шимпанзета :Д ? Просто питам ...

golemiq_korab_minava
11-12-2016, 13:48
Да разбирам че и ти си за баба Цецка ? wohoo


Те военните не им ли е т'ва работата - да подчиняват като дресирани шимпанзета :Д ? Просто питам ...

Нем. Повече за Радев съм. Не. Военните са обучават на дисциплина, контрол, ПАТРИОТИЗЪМ, отечество, национална защита. И Наполеон е бил в началото Генерал. Между кадрови войник дипломиран висш човек има доста разлика според мен. Ако кадрови войник има задача да изпълнява, то нали знаеш колко длъжности има в армията и в края за какво управление става въпрос, за какви тактики, какви СТРОГО СЕКТРЕТНИ ДЪРЖАВНИ неща пазят. Национална сигурност май нищо не ти говори? Кои хора държат цялата власт до 1989-та година и след това? Смисъл.. малко не си ли се заинтересувал? На лично може да ти пиша, тук не е мястото.

divergent
11-12-2016, 13:58
"Предпочитам истината да ме удари в лицето пред това лъжата да ми гали сърцето." Много тематично късметче от кафето, точно като за мен. Само че истината ме удря всеки ден, ама тъпото сърце и то се радва на противоречивите сигнали. И знам, че пак аз ще страдам, но дали не си струва да платя с болка в бъдеще за едно сладко настояще, изпълнено с фалшиви надежди? Така де, буквално не се знае дали ще си жив утре, така че трябва да си щастлив в момента и да не мислиш за евентуалните последици напред.

smilegirl12
11-12-2016, 14:05
"Предпочитам истината да ме удари в лицето пред това лъжата да ми гали сърцето." Много тематично късметче от кафето, точно като за мен. Само че истината ме удря всеки ден, ама тъпото сърце и то се радва на противоречивите сигнали. И знам, че пак аз ще страдам, но дали не си струва да платя с болка в бъдеще за едно сладко настояще, изпълнено с фалшиви надежди? Така де, буквално не се знае дали ще си жив утре, така че трябва да си щастлив в момента и да не мислиш за евентуалните последици напред.

Ехх тези късмети ... Всеки път до кофируум и като си взимам все любов и какво - няма такава ;(

divergent
11-12-2016, 14:19
Ехх тези късмети ... Всеки път до кофируум и като си взимам все любов и какво - няма такава ;(

Любимо ми е на късметчето да пише "Късмет". :D Иначе веднъж ми се падна любов и пет минути по-късно ми звънна бившият. :D Затова обичам тези с мъдрите мисли, събуждат ме по-добре и от кафето понякога.

anonymous908491
11-12-2016, 14:48
Bulgarian vote shows Russia winning hearts on EU's eastern flank
http://www.reuters.com/article/us-bulgaria-election-russia-idUSKBN13611H

теоритично трябва да избера Цачева, ама сърце не ми дава. Радев очевидно не е опция.

ти си един от примерите за човек с пилешки интелект
теоритично човек не може да е с акъл на пиле
ама гледайки теб, май теориите са условни

divergent
11-12-2016, 14:59
Когато ти се ходи на мач, ама няма с кого. Де*ба.

deitona22
11-12-2016, 16:02
Когато ти се ходи на мач, ама няма с кого. Де*ба.

На националите ли ?!
Не си причинявай това наказание ,дори и по тв-то.

ПТ:Тва пешеходците ,като вали,шофьорите ги нямат за нищо.

divergent
11-12-2016, 16:03
На националите ли ?!
Не си причинявай това наказание ,дори и по тв-то.

ПТ:Тва пешеходците ,като вали,шофьорите ги нямат за нищо.

Лудогорец - Базел

LoadRunner
11-12-2016, 16:20
ПТ:Тва пешеходците ,като вали,шофьорите ги нямат за нищо.

аве ти да не се окажеш някой таксиджия
че всеки 2ри пост ....

deitona22
11-12-2016, 16:22
аве ти да не се окажеш някой таксиджия
че всеки 2ри пост ....

Не съм ни бакшиш,ни таксиджия :D
Просто ми се налага да шофирам,къде по мое желание,къде по желание на университета.
За да не е спам,за тва пиша нещо.

Niakoitam
11-12-2016, 17:13
Хайдеее народеее. Остават само броени часове. Стичайте се да гласувате вкупом за секси генералаааа!...:D

Deadlock
11-12-2016, 18:21
ти си един от примерите за човек с пилешки интелект
теоритично човек не може да е с акъл на пиле
ама гледайки теб, май теориите са условни

elate pilenca pri batko

Iphigenia
11-12-2016, 18:29
Bulgarian vote shows Russia winning hearts on EU's eastern flank
http://www.reuters.com/article/us-bulgaria-election-russia-idUSKBN13611H

теоритично трябва да избера Цачева, ама сърце не ми дава. Радев очевидно не е опция.

Защо да не е опция? ГЕРБ явно пропагандират доста усилено по университетите, щом толкова хора, които пишат тук са им се вързали.

https://frognews.bg/news_122846/Debatat-Radev-TSacheva-triabva-da-se-izuchava-v-universitetite-po-tsial-sviat/

LadyDi
11-12-2016, 18:35
Хайдеее народеее. Остават само броени часове. Стичайте се да гласувате вкупом за секси генералаааа!...:D

А какво, за Цецка ли? Дето ни е спусната от горе като "най-подходящия и компетентен" кандидат, което обаче не личи нито в дебатите, нито в изказванията й, нито в биографията й. Ама са гласуваме за нея и да благодарим, че току виж Бойко си прибрал магистралите и спре да раздава чуждите пари...

Iphigenia
11-12-2016, 18:36
А какво, за Цецка ли? Дето ни е спусната от горе като "най-подходящия и компетентен" кандидат, което обаче не личи нито в дебатите, нито в изказванията й, нито в биографията й. Ама са гласуваме за нея и да благодарим, че току виж Бойко си прибрал магистралите и спре да раздава чуждите пари...

Именно това ме дразни в Бойко. Винаги са "неговите" магистрали. Негово, негово, негово, всичко е негово. Време е за reality check.

divergent
11-12-2016, 18:45
Проектирана съм да живея в миналото. Няма ден, в който да не изникне в съзнанието ми някой момент. И уж все прекрасни спомени, а ми става супер скапано, понеже знам, че няма да ги изпитам отново. Дали има начин да си сменя настройките? Не искам нищо да забравям, искам само да си изтрия от сървъра папката с депресивни състояния и носталгията. Може би имам нужда от някого, за да се почувствам отново щастлива, да знам, че има някой, на когото му пука за мен и ще дава от себе си поне половината на това, което аз давам.

smilegirl12
11-12-2016, 19:20
Не спирам да мисля за него ... Днес като го видях душичката ми трепна. Не може ли да спре това вече колко време продължава? На всичкото отгоре ме прегърна - откачих ... В бедствено положеное съм ;(

divergent
11-12-2016, 19:27
Чакам си аз Ал Пачино по БНТ, а другарите решават да ми припомнят "любимото" матуритетно произведение... За пореден път казвам, "Тютюн" за четене или гледане не става, само за пушене.

Niakoitam
11-12-2016, 19:30
А какво, за Цецка ли? Дето ни е спусната от горе като "най-подходящия и компетентен" кандидат, което обаче не личи нито в дебатите, нито в изказванията й, нито в биографията й. Ама са гласуваме за нея и да благодарим, че току виж Бойко си прибрал магистралите и спре да раздава чуждите пари...

Важното е че каквото и да стане България ще има първата в историята си жена президент. В единия случай ще е официално, а пък в другия неофициално. :D Ще си имаме президент дето досега не е имал нещо общо с политиката и дълбока партийка, ако не и две дето му дърпа/т конците...:) Съвсем пък друг въпрос е че и ДПС официално се обявиха в негова подкрепа вече. :)

Lilanda
11-12-2016, 19:40
"Предпочитам истината да ме удари в лицето пред това лъжата да ми гали сърцето." Много тематично късметче от кафето, точно като за мен. Само че истината ме удря всеки ден, ама тъпото сърце и то се радва на противоречивите сигнали.
Това, само дето при мен ги няма противоречивите сигнали и сърцето при мен се надява, не се радва. Не трябваше да ги слушам, в момента, в който го пратих, съжалих, ама #коттакоа. Усещам как целенасочено не ми отговаря и не ме "сийнва", нооо да, ще го преживея май. То б*хти преживяването, 9 месеца стават утре. На моменти си мисля, че вече дори не познавам това, което съм познавала преди от него, и после си спомням за амбицията му, за това как се опитваше да я пренесе върху мен (и отчасти успяваше, въпреки че след това малко повече се повлиях), за непостоянството му, което на моменти беше чаровно, но адски ме изнервяше, за грешния му избор на отбор 8-), за особеното му чувство за хумор. Ако се заслушам много, много добре, чувам дори гласа му. Около него се чувствах добре, той е човекът, който ми подаде ръка в момент на неувереност, той е човекът, който ме изправи на крака и ми каза "ти си силна, нямаш причина да се предаваш". Разбира се, от тази картина изключвам приятеля ми, но все пак нищо не е същото, ако не го споделя с него. Дори ми е малко трудно да повярвам, че отношенията ни стигнаха дотук. Смисъл, ясно ми беше, че в един момент няма да сме толкова залепени един за друг, както бяхме преди, особено след като се появи К., но поне можеше да бъде искрен с мен преди да изчезне от живота ми. Още ми е странно - познавам го, знам, че не е такъв, но въпреки всичко го направи. "Трудно е да изгубиш приятел, какъвто и да е повода." Еми трудно е, да. :)

А иначе тази концепция с "живей днес, щото утре може и да не дойде" никога не ме е кефела. Ще си щастлива един ден, дай после цял живот да си трошиш главата. Да не говорим, че ти сама каза, че има противоречиви сигнали и ги виждаш, което значи, че и сега не си напълно щастлива...Дам, мисля, че разбираш накъде бия. #простосъвет

aurissaaaaa
11-12-2016, 19:51
Важното е че каквото и да стане България ще има първата в историята си жена президент. В единия случай ще е официално, а пък в другия неофициално. :D Ще си имаме президент дето досега не е имал нещо общо с политиката и дълбока партийка, ако не и две дето му дърпа/т конците...:) Съвсем пък друг въпрос е че и ДПС официално се обявиха в негова подкрепа вече. :)

Турския генерал ахуахуаха

smilegirl12
11-12-2016, 19:55
Ъгхххх... В момента се намирам между чука и наковалнята. Много мразя от мен да зависят нещата в такива ситуации, защото накрая все аз ще изляза виновната за нещо..

divergent
11-12-2016, 19:55
А иначе тази концепция с "живей днес, щото утре може и да не дойде" никога не ме е кефела. Ще си щастлива един ден, дай после цял живот да си трошиш главата. Да не говорим, че ти сама каза, че има противоречиви сигнали и ги виждаш, което значи, че и сега не си напълно щастлива...Дам, мисля, че разбираш накъде бия. #простосъвет

И мен винаги ме е дразнел този начин на мислене, супер депресарски ми се струва. Само че откакто изгубих най-прекрасния човек, когото познавах, си мисля как не мога да съм сигурна дали и аз няма да си отида ей така внезапно и нелепо във всеки следващ миг. Просто още съм супер травмирана и този шок се отразява върху мисленето ми във всеки аспект, включително и с любовните драми. Осъзнавам, че е грешка, ама тая слаба психика... Ако сега Т. беше при мен, щеше да е различно, щеше да ме изправи на крака както миналата година при първата ми среща със смъртта отблизо, и точно както миналата година щях да се съвзема по-бързо, защото щях да усещам искрена подкрепа. Крайно време е да се стегна, постигна ли хармония вътре в себе си, всичко ще се нареди.

Iphigenia
11-12-2016, 19:58
Турския генерал ахуахуаха

Ахуахуаха, смей се, смей се, само дето ДОСТ още от началото подкрепяха Цачева, че и 98 процента от гласовете в Турция събра Ц. Ц., добро утро.

LoadRunner
11-12-2016, 20:04
Турския генерал ахуахуаха

а по-добре ли е дост да те подкрепят на 100%??????????????????????????????????????
значи правилно щеше да е да кажеш че е помашкия генерал което по-добре от турската майчица

Iphigenia
11-12-2016, 20:05
Gotta love the casual xenophobia.

Iphigenia
11-12-2016, 20:06
aurisssss, защо гласуваш за Цачева, наистина ми е много интересно да разбера.

Niakoitam
11-12-2016, 20:08
Ами като цяло Лютви Местан е в отцепническата ДОСТ, а в ДПС си е баш аскуншон Ахмед Доганя.:)

Iphigenia
11-12-2016, 20:09
Ами като цяло Лютви Местан е в отцепническата ДОСТ, а в ДПС си е баш аскуншон Ахмед Доганя.:)

Ъъъъъ, чакай сега, ти имаш проблем конкретно с ДПС, но не и с ДОСТ, така ли? Защото хората в ДОСТ са били и в ДПС в един момент. Както и хората в РБ... като Т. Т. са били в ГЕРБ.

anonymous908491
11-12-2016, 20:10
Съвсем пък друг въпрос е че и ДПС официално се обявиха в негова подкрепа вече. :)

дпс управлява турците в България, а в Турция има поне 300 000 подобни, които слушат дост

LoadRunner
11-12-2016, 20:12
Ами като цяло Лютви Местан е в отцепническата ДОСТ, а в ДПС си е баш аскуншон Ахмед Доганя.:)

Ами като ЦЯЛО в отцепническата ДОСТ са си чистокръвни турци, чисти турци от турция.
Просто казвам че има огромна разлика между помак и турчин, и двата имат еднакво самосъзнание ама не точно.

haritov
11-12-2016, 20:12
aurisssss, защо гласуваш за Цачева, наистина ми е много интересно да разбера.

може да не питаш мен но ще ти кажа аз защо бих

в последната една година няколко пъти се налага да се срещна с Пламен Манушев (кандидата за вицепрезидент)
той е човек който е изключителен патриот много добре е запознат с нашата история и се държи като съвсем народен човек
освен това ни подпомага в народните дела (военно исторически реконструкции изложби и тн) в които гарантирано няма печалба за никой друг освен за хората

Iphigenia
11-12-2016, 20:13
Ами като ЦЯЛО в отцепническата ДОСТ са си чистокръвни турци, чисти турци от турция.
Просто казвам че има огромна разлика между помак и турчин, и двата имат еднакво самосъзнание ама не точно.

Помаците не са турци.

anonymous908491
11-12-2016, 20:14
Срешу Доган много се плюе, ама човека е по-образован от всички в герб, реформатори и всякви останали либерали взети заедно
Който не го вярва, може да се поинтересува, какво точно е правил преди 89-та, тогава поне назначаваха способни хора

Iphigenia
11-12-2016, 20:15
може да не питаш мен но ще ти кажа аз защо бих

в последната една година няколко пъти се налага да се срещна с Пламен Манушев (кандидата за вицепрезидент)
той е човек който е изключителен патриот много добре е запознат с нашата история и се държи като съвсем народен човек
освен това ни подпомага в народните дела (военно исторически реконструкции изложби и тн) в които гарантирано няма печалба за никой друг освен за хората

Аз същото мога да кажа за Радев.

anonymous908491
11-12-2016, 20:16
може да не питаш мен но ще ти кажа аз защо бих

в последната една година няколко пъти се налага да се срещна с Пламен Манушев (кандидата за вицепрезидент)
той е човек който е изключителен патриот много добре е запознат с нашата история и се държи като съвсем народен човек
освен това ни подпомага в народните дела (военно исторически реконструкции изложби и тн) в които гарантирано няма печалба за никой друг освен за хората

манушев е шибан парцал, не само не е патриот, а би продал и майка си за някъв пост
тва просто джудже има повече естроген в тялото си от майката на нацията
вероятно и брадата му е по-рехава от нейната
много хора го познават и не съм видял един, който да има добро мнение за него

Iphigenia
11-12-2016, 20:18
манушев е шибан парцал, не само не е патриот, а би продал и майка си за някъв пост
тва просто джудже има повече естроген в тялото си от майката на нацията
вероятно и брадата му е по-рехава от нейната
много хора го познават и не съм видял един, който да има добро мнение за него

Харитов не е разбрал, че патриотичните демонстрации не се равняват на работа за развитието на страната.

LoadRunner
11-12-2016, 20:18
може да не питаш мен но ще ти кажа аз защо бих

в последната една година няколко пъти се налага да се срещна с Пламен Манушев (кандидата за вицепрезидент)
той е човек който е изключителен патриот много добре е запознат с нашата история

ебал съм ти историята и патриотизма, Аз живея тук и сега.
Ше гласувам за тоя който поправи бизнеса, за сега няма такъв, радев поне дава заявки за поправка на корупцията на високите нива (което няма да изпълни, но може и да изпълни. Все пак щом е човек от народа може да реши че президентската му заплата която е 10 000лв/месец което е над половин милион за целия мандат може да му е напълно достатъчен дивидент за да помисли и за важните неща за другите хора)

LadyDi
11-12-2016, 20:22
радев поне дава заявки за поправка на корупцията на високите нива
Не че оспорвам избора ти, но как точно си представяш президентът да поправи корупцията?

Iphigenia
11-12-2016, 20:22
Не че оспорвам избора ти, но как точно си представяш президентът да поправи корупцията?

Президентът може да направи много неща, ако има желание и сили. Мисля, че Радев има и двете, но ще видим как ще се развият нещата.

LadyDi
11-12-2016, 20:23
Президентът може да направи много неща, ако има желание и сили.
Какви неща?

LoadRunner
11-12-2016, 20:25
Не че оспорвам избора ти, но как точно си представяш президентът да поправи корупцията?

както го е направила румъния, ако не е в правомощията му да създаде идентично звено като тяхното защо изобщо ще го казва като доста по-компетентни хора които следят всяка негова дума 24/7 веднага биха му скочили публично
Ако искаш да знаеш Румъния е известна точно с това. Диков беше направил филм за тях когато предаването му беше още по нова-тв и случайно го гледах.

fUcKsMiLe
11-12-2016, 20:26
отиваш утре да гласуваш и гласуваш за Радев, няма какво повече да се каже по тоя въпрос
просто другата алтернатива е покъртителна

Исках въведение в темата, а не агитация за определен кандидат.
/в този смисъл, че аз ако имах време и ако знаех къде, щях да гласувам


***
Още ми е зле, утре ако не се чувствам добре, отивам вече на лекар. Не е нормално.
Излезе на т.нар. "последно ергенско парти". Идеше ми да го бъзикна дали няма да предлага брак вече.. :lol:
Ден за релакс и спане. Утре трябва да съм свежарка. После ще се ходи на шопинг за ризи.

LadyDi
11-12-2016, 20:29
както го е направила румъния, ако не е в правомощията му да създаде идентично звено като тяхното защо изобщо ще го казва като доста по-компетентни хора които следят всяка негова дума 24/7 веднага биха му скочили публично
Ако искаш да знаеш Румъния е известна точно с това. Диков беше направил филм за тях когато предаването му беше още по нова-тв и случайно го гледах.

Не знам как го е направила Румъния, не съм гледала предаването. И съвсем откровено си питам какви правомощия смятате, че има българският президент да бори корупцията. Не ми е ясно :)

LoadRunner
11-12-2016, 20:32
може да направи референдум

LadyDi
11-12-2016, 20:34
може да направи референдум

Хехе... видя ли какво стана с настоящия? На правителството не му е удобно... и 12 027 гласа не стигнаха. 12 027... вярваш ли го?

anonymous908491
11-12-2016, 20:36
Хехе... видя ли какво стана с настоящия? На правителството не му е удобно... и 12 027 гласа не стигнаха. 12 027... вярваш ли го?

служебното правителство се прави от президента
шибания плевнелиев така прееба всичко с неговите две служебни
че след тях герберите неграмотници изглеждаха умни и кадърни

LoadRunner
11-12-2016, 20:36
аз ти казах какво може да направи и конкретно по тоя въпрос да има 100% положително гласуване
то е ясно че няма да прави такива неща, ма ти питаш за правомощия а не опира до това дали го вярвам
т.е. има някакви правомощия ако му се занимава

LadyDi
11-12-2016, 20:39
служебното правителство се прави от президента
шибания плевнелиев така прееба всичко с неговите две служебни
че след тях герберите неграмотници изглеждаха умни и кадърни

Защо Плевнелиев да го е преебал? Той е длъжен да предложи мандата на партиите според числеността им в Народното събрание. Първо ГЕРБ, после БСП, после ДПС или там както са подредени. Партията предлага министър-председател и той съставя кабинета...

haritov
11-12-2016, 20:42
президента може да говори по нова година 5 минути преди тя да настъпи и нищо друго

тва за корупцията бизнеса и тн са тотален идотизъм на който се връзвате

ама така е прости хора прости политици избират

anonymous908491
11-12-2016, 20:44
Защо Плевнелиев да го е преебал? Той е длъжен да предложи мандата на партиите според числеността им в Народното събрание. Първо ГЕРБ, после БСП, после ДПС или там както са подредени. Партията предлага министър-председател и той съставя кабинета...

говоря за служебните правителства
назначават се от него и работят до минаване на избори и назначаване на правителство
ти знаеш ли, че росица беше назначил три свои секретарки за министри
секретарки за министри
то е нелепо да го кажеш, а като го видиш реално и не знаеш на кой свят си

LoadRunner
11-12-2016, 20:45
президента може да говори по нова година 5 минути преди тя да настъпи и нищо друго

тва за корупцията бизнеса и тн са тотален идотизъм на който се връзвате

ама така е прости хора прости политици избират

скрий са бе историк
само празни приказки от тебе
кажи ти какво искаш от управляващите

Iphigenia
11-12-2016, 20:47
президента може да говори по нова година 5 минути преди тя да настъпи и нищо друго

тва за корупцията бизнеса и тн са тотален идотизъм на който се връзвате

ама така е прости хора прости политици избират

Ти си искаш Фердинанд, няма по-велик, нали.

LadyDi
11-12-2016, 20:49
говоря за служебните правителства
Прав си, оплетох нещата. Тъкмо четох да се сетя как бяха формирани тия служебни правителства, щото помня едно предлагане на мандати...

haritov
11-12-2016, 20:52
скрий са бе историк
само празни приказки от тебе
кажи ти какво искаш от управляващите

кои са управляващите?

Iphigenia
11-12-2016, 20:52
https://www.youtube.com/watch?v=0Kh7t-39jpo
Кой от тук работеше като граничен полицай? От 23. минута нататък.

anonymous908491
11-12-2016, 20:55
Прав си, оплетох нещата. Тъкмо четох да се сетя как бяха формирани тия служебни правителства, щото помня едно предлагане на мандати...

президента определя и посланиците
има правото да спира и връща закони
наистина няма голяма власт, но когато цялата власт е в една партия, това вече си е диктатура

haritov
11-12-2016, 21:00
президента определя и посланиците
има правото да спира и връща закони
наистина няма голяма власт, но когато цялата власт е в една партия, това вече си е диктатура

ако цялата власт е в една партия това е волята на народа защото народа избира кой да е на власт

anonymous908491
11-12-2016, 21:03
ако цялата власт е в една партия това е волята на народа защото народа избира кой да е на власт

не знам кой народ визираш, ама кретените от герб повече от 10% не са си докарвали на избори
с 10% кой точно народ го е избрал
от 2009 в България не е имал честни избори

LadyDi
11-12-2016, 21:05
То ако изборите променяха нещо, нямаше да ги правят...

therichbitch
11-12-2016, 21:05
наистина няма голяма власт, но когато цялата власт е в една партия, това вече си е диктатура
Това.

А тва на Хари с избран от народа са някви илюзорности, наистина ли го вярваш. Волята на народа.. булшит пълен

On: пише ми се, малко рисува, дискутира ми се, общува ми се, искам да се почувствам Аз

Iphigenia
11-12-2016, 21:06
То ако изборите променяха нещо, нямаше да ги правят...

Не си права, това е позицията на хората, които вече се чувстват победени и са изгубили надежда. Не бъдете такива.

haritov
11-12-2016, 21:07
не знам кой народ визираш, ама кретените от герб повече от 10% не са си докарвали на избори
с 10% кой точно народ го е избрал
от 2009 в България не е имал честни избори

ами другите 90% като не ги искат що си траят?

накрая друг трябва да ни е виновен

LadyDi
11-12-2016, 21:08
Не си права, това е позицията на хората, които вече се чувстват победени и са изгубили надежда. Не бъдете такива.

От как имам право да гласувам, не съм пропускала избори. Но и не вярвам в невероятни неща :)

Fisherman
11-12-2016, 21:09
Ти си искаш Фердинанд, няма по-велик, нали.

Иска Борис 3-ти,след 9-ти септември 1944 упадъка е пълен,до ден днешен.

Заради такива утрепки,като вас не може вече 70 години да се отървем от комунистите.

Iphigenia
11-12-2016, 21:09
От как имам право да гласувам, не съм пропускала избори. Но и не вярвам в невероятни неща :)

Тогава стани народен представител, надъхай хората да те изберат и отиди на направиш нещо, да работиш за доброто на държавата.

Iphigenia
11-12-2016, 21:10
Иска Борис 3-ти,след 9-ти септември 1944 упадъка е пълен,до ден днешен.

Заради такива утрепки,като вас не може вече 70 години да се отървем от комунистите.

Извинявай, ти кой си, не се познаваме, нямаш право да ми слагаш етикети. Това първо.
Второ, гласът за определен кандидат не те прави комунист. Ако ще спорим на ниво детска градина, Цачева е била член на БКП.

Deadlock
11-12-2016, 21:11
искам проевропейски президент

LadyDi
11-12-2016, 21:13
Тогава стани народен представител, надъхай хората да те изберат и отиди на направиш нещо, да работиш за доброто на държавата.

Не казах ли току що, че не вярвам в невероятни неща?

Iphigenia
11-12-2016, 21:13
искам проевропейски президент

Няма как да нямаме проевропейски президент реално, стига с тези глупости, че сме щели да излезем от ЕС и т.н. Митов сам каза, че това няма как да стане. Плюс, че вицето на Радев е евродепутат.

anonymous908491
11-12-2016, 21:13
искам проевропейски президент

ми тя наша цецка знае един диалект и тва е цялото и знание за европата