PDA

View Full Version : казва едно а друго изглежда



desperedbob
11-07-2016, 21:18
имам сериозна приятелка от много време ,но имаме един проблем поне само аз го мисля ,правим секс много рядко а сме млади и двамата сме на 20 правим го 1път на седмица в добрите случаи и никога не се сеща за тва ,имам чувтвото че не иска да го правим. Какво да направя?

VinDiesel
11-07-2016, 23:04
Жена щом не иска секс, значи не я очароваш много, много.....
Или пък си й писнал вече, прочетена книга.

baby_baby
11-08-2016, 10:18
Може да има много причини по , които да не иска

LadyTerrible
11-08-2016, 10:21
По заглавието- "едно казва..."-какво казва тя (?),защото аз щях да те посъветвам да й поставиш въпроса ребром.Щом сте заедно от много време,не би трябвало да е проблем да си изяснявате нещата директно.

Smrazqvashta
11-08-2016, 10:25
Имате? От кога го имате? Винаги ли е било така или от известно време?

desperedbob
11-16-2016, 20:59
откакто почнахме да го правим ,не знам ,всичко правя за да й доставям удоволствие ,не съм от най издръжливите но нали трябва опит за да стана такъв (средо 15-20 мин) а с 2-3 пъти месечно .... приятелите ми правят секс през ден и са супер и в настроение и всичко ,просто не се чувствам добре като не го правим ,обичам я искам я ,но явно само от мен е така ,казва че уж много ме искала ,ама трънци.Какво да й кажа ,говорили сме "секса не е толкова важен за мен" като го чух ми стана лошо ,за мен е ,защото по този начин я усещам и чувствам близостта й ходим от 1 година и 1 месец и сме правили секс сигурно към 20тина пъти ,(направихме го след 6тия месец ) 20-25 пъти според мен е малко за 7 месеца ,смятам да сложа край ,но наистина я обичам ,съвет?

VinDiesel
11-16-2016, 21:04
Когато секса не върви в една връзка е сериозен проблем.
Как би определил секса с нея? Харесва ли ти, на какво ниво е общо взето.
Има и такива мъже, които ги боляло пък главата, а жените си седят на сухо, в твоя случай пък обратното.
Тя каква наслада получава от секса ви?????
Ти дори и да свършваш бързо има и втори тек....
Отдавам нежеланието й за секс, че не я задоволяваш, колкото и грубо да звучи.
Тя по колко пъти свършва?

desperedbob
11-16-2016, 21:26
dizel ,секса на мен ми харесва ,нормално ниво е ,не съм много опитен и до сега не е свършвала а за втори тек все си намира оправдания, но ако съдя по момиче с което съм бил я накарах да свърши 2 пъти не знам къде ми е грешката а може и да си прав ,да не успявам да я задоволя нз .... какво да правя вече

VinDiesel
11-16-2016, 21:30
dizel ,секса на мен ми харесва ,нормално ниво е ,не съм много опитен и до сега не е свършвала а за втори тек все си намира оправдания, но ако съдя по момиче с което съм бил я накарах да свърши 2 пъти не знам къде ми е грешката а може и да си прав ,да не успявам да я задоволя нз .... какво да правя вече

Не е свършвала???????? Оо Ти ме приби.
И предната е свършвала малко пъти.
Някои жени са доста оргазмични, други не толкова, но все пак. Щом не иска и втори тек, работата е ясна.
Определено не я задоволяваш.
Нежен и бавен секс ли правите или ?

desperedbob
11-17-2016, 06:43
Не ,с бързо темпо

VinDiesel
11-17-2016, 07:05
Явно не си пасвате в леглото.
За мен сте обречени, пак сте издържали много време.

tori
11-17-2016, 07:25
С първия човек до мен не вървеше секса, не си пасвахме. Така, де - това го разбрах по-късно, когато се взех с втория. И не го зарязах заради секса. Ако сега ми се случи, бих си хванала шапката.
Не става само от едната страна да се вижда желание, не става и по 2-3-4 пъти в месеца. Това си е нужда не само на физическо ниво, но и на психологическо, секса прави една двойка двойка. Ако само ш се завиваме вечер и ш си ланкаме глупости, за кво ми е?! Аз с аверите мога да спя в едно легло и да се ебавам.
Съветвам те да поставиш въпраса ребром, както се изказаха нагоре, след което да решиш сам какво да правиш. Ако почне да се държи ощипано, тегли ѝ майната - не е единствената с пулс и пОтка.

Smrazqvashta
11-17-2016, 07:30
Определено не я задоволяваш.

И аз клоня към това. Не толкова желанието е проблем. А може и да е комбинация от двете.

VinDiesel
11-17-2016, 07:47
И аз клоня към това. Не толкова желанието е проблем. А може и да е комбинация от двете.

Когато една жена прави страхотен секс с мъж, спирайки й дъха, незнаеща къде се намира и т.н., желанието й за секс, се увеличава многократно.
По скоро нежеланието за секс идва, от това, че не е задоволена. За това и му отказва втория тек, за това и правят секс толкова рядко.
Тя все още не е изпитала върховното удоволствие от акта.....
Връзката по-скоро е мъчение.


desperedbob, не е приятно да го чуеш/прочетеш, но проблема е в теб.

mikity_sladky
11-17-2016, 10:27
Има друг ?!!!

Smrazqvashta
11-17-2016, 10:28
Тя все още не е изпитала върховното удоволствие от акта.....
Връзката по-скоро е мъчение.


Тя, милата, никакво не е. Ти чак за върховно споменаваш.

VinDiesel
11-17-2016, 10:29
Тя, милата, никакво не е. Ти чак за върховно споменаваш.

Ем точно, съчувствам й. :(

susu98
11-18-2016, 11:30
Жена щом не иска секс, значи не я очароваш много, много.....
Или пък си й писнал вече, прочетена книга.

това е точно на място казано

anonimna:D
11-19-2016, 19:28
А има ли някакъв вариант да има известни грижи/проблеми напоследък? Възможно е и оттова да е, оказва си влияние. Друг вариант е вече да не я привличаш така, или никога да не си я. Но това, че тя не иска да го прави не означава, че проблемът е само и единствено в теб, защото не си се справял добре или не си я задоволявал