PDA

View Full Version : Call of Duty ? ПП (Пълен Провал)



Неймар
11-09-2016, 15:38
Здравейте само на мене ли вече Call of Duty не ми прилича на война със терористи а на междугаластически войни като във Star Wars ?

YoungBloodZ
11-09-2016, 15:41
Здравейте само на мене ли вече Call of Duty не ми прилича на война със терористи а на междугаластически войни като във Star Wars ?

Не знам, ама един познат играеше преди call of duty, а наскоро разбрах, че е еволюирал в батълфилд 4 и бил много доволен. Може да пробваш. :lol:

Неймар
11-09-2016, 16:16
и аз това направих вече battlefield

Грозния
11-09-2016, 16:43
Здравейте само на мене ли вече Call of Duty не ми прилича на война със терористи а на междугаластически войни като във Star Wars ?След Black Ops 2 всичко е пълна помия!

npp
11-09-2016, 23:06
просто не обичате фантастика

може би щеше да е поне малко банално да направят още серии от mw, bo и ww2

MoonWatcher
11-11-2016, 19:00
Като шутър новата Call of Duty не е лоша сама по себе си - механиките не са лоши, пък макар и клиширани, има епични сцени в сингълплейъра, графиката е на ниво, макар според мен да отстъпва на Battlefield 1. Само дето последния Call of Duty няма допирни точки с игрите от същата поредица от 2003-та или 2006-та, или дори по-късните като MW трилогията. Все едно става въпрос за коренно различен франчайз. На този период "Дютито" вече е изгубило корените си и с последните игри все повече и повече се доближава до поредици като Killzone или Halo, които обаче са започнали с научнофантастична концепция и се придържат към нея. Туйто.
ПС - Според последни новини Farming Simulator 17 бие по продажби и популярност Infinite Warfare. Това си е чист позор, макар и в последните години към фарминг симулаторите да има интерес. Поне според мен, де.

npp
11-11-2016, 23:06
ПС - Според последни новини Farming Simulator 17 бие по продажби и популярност Infinite Warfare. Това си е чист позор, макар и в последните години към фарминг симулаторите да има интерес. Поне според мен, де.

а може би на доста хора са им писнали стрелби, трилъри и гонитби, и предпочитат да се потопят в един по-свеж свят, като този на FS17


Като шутър новата Call of Duty не е лоша сама по себе си - механиките не са лоши, пък макар и клиширани, има епични сцени в сингълплейъра, графиката е на ниво, макар според мен да отстъпва на Battlefield 1. Само дето последния Call of Duty няма допирни точки с игрите от същата поредица от 2003-та или 2006-та, или дори по-късните като MW трилогията. Все едно става въпрос за коренно различен франчайз. На този период "Дютито" вече е изгубило корените си и с последните игри все повече и повече се доближава до поредици като Killzone или Halo, които обаче са започнали с научнофантастична концепция и се придържат към нея. Туйто.

нормално е да се придържат към някакъв стандарт, фантастичният също си има своите особености, които са предпочитани от масите геймъри